Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lebukott a férjem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukott a férjem, hogy megcsal. Nagyon magam alatt vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Délután meg akartam keresni valamit a neten,az előzmények között,ott találtam rá egy társkereső oldalra,ahol a férjem egy 19 éves lánnyal flörtölget egy ideje és már találkoztak is párszor.A lány tud rólam,mert ez a társkereső olyasmi,ahol kapcsolatban élők is regisztrálhatnak,vagyis ez nekik van kitalálva.Szerintem most is azzal van,mert nem ért még haza,nemrég hívott,hogy bent kell maradnia.Iszonyú ideges és szomorú vagyok.36 éves a férjem,már 10 éve házasok vagyunk,nem volt semmi gond a kapcsolatunkkal,vagyis azt hittem.Mit tegyek?Nagyon szeretem őt :(

2013. nov. 6. 19:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2013. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
42%

Márpedig 10 évet (és még többet) nem lehet így lezárni, és még ha meg is csalja, nem tud elmúlni a szerelem 2 másodperc alatt, mert ha elmúlna (vki írta, h ő nem érezne szerelmet), akkor nem is szerette volna igazán. Szerintem ezt ne hamarkodd el. Nem azt mondom, hogy belefér a megcsalás a házasságba, de.... végülis a 10 évbe belefér. Persze, ez hülyén jön ki, én sem mondom azt, hogy belefér, mert nem fér bele, de ez valahogy olyan kettős dolog. Én is a kapuzárási pánikra gondolok, van a férjeknek egy biz. csoportja, akik ilyenkor bekattannak szó szerint, és megcsalják a feleségüket. De az én véleményem, hogy nem kell egyből elválni. A mai világban mindenki megcsal mindenkit, és mindenki el akar válni. Pedig egyik sem jobb a másiknál, ezt jegyezzétek meg...


Szóval ez nem lesz egy könnyű menet, hosszas beszélgetésekre van szükségetek, hogy kiderüljön, mi a valódi oka a megcsalásnak, mit érzett/érez a férjed. Én nagyon szurkolok Nektek, a házasság csupa kompromisszum. Ne válj el egyből, jól gondold meg. Nehogy már egy 19 éves kis p@csa határozzon meg 10 évet!

2013. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgettem azóta a párommal,először hevesen tiltakozott,de végül bevallotta.Már nagyjából 1.5 hónapja találkozgat a lánnyal és azt mondja,hogy szerelmes lett...Ráadásul a lány terhes lett tőle.Azt mondta nekem,hogy nem érezte azt a tüzet,mint régen.Nem kíván már annyira.Totál össze vagyok esve,enni,aludni sem bírok már.Ezek után persze elválunk.Nagyon nehéz időszak vár rám :(
2013. nov. 8. 07:02
 24/36 anonim ***** válasza:

22-es vagyok. Pff... ezt nagyon sajnálom! :( nagyon durva... Vannak gyerekeitek? Mi az, hogy a lány terhes lett tőle? Ez tisztára filmbe illő. Tudom, sajnos ez nem az, ez az életed... de hogy eshetett tőle teherbe? nem védekeztek?? :(


Nagyon sok erőt, kitartást! Még együtt laktok?

2013. nov. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak ... És a drága férjed mit akart ? Mikor akarta volna mindezt elmondani ? Mi lesz a gyerekkel ? Megtartja a bige ? Én is azt mondom ezek után ,válj el ... A férjed megkapja majd a sorstól amit érdemel ... :/ Nagy valószínűséggel a kiscsaj nem fog mellette maradni ,a férjed majd veri a fejét a falba ,hogy így a kukába dobott 10 évet ...
2013. nov. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
51%
Szó szerint egyetértek a 25. válaszolóval nem!
2013. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
95%
1,5 hónap alatt terhes lett? 19 évesen? nem lehet, hogy kamuzik és így akarja megfogni? kíváncsi vagyok, hogy ha nem mennél bele egyből a válásba, hová fejlődne ez a dolog...
2013. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
na, a kérdező utolsó kommentjéből vált egyértelművé, hogy a kérdés kamu :)
2013. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
48%
Manapság félredugni se lehet már anélkül, hogy kamu lenne?
2013. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem van valóságalapja a kérdésnek... sajnos el tudom képzelni, hogy igaz történetről van szó.
2013. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!