Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról akik vállalnak közösen gyereket, de nem akarnak rögtön összeházasodni?

Figyelt kérdés
Adott egy pár, tegyük fel még egy éve sincsenek együtt és úgy döntenek, hogy belevágnak a gyerekvállalásba... A házassággal viszont még várnának egy kicsit.
2013. nov. 10. 22:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%
Az anyának is joga van a saját nézetéhez. Ő ezt szeretné. A lány meg másképp szeretne élni. Ilyen konfliktus mindig van és lesz, előbb vagy utóbb kibékülnek, elfogadják egymás döntését.
2013. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Kérdező (#6) természetesen akkor is az a véleményem, hogy az ő dolguk... a kérdezett szitut közelről ismerem, bár én a "fiú" voltam benne anno huszonéve, és az én anyám volt, aki hatalmas patáliát rendezett abból, hogy nem akartunk összeházasodni.
2013. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező (#10) az anyának joga van a saját véleményéhez, de ahhoz semmi joga sincs, hogy a saját véleményét, felfogását, értékrendjét kényszerítse másokra - beleértve a gyerekét és annak a párját is.

(mondjuk az én anyám anno képtelen volt tudomásul venni, és addig folytatta a hisztériát és a zaklatást, amíg 2 hétre zárt osztályra került - de azután pszichiáter-pszichológus jót tett neki, néhány hét múlva már alapszinten felfogta, hogy ez nem az ő élete, nem az ő döntése... de mondom ez már lassan 30 éves sztori)

2013. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%
Mi se vagyunk házasok, nem is akarunk. Egy éven belül jött a baba, mindketten akartuk. Az én anyukám viselte nehezen, de ma már talán beletörődött, mert azt látja, hogy nagyon szeretjük egymást, és soha nem voltam olyan kiegyensúlyozott, mint most. A papír nem minden, sokszor több felesleges bonyodalmat jelent, mint kellene. Ha a fiatalok így boldogok, nem kellene bántani őket.
2013. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%
ma 23:43, köszönöm kérdésedet, kitűnő házasságban élek 20 éve. De attól még lehetek elfogadó másik irányban is (veled ellentéten), nem?
2013. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
79%

Tesómék 8 éve vannak együtt. Két gyerekük van. Nem házasok, csak boldogok.

Én is 8 éve vagyok házas. Gyerek nincs. Viszont hetente összeveszünk, vitatkozunk. Válàson gondolkodok. Szóval?

2013. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nekünk is fontosabb volt a most 20 éves gyerekünk, és, hogy mindent megtudjunk neki adni, mint a házasság. Igen, azóta is együtt vagyunk a párommal.
2013. nov. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nyilván az a legideálisabb ,ha házasságba érkezik a gyerek .De ez nem előírás a mai világban .Amikor nekünk jött a gyerek (8 éve ) mi sem házasodtunk össze de csak az anyagiak miatt . Nekem jó lett volna a polgári (2 tanús),de a párom (most már vőlegényem )nem elégedett meg azzal .Egyébként még csak most lesz a közeljövőben az esküvőnk ,12 év(!) után ... ami késik nem múlik .

Viszont a ti esetetekben (gondolom rólatok van szó kérdező) mi az oka ,hogy nem akartok esküvőt ,ellenben ilyen rövid életű kapcsolatba már gyereket vállaltok ?

2013. nov. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem különösebben érdekel, de számomra csak házasságba jöhet a baba, nekem ez az elvem, másnak más. Ha nekik jó hát tegyék.
2013. nov. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nekem meg olyan ismerősöm van, aki 34 éves és fél év után hozzáment egy pasihoz (38), majd egyből terhes is lett. Ez mennyivel jobb? Hiába házasodtak össze, egyértelmű volt, hogy azért teszik, mert már mindketten szeretnének gyereket, és fejest ugranak a mély vízbe. Hogy mi a véleményem, senkit se érdekel, az ő életük, az enyémbe se szólnak bele, és ez nekem így jó.
2013. nov. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!