Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról akik vállalnak közösen gyereket, de nem akarnak rögtön összeházasodni?

Figyelt kérdés
Adott egy pár, tegyük fel még egy éve sincsenek együtt és úgy döntenek, hogy belevágnak a gyerekvállalásba... A házassággal viszont még várnának egy kicsit.
2013. nov. 10. 22:52
1 2 3
 21/29 Je Veux ***** válasza:
Én egyszerűen csak nem értem, de az ő dolguk és nem is gondolkoznék ezen az egészen.
2013. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

A párommal mi is úgy vagyunk, hogy jövő ősszel szeretnénk elkezdeni próbálkozni, de házasok még nem vagyunk. Lehet, hogy addigra sem leszünk mire terhes leszek, vagy mire jönni fog a baba, mert egyszerűen nem tartjuk olyan fontosnak, hogy mindenképpen legyünk összeházasodva. Ha lesz is esküvő, akkor jövő nyáron, de csak polgári, szűk családdal, és utána egy ebéd, vagy vacsora. Valahogy egyikőnk sem az a típusú ember aki nagy dínom-dánomot csapna, és inkább félretesszük azt a pénzt a gyerekre, a lakással kapcsolatos dolgokra mint az esküvőre és a vendégekre. (mert a lakáson is szeretnénk egy kicsit újítani, és azt is jövőre.) Így összejönnének az anyagiak az biztos. :) Nálunk kb. ez az indok. Aztán majd meglátjuk, hogy alakul. :)


23/

2013. nov. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
69%

magyarán terhes vagy - megtartanátok - de a nagyi kiakad h nem akarok esküvőt ?


mond h a baba sokba kerül és nem tudtok anyagilag megoldani egy terhességet + egy esküvőt egyszerre .....


de pont nem érdekelne h házas e a lányom vagy sem

rendben legyen a kapcsolata és ez számít

a házasság elavult intézmény :-/

én sem vagyok házas pedig 3 gyerekem van a páromtól....

ÉS????

2013. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy mitől függ össze a gyerekvállalás és az esküvő. A gyerekvállalás során a szülők eldöntik közösen, hogy szerelmüknek gyümölcse szülessen, akit egy életen át szeretnek és támogatnak majd. Ez nem azt jelenti, hogy a szülők egymásnak fogadnak örök hűséget, hanem a gyereknek.


Mi is így vállaltunk gyereket. Szerettük volna, nagyon is, és itt van. De hogy mi életünk végéig együtt leszünk, és ezt Isten színe előtt is megfogadjuk... hát nem. Lesz ami lesz, ha így is boldogok vagyunk, teljesen felesleges, ha pedig így is szétmegyünk, még mindig könnyebb, mint egy válás.

2013. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Szóval csak azt akartam mondani, hogy attól függetlenül, hogy gyermeket vállaltunk nem biztos, hogy örökre együtt szeretnénk majd maradni.
2013. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
32%
Ha a lányom azzal állna elő, hogy gyereket szeretnének a párjával de még nem házasodnak össze, biztos azt gondolnám (és ő is) hogy ez a pasi nem az igazi, de kell a gyerek mert kifutna az időből, vagy úgy gondolja hogy nem találna jobbat. Nincs annál nagyobb butaság hogy valaki készen áll a gyerekre de még nincs felkészülve a házasságra :))
2013. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
#26, én nem gondolnám azt, hogy a világon bármiféle összefüggés is lenne a házasság és a gyerekvállalás között. Ennek okáért vannak emberek, akik ebből a kettőből csak az egyiket szeretnék, a másikra meg nem lesznek soha készek (mert nem is akarják).
2013. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
84%

Ez nekem fura, olyan előbb törlöm ki a se.em, utána sz.rok szitu. De ez az egyéni véleményem, én nem csinálnám ezt, de nem ítélem el azt aki igen. nekem is van ilyen ismerősöm, ha ő boldog, márpedig az, akkor minden oké.


Ezekkel akkor van gond, ha az egyik házasodna a másik meg nem (és nem mindig a nő házasodna, olyan ismerősöm is van, aki már a 9. hónapban tudta csak elcipelni a feleségét az anyakönyvvezetőhöz, nem volt kis csata :D )


Szóval a lényeg, hogy KÖZÖS legyen a döntés, bármi is az.

2013. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
46%

"Ezekkel akkor van gond, ha az egyik házasodna a másik meg nem (és nem mindig a nő házasodna, olyan ismerősöm is van, aki már a 9. hónapban tudta csak elcipelni a feleségét az anyakönyvvezetőhöz, nem volt kis csata :D )"


Hát ezen de felb...osszantottam magam így korán reggel! Lehet, hogy akart a nő házasodni csak talán szerencsétlen nem terhesen, amikor az embernek minden baja van, nagy hasa, vizesedik, itt fáj, ott fáj, hányinger, satöbbi, és akkor a saját esküvőjén nem ihat, nem érezheti jól magát. Talán azért szeretett volna inkább házasodni, mert a férje szereti és vele akarja leélni az életét, nem úgy hogy elcipeli a gyerek miatt. Ekkora szánalmat.

2013. nov. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!