Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Él valaki olyan kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Él valaki olyan kapcsolatban, ahol a másik férj azt mondja, hogy sosem volt belé szerelmes, de nagyon szereti?

Figyelt kérdés
A tanácsok szerint ez bunkóság és válásért kiált. Lehet így élni?
2013. nov. 13. 08:41
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, azt hiszem. Most úgy érzem, ez nem elég nekem. De már magam sem tudom, hogy mit akarok, vagy mi lenne a jó. Felajánlottam, hogy elköltözöm, küldtem, hogy menjen, de nem akar.
2013. nov. 13. 09:56
 22/46 anonim ***** válasza:
35%

eldobnád az az embert, aki NAGYON SZERET téged?

Sok ilyen ember lehet, hogy tékozolsz.

2013. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
61%
Az anyja meg a barátai is nagyon szeretik, mégsem él velük házasságban...nem véletlen. A baráti szeretet nem erre való. Ha a kérdezőnek így nem felel meg, akkoris igenis a válás a megoldás.
2013. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek és nem irigyellek. Nem valami jó érzés, mikor az ember fülig szerelmes és a másik úgy nyilatkozik, hogy ő ugyan nem, de azért szereti. Ilyenkor nem az a baj, hogy ne lehetne egy kölcsönös szereteten alapuló, szerelem nélküli kapcsolat jó és tartós, hanem az, hogy amit az egyik fél igényelne, azt a másik nem tudja neki megadni.

A jó megoldás itt nagyon szubjektív lehet, szerintem. Minden ember maga tudja, mi az az igénye, amiről még képes lemondani, milyen helyzetet tud elviselni hosszú távon egy kapcsolatban és mi az, amit nem.

Sajnos itt hiába írjuk, hogy mi hogy döntenénk a helyedben, neked kell mérlegelned és döntened. Tudom, ezzel nem sokat segítettem, de ez van. :(

2013. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
25%
Nezd, barki barmit is mond, a szerelem elmulik. Az csak egy kemiai reakcio, kb 7 honapig tart. Ami atveszi a helyet -jo esetben -az a szeretet, arra lehet epiteni, az tarthat orokke. Ha az ember elore tudja, hogy a masik szereti, tiszteli, becsuli, de nincs rozsaszin kod, az egy teljesen tisztesseges hozzaallas egy igazan jo kapcsolathoz. Valni nem kellene.
2013. nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem tudnék ilyen kapcsolatban élni, mert nekem fontos, hogy szeressek és szerethessek. Ráadásul azt meg igenis átverésnek tartanám, ha évek után méltóztatna ezt elmondani a férjem, nem pedig az esküvő előtt, főleg ha tudja, hogy én szerelmes vagyok. És mi arra a biztosíték, hogy később nem lesz szerelmes valakibe?...


De ha meg van a dolog előre beszélve, és urambocsá' a nő sem szerelmes, és rokonlelkek, akkor sztem erős házasság lehet belple.

2013. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Nem tudta, hogy mit érzek, nem mondtam meg neki, mert én sem tudtam sokáig. Azt is mondta, ami talán még jobban fáj, hogy ahhoz, hogy szerelmes legyen, olyan helyeken kellene forgolódnia, de hát nem olyan helyeken jár, így nem lesz szerelmes. Ez meg mit jelent?
2013. nov. 13. 10:40
 28/46 anonim ***** válasza:
38%
a szerelem elmúlik, a szeretet marad (nincs lila köd) ... miért nem jó neked ez így 13 év (!) házasság után?
2013. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
50%

Akárki akármit is mond, a szerelem nem feltétlenül múlik el 7 hónap alatt én lassan öt éve vagyok szerelemes és igen, ez szerelem, igaz a rózsaszín ködhöz nincs semmi köze. Na, de igazából ez megint egyéni tapasztalat, egyéni érzés kérdése, hogy ki hogy éli meg. Sokszor, ahogy itt olvasgatok, úgy gondolom, és valószínűleg így is van, még csak nem is mindenki ugyanazt érzi szerelemnek.

Nekem pl. a kezdeti pár hónapos rózsaszín köd, nem szerelem. Éreztem már többször életemben, de szerelmes még csak kétszer voltam.

Azzal én is egyetértek, hogy meggondolatlanul, azonnal feladni, eldobni mindent nem kell. Nagyon át kell gondolni ezt az egészet.

2013. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ, ezek a szavak a feleknek mit jelentenek. Még az is lehet, hogy ugyanazt.:)

Ha meg nem, akkor is meg lehet érteni és elfogadni így a másikat és a kapcsolatot. Ha nagyon más az érzésvilágotok, akkor megfontolhatod, hogy nem felel meg...

2013. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!