Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A vőlegényem berúgott és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem berúgott és meg akarta csókolni a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nem akarok ostobának tűnni és sosem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetbe kerülök, de 7 éve együtt vagyunk (gimnázium óta) és mindig minden rendben volt. Remekül összeillünk, kedves, aranyos, a legjobb barátom és a társam. Szerencsésnek éreztem magam. Kitűztük az esküvő időpontját és ő azt mondta ne rendezzünk külön lány és legénybúcsút mivel teljesen közös a baráti társaságunk, így egy nagy közös búcsúbulit szerveztünk. Amin ő berúgott, de azt gondolom nem annyira és flörtölt a legjobb barátnőmmel, úgy, hogy én jelen voltam, majd mikor kettesben maradtak pár percre megpróbálta megcsókolni és olyanokat mondott neki, hogy velem már csak a megszokás tartja össze, etc...

A barátnőm visszautasította és elmondta nekem, rákérdeztem tagadta, aztán elismerte, elmondta. Azt mondta csak az alkohol miatt volt és rettenetesen bánja. Hogy el akar venni és, hogy ne csináljak hülyeséget (mármint ne fújjam le az esküvőt) mert nem történt semmi. De azt gondolom, hogy ez nem rajta múlt egyáltalán. Annyira összezavarodtam. Nem akarok hülyének tűnni és sose hittem volna, hogy idegenek véleményét kérdezem, de hátha valaki tud vmi tapasztalatot mondani, vagy bármi okosat...hogy túldramatizálom és belefér, vagy, hogy hagyjam el, mert nem lesz jó vége... mert nem tudom mit tegyek.



2013. nov. 15. 23:23
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
33%

Jézus.. :) Még csak nem is csinált semmit, már is le akarjátok lőni szegény srácot..


Hát még az egyetem alatt rámásztam egy buliban a bnőm főnökére. Nem történt semmi, szóval a szitu kb ugyanaz. Volt kis durcizás utána, de azóta is boldogan élünk. Ennyit erről.


Ja és még annyi a véleményem, hogy ha párkapcsolatok felrúgásáról, romba döntéséről, és a magányos élet melletti döntésről van szó, akkor itt gyakorin minden nő olyan kva bátor hogy csak na. Az életben egyik sem merné megtenni, érthető okokból.


Szakítani a vőlegényeddel azért mert valami meg sem történt? Nevetséges.


Jöhet a kötelező 0%!

2013. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon sok minden kavarog a fejemben ezzel a témával kapcsolatban... velem is hasonló történt mint veled, Kérdező, csak akkor még tizenéves voltam és nem volt büszkeségem. A történet az volt, hogy pár hónapja voltunk együtt az akkori barátommal, amikor egyszer külön bulizott, és elmondta hogy megcsókolt egy lányt. Volt nyalizás rendesen, h be volt piázva, mert hiányoztam neki, ezért tette, de engem szeret stb... Sajnos elhittem, de a kapcsolat már nem volt ugyanolyan. Nem volt büszkeségem, tartásom. Elhagytam később.

hibáztam, hogy nem dobtam ki rögtön az elején, nagyon megbántam, de ezekből tanul az ember. Tudom, hogy nem "csalt meg" szó szerint a vőlegényed, de nem rajta múlt, ráadásul számomra a flörtölés is megcsalásnak számít, szóval az én szememben az. Egyébként másra sem tudtam gondolni, csak arra h mikor fog újra megcsalni.. lehet neked sem lenne ez másképp.

És az, hogy csak a megszokás tart össze?! Hát, én segítettem volna neki összecsomagolni.

A megcsalós pasim után megfogadtam, hogy akármennyire is szerelmes leszek, nem hagyom magam megalázni, mindig lesz tartásom.

egyébként, ha még össze sem házasodtatok és így viselkedik, milyen lesz később, 10-15 év múlva?

Én nem tűrném, és igen, ma már simán kilépnék egy kapcsolatból, nem csak a szám jár..

Tedd a szívedre a kezed: szemet tudnál a flörtölés felett hunyni?

Ha egy picit is hezitálsz, megvan a válasz.

24N

2013. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
93%
Szakítani hülyeség lenne, az esküvőt elhalasztani viszont logikus és érzelmileg is indokolt döntés a jelen helyzetben. Szerintem fontos hagyni időt arra, hogy tisztázzák, hogy mit akartok egymástól, és jó ötlet-e a komolyabb elköteleződés.
2013. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
7%
22-es, te egy nagyon "birtokló" típusú személynek tűnsz, aki mellett nem tűnik boldognak az élet...egy bevallott csók miatt kidobni a társadat...nem tudom, fura ez nekem...
2013. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
73%

24-es! Neked ez fura,nekem meg az,ha valaki készül családot alapítani és közben másokat csókolgat!!


25N

2013. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
"A történet az volt, hogy pár hónapja voltunk együtt az akkori barátommal, amikor egyszer külön bulizott, és elmondta hogy megcsókolt egy lányt"
2013. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
69%

Először is hagyjuk azt az orbitális SÜLETLENSÉGET! amit itt többen írtak, hogy "részeg ember nem hazudik".

Deeeeehogyisnem! Nekem elég bulizós fiatalkorom volt, többször előfordult, hogy túllőttem a célon a piával. Hogy én akkor mekkora kamu szövegeket lenyomtam, az nem kifejezés. Meg a fenét csak azt hozza ki az ital, ami amúgy is bennünk van! A hülyeséget hozza ki belőlünk, de azt rendesen. Én olyankor mindenkit rohadtul szerettem, azt is, akit amúgy utáltam, mint a sz*rt.

Nem vagyok rá büszke, de muszáj volt leírnom, hogy nehogy elhidd ezt a sok maszlagot, amit itt összehordanak.


Viszont a másik: miután megismertem a párom, volt még egy-két alkalom, amikor becsíptem bulizás közben, mégsem próbáltam másokat lesmárolni, azért mindennek van határa még részegen is.


Ez így engem is elbizonytalanítana, én valószínűleg elhalasztanám az esküvőt, amíg tisztába nem jövünk egymással.

2013. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
23%
Nézd a jó oldalát, legalább a barátnőd nem egy ribac és nem tesz alád. Ak igazán szereti a másikat, az viszont szerintem nem akarja a menyasszonya barátnőjét megcsókolni. Biztos van olyan nő, aki legyintene rá egyet, de mindenki más. Ha benned ez tüskeként marad meg... Nincs sok értelme folytatásról beszélni. Nem is csak a csók miatt, hanem itt már inkább a bizalom elvesztéséről van szó.
2013. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy határozottan nem ez a pasas a te embered, és nem kéne görcsösen belékapaszkodnod, főleg így, hogy ez a véleménye a kapcsolatotokról. Tizenévesen kerültetek össze, nem törvényszerű, hogy az embernek az első szerelmével kell leélnie az életét. Véleményem szerint ez a kapcsolat egyértelműen kimerült. Huszonévesen nagyon fiatal az ember még ahhoz, hogy csak a megszokás tartsa össze valakivel. Én ezek után egyenesen megalázva érezném magam, nem is akarnám már összekötni az életem az illetővel: ezen nincs mit megbeszélni sem szerintem; ha már nincsenek komoly érzelmek, csak a ragaszkodás van mint egy jó, öreg és ronda pulcsihoz, akkor tipli van.
2013. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Egyetértenék abban, hogy részeg ember nem hazudik - de én hazudtam már részegen.

Egy baráti társaságban voltunk, a barátom egyik legjobb haverja pedig szűz. Olyan kis önbizalom hiányos volt, valamivel segíteni akartam, ezért azt mondtam neki, hogy "Nemsokára felszabadul egy hely az ágyamban." - Rá 10 másodpercre vettem észre, hogy jé, a barátom itt áll mellettem, és mindent hall. Ránéztem az arcára, amiből csak a döbbenettől felhúzott szemöldökre emlékszem, bocsánatot kértem, megöleltem és elsírtam magam. Aztán hazamentünk és a fél éjszakát hányással töltöttem:)

Amit akkor mondtam, az teljes hülyeség volt, egyetlen árva pillanatig sem gondoltam komolyan. Szóval a részeg ember össze-vissza beszél.


Ez még nem mentség a történtekre. Kérdező, a helyedben elhalasztanám az esküvőt, mondjuk egy évvel, amíg egyenesbe jönnek a dolgaitok, vagy eldöntitek, mi lesz.

Aztán meg rögtön az jutott eszembe, hogy vannak olyan nyomozó irodák, ahol fel lehet bérelni csábítókat. Elmeséled a lánynak a párod szokásait, a lány pedig felbukkan a konditeremben, ahová a vőlegényed jár, megismerkedik vele, és megpróbálja elcsábítani. Te ezért persze még fizetsz is, de ha a vőlegényed józanul is kapható a dologra, akkor boríthatod a bilit, és pápá esküvő.

Kérdés, van-e erre 200 lepedőd.

2013. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!