Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A vőlegényem berúgott és meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem berúgott és meg akarta csókolni a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nem akarok ostobának tűnni és sosem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetbe kerülök, de 7 éve együtt vagyunk (gimnázium óta) és mindig minden rendben volt. Remekül összeillünk, kedves, aranyos, a legjobb barátom és a társam. Szerencsésnek éreztem magam. Kitűztük az esküvő időpontját és ő azt mondta ne rendezzünk külön lány és legénybúcsút mivel teljesen közös a baráti társaságunk, így egy nagy közös búcsúbulit szerveztünk. Amin ő berúgott, de azt gondolom nem annyira és flörtölt a legjobb barátnőmmel, úgy, hogy én jelen voltam, majd mikor kettesben maradtak pár percre megpróbálta megcsókolni és olyanokat mondott neki, hogy velem már csak a megszokás tartja össze, etc...

A barátnőm visszautasította és elmondta nekem, rákérdeztem tagadta, aztán elismerte, elmondta. Azt mondta csak az alkohol miatt volt és rettenetesen bánja. Hogy el akar venni és, hogy ne csináljak hülyeséget (mármint ne fújjam le az esküvőt) mert nem történt semmi. De azt gondolom, hogy ez nem rajta múlt egyáltalán. Annyira összezavarodtam. Nem akarok hülyének tűnni és sose hittem volna, hogy idegenek véleményét kérdezem, de hátha valaki tud vmi tapasztalatot mondani, vagy bármi okosat...hogy túldramatizálom és belefér, vagy, hogy hagyjam el, mert nem lesz jó vége... mert nem tudom mit tegyek.



2013. nov. 15. 23:23
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik nem a vőlegényeden múlt, hogy nem történt semmi... Egyébként ez az egész már régen rossz, szerintem magadban mentegeted őt, de biztos olyan emberrel szeretnéd összekötni az életed aki képes így viselkedni? (akár akohollal, akár anélkül)
2013. nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
91%
Nem örömmel írom ezt,de hagyd el még most!Mert ugye bár a részeg ember nem hazudik,és ha te most megbocsájtod neki ezt a dolgot arra fogva,hogy "bocsi részeg voltam.." akkor ezt mindig elfogja játszani,mert tudni fogja,hogy van egy hülye felesége (ne haragudj!) aki mindent elnéz neki.Neked pedig szörnyű életed lenne mellette,elpazarlod mellette az éveidet.Tényleg ne haragudj,hogy ezt írtam,de ez tény..mindig így kezdődnek azok a kapcsolatok amiket anno a Mónika showban-nevettünk ki,hogy az asszony még mindig azzal a férfival van aki minden nap más nővel hempereg,ott leszel 1-2 vagy több gyerekkel a nyakadon és az egész életed egy káosz..Hagyd ott,nem érdemel meg téged,csak az olcsó 1 éjszakás "nőket".Ha hiszel egy kicsit is abban,hogy mindenki előbb vagy utóbb megtalálja a párját,akkor te még nem találtad meg..22L
2013. nov. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Annyi mindent leírtak már előttem, és jól írták, hogy már sokat nem tudok hozzátenni. Gusztustalan húzás volt a vőlegényedtől, és itt nem rajta múlt, hogy nem történt több.

Gondold át, mit tennél, hogy éreznéd magad, ha együtt éltek, és meglátogat a barátnőd...te ki mernél-e lépni nyugodt szívvel egy percre is a szobából? És soha többet nem tudnék megbízni egy ilyen emberben, és mindig eszembe jutna, hogy bepróbálkozott nála.

2013. nov. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmit nem lehet az alkoholra fogni.
2013. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
74%

Sajna a fiatal pasiknál ez a helyzet... Ha nem élik ki magukat, előbb utóbb megfordul a fejükben hogy vannak még szép lányok rajtad kívül is, csak egy kis löket kell, hogy ihletet kapjanak..

Átéltem én is, megbocsáltottam, csalódtam, megint megbocsáltottam, csalódás, és harmadik esélyt nem adtam... A tüske már a szívemben volt a legelső alkalom után, de sajnos a szerelem is, végül rájöttem, hogy csak magamat sanyargatom! Többet érdemlek hiszen én rengeteget adtam! Hidd el nehéz, de jobb tanácsot nem lehet adni.

Keress magadnak olyan társat aki ha rád néz a szemedben nem a fájdalmat, hanem a világot látja!

2013. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a gyerekek és a részegek az igazat mondják...

Azt nem tudom megmondani, hogy mit tegyél, csak azt tudom, hogy én elgondolkoznék a dolgon, de nagyon. Bár amivel engem a legjobban ki lehet akasztani, ha valaki az alkoholra akarja fogni a saját cselekedeteit, ez nálam inkább csak súlyosbító tényező, főleg ha egy felnőtt emberről van szó.

De mint ahogy előttem írta valaki, nekem is úgy tűnik, hogy nem a vőlegényeden múlt, hogy nem történt nagyobb dolog. Mi lesz ha később olyan nővel akad össze, aki nem állítja le?

2013. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
14%
Hát most nem azért, de szerintem ne hagyd el. Én speciel részegen prímán tudok hazudozni (szégyen, nem szégyen). Üljetek le, beszéljétek meg.
2013. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
0%

Hat itt van amirol beszeltunk egy masik temanal. . 7 evi probahazassag utan megunt. Nem csodalkozom, 7 ev utan is meg lehet szeretni valakit, de az erzelmek mar nagyon lecsillapodtak.Ezt tapasztalom az evek teltevel eskuvo utan is.Nekem is volt hasonlo esetem. Habar nem mondtam semmit, de egy buli utan ejjel hazakiserten felesegem baratnojet,mert felt hazamenni es a kapuban megcsokoltam. Masnap elmondta felesegemnek. Eskuvo elott voltunk. A felesegem nem problemazott , megeskudtunk az

ota is boldogan elunk 4 gyermekunk van es sohasem emlegetjuk az ugyet. Valoban az itas ember oszinte, de neha nem tudja mit beszel.- En nem latom ezert feltetlen az eskovo elhalasztasanak a szuksegessget, ha komoly es megbanta vagy csak ugy mondta nem gaz.

2013. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

AZ 100%-ban hülyeség, hogy aki részeg, az NEM hazudik!!! Az egyetlen, hogy az alkoholtól a gátlások csökkennek, de a legtöbb részegre egyáltalán nem az a jellemzö, hogy amit mond, az tényleg igaz.


A másik, hogy egyáltalán nem tartom kizártnak, ahogy a baránö sem volt józan (söt, az lenne a meglepö, ha az lett volna), és amit mond, az csak nagy vonalakban felel meg a valóságnak.

Mert hogy a völegényed kikezdett vele - de azért kettön áll a vásár, ha egy férfit az a nö, akivel flörtölni akar, egyértelmüen visszautasít, akkor vége van a flörtnek - de a barátnöd meg vevö volt erre. (Az, hogy visszautasította - igencsak kérdéses, lehet, hogy éppen azért mesélte neked, mert a völegényed nem akart többet)

Nem ez lenne az elsö eset, ahol a "barátnö" bosszúból, mert vissza lett utasítva, mindent megtesz, hogy szétválassza a völegényt a menyasszonytól.)


Azt erösen megkérdöjelezném, hogy mondott-e olyat a völegényed, hogy veled csak megszokásból van, ugyanis ha így lenne, akkor minek akarna egyáltalán feleségül venni?


A helyedben elöször alaposan megbeszélném a völegénnyel a helyzetet, és a legrosszabb esetben várnék az esküvövel valamennyit.

2013. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
0%

Azzal egyet értek, hogy bárki érezhet vonzalmat a párja ismerősei iránt. DE, az itt az érdekes, hogy a srác szerint már csak a megszokás tartja életben a kapcsolatot, nem szerelem. De mit is várunk? 7 év tengődés után jön a nagy elköteleződés? Fura. Én nem hiszek a tinikapcsolatokból kialakuló házasságokban. Egyszerűen józan ésszel látom/tapasztalom, hogy NEM működhet és kész.

Huszoniksz éves korban megismerkedni,közös célok esetén, 2-3 év után házasodni, természetesen együtt élni előtte és a férfi min. 5 évvel legyen idősebb. Ennyi egy alap a sikeres házassághoz. A többi tényező meg a feleken múlik.


25N

2013. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!