Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak nekem fura, hogy sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura, hogy sok nő azt mondja, hogy semmi ideje nincs a gyerek mellett, de közben fél napot a gép előtt ülnek? Akkor, hogy is van?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 10:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, de honnan tudod, hogy FÉL NAPOT ül a gép elött? Ugyanis ha csak párszor 10 percre jön fel, akkor már elég sok témához tud írni.
2013. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A környezetemben élőkről tudom, az egész ház szalad, de a feleség inkább a gép előtt ül.
2013. nov. 17. 10:19
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
ezt én is észrevettem, leginkább fb-n... kirakják, hogy ilyen az élet gyerek után stb. de egész nap fenn vannak a chaten, és posztolnak 10 percenként. Van olyan akinek 4 kisgyereke van (4,3,2 évesek, újszülött) szóval...
2013. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen ismerősöm, de belelátok annyira az életébe, hogy nem csodálkozom rajta. Barátaik nem nagyon vannak, olyan volt a munkája, hogy egyedül ücsörgött a boltban, kollégái nem voltak, férje szintén két emberrel dolgozik csak... most otthon van, családi ház, szomszédok idősek, egyszerűen nincs társasága, neki a net jelenti a napi társalgást. NEm tudom érte elítélni, pláne, mert nincs is közöm hozzá, hiszen ha nekik ez így jó, akkor milyen jogon mondjam én azt, hogy nem az?

Te is itt vagy, én is itt vagyok, pedig biztos lenne nekünk is más dolgunk (nekem pl 140 tétel, de már hányok a gondolattól is, hogy elővegyem őket)

2013. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Ha te is ilyen helyzetben leszel, majd megérted.

Egyáltalán nem zárja ki egymást a kettő.


Hogy egy példát említsek: annak idején csak akkor tudtam leülnie a gép elé, amikor a gyereket letettem.


S azért a gép elé ültem, és nem a porszívót fogtam a kezembe, mert arra a gyerek felébredt. Ahogy az edénycsörgésre (mosogatás), a mosógép hangjára, zuhanyzásra (hajmosás) és bármilyen lábujjhegyen való lopakodásnál nagyobb zajjal járó tevékenységre.


A lakás szaladt, én úgy néztem ki, mint egy zombi, időm (és leginkább alkalmam) semmire sem volt... holott a kívülállók számára úgy tűnhetett, rengeteg időm volt, hisz a gép előtt ültem.

2013. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Én tesóm is ilyen. Ő is itthon panaszkodik nekem hogy semmire sincs ideje mert ugye a gyerekkel kell foglalkoznia, ha az alszik akkor az egyéb házimunkákat kell megcsinálnia, de érdekes módon közben állandóan az fb-n van és nem úgy hogy csak bevan jelentkezve és otthagyja hanem mindig viszi magával szobáról szobára a laptopot és ott netezik. Főzés közbe simán megtudná csinálni a takarítást és az egyéb teendőket ameddig rotyog a kaja és nem kell felette állnia de nem inkább leül netezik és csodálkozik hogy még délutánra sincs kész semmivel. Pedig én előbb kezdtem a gyerek vállalást 20 évesen már akkor is volt fb meg minden de még nem volt ennyire elterjedt mint mostanság és én is délelőtt be sem kapcsoltam a gépet, gyerekkel foglalkoztam közben főtt a kaja, takarítottam meg egyéb dolgomat csináltam. Amikor párom délutános volt akkor pihentem én is mert ő megcsinálta a főzést, takarítást meg minden egyedül a mosás meg a vasalás maradt rám de azt is amikor a gyerek elvolt közben csináltam így tudtam is rá figyelni nem volt ebből baj. Mégis délutánra már szabad voltam amikor a párom hazajött munkából már neki sem volt semmi teendője még tüzifát is hoztam be csak hogy ő tudjon pihenni mert tudom hogy keményen dolgozik, de ő mindig amint hazaér kér 10 percet hogy lezuhanyozzon utána egyből átveszi a gyereket meg minden mást ami esetleg adódik és engem odaparancsol vagy a kanapéra hogy TV-zek és pihenjek vagy netezzek, ha csak fel akarok söpörni már kikapja kezemből a seprűt. Egyedül csak a gyereket adja oda, de azt is csak akkor ha tényleg szükséges mert tudja jól hogy egésznap vele foglalkozok plusz a házimunka és odafigyel rám még most is hogy amikor végzett akkor tudjak pihenni vagy ha délutános akkor mindent megcsinál még a gyerekkel is foglalkozik ha nem kell a kaja felett állnia és délutánra már szinte semmi dolgom nem marad.
2013. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Ismerős :) Az én ismeretségi körömben is a kismamák neteznek a legtöbbet.
2013. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
Na igen, és ezek az újdonsült anyucik jönnek ide rinyálni, hogy a férjüknek nem tetszik, hogy nincs elmosogatva meg kitakarítva, mikor egész nap otthon ülnek, és mért nem segít a férj 8-10 óra munka után a házimunkában :D
2013. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is volt egy ilyen anyuka ismerősöm, állandóan a facen lógott. Vicces kis anyucikák vannak.
2013. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Én pl akkor netezek, amikor a gyerek alszik. Mint most. És szalad a ház, ugyanis a gyerek rajtam alszik, ahogy leteszem üvölt. Szóval addig is a laptopon töltöm ezt az időt.
2013. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!