Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Voltatok már féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már féltékenyek valaha, a férjetek múltjára?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi ütött belém, de folyton arra gondolok vajon, hogyan szeretkezett, jobb volte a sex a legelső barátnőjével.

6 éve vagyunk együtt, eddig ilyesmi fel sem merült bennem, ugy érzzem magam mint egy féltékeny tini.

Meg akarok szabadulni ettől, de nem megy.

Kérdezztem is a férjemet, erről arról, és azt mondja, már nem érdekli a múlt, minket szeret, és velem a legjobb az ágyban is.


2013. nov. 17. 10:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem. A "múltja" viszont már volt rám féltékeny. :)
2013. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A kapcsolatunk első pár hónapjában jelen volt az ex "szelleme" (csúnya szakítás volt), de aztán már nem volt téma egyáltalán. Miért pont most, 6 év után jutott eszedbe? Nagyon unatkozol, vagy felbukkant az életetekben, vagy mi az ok?
2013. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem:D Még az hiányozna:DD
2013. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen sajnos nálam volt ilyen,szépen leszoktattam magamat róla :)És a lehető legkevesebbet hoztam szóba,mert tudtam,hogy ez hülyeség,így inkább magamban tartottam,és szépen lassan elmúlt.Bár most sem szívesen gondolok az ex csajaira :)de már hamar túllépek rajt,inkább arra gondolok,hogy Ők kelletek ahhoz,hogy tudja azt ,hogy Én vagyok az Igazi :)
2013. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen. Rettenetesen. Főleg azért mert velem nem szexel. És csak az jár az agyamban hogy kivel hogyan csinálta... rohadt egy érzés. Ha rájössz, hogy kell megszabadulni tőle, akkor adhatnál tanácsot mert nekem nem megy.
2013. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Utolsó! A kérdező nyilván a normális kapcsolatokra volt kíváncsi...


Az elején jobban téma volt, de akkor sem éreztem, hogy bármiben gátolna az ex. Most már szóba sem jön. Néha el is felejtem, hogy volt neki más. :)


25N

2013. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Kedves Fruzsicica, nem értettem azt a privát üzenetet.

Nem érdekel a férjed makkja.

2013. nov. 20. 14:04
 18/21 anonim ***** válasza:
19:39es: ezzel mire célzol?!
2013. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Normális kapcsolatokban élnek nemi életet a felek...erre értettem!
2013. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Egy valaki azt irta, tartsam magamba...és igaza volt, ha gondoltam is a múltjára, nem nyagatam hanem magamba tartotam és már nem is gondolok annyit az exére, aki az első volt a férjemnek, és inkább ez fájt, mert arra gondoltam lehet még szereti, de annak már 11 éve.

Es pár napja, azt mondta a férjem ,"téged szeretlek, azért vagy a feleségem, és ne gondolj többet a múltra, mert már én rég lezártam".

2013. nov. 21. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!