Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez milyen házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen házasság? Véleményeket kérnék!

Figyelt kérdés
A férj és a feleség külön szobában alszanak emiatt leritkult a szexuális életük havi kb. 3 alkalomra. Ha hazaérnek külön tevékenységeket folytatnak, a nő a gyerekkel foglalkozik vagy főz, a férj számítógépezik. Alig beszélgetnek. Reggelenként sem szólnak egymáshoz csak amennyit muszáj. De ennek ellenére a férj szerint teljesen jó a házasságuk a nő nagyon boldogtalan, ő nem erre vágyott és régebben nem is ilyen volt a kapcsolat. 3 éve házasok. Van itt még mit megmenteni?
2013. nov. 22. 13:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Hogy menthető-e? Igen. Kommunikáció! Le kell a párnak együtt ülniük, és megbeszélni, ki, hogy érzi magát a házasságban, kinek mi jó, és mi nem. Együtt főzni, együtt játszani a gyerekkel pl. Közös programok hármasban, séták, játszótér, társas egy hétvégi délutánon. Ha mindkét félnek fontos a házasság és a partnere, akkor meg lehet oldani, csak akarni kell.
2013. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem házasság, ez lakótársi kapcsolat.
2013. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 II.Dartheon ***** válasza:
100%

Ezt hívják egymás mellett élésnek, kb semmi kapcsolat nincs a két fél között, se érzelmi, se semmilyen....

Nos a nő meg inkább változtasson, ha nem akar a "gyerek miatt tűrni", és nem akar 50 évesen rájönni arra hogy elkúrta az egész életét.. mert sajnos sok ilyen van.

A kérdés az, hogy mer-e a nő lépni a saját életéért, vagy hagyja magát, és öregkorára visszagondol h mekkora egy marha volt nem élt a lehetőségek...


Amúgy nagyon tudom ajánlani Csernus Imre néhány előadását, nagyon jól le vannak írva ilyen esetek

2013. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
A nő mindig egyedül megy a gyerekre a játszótérre, sétára és semmi közös programra nem hajlandó a férje, otthon ül. Még nyaralni is ketten voltak a nő meg a gyerek.
2013. nov. 22. 13:19
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férj nem mutat semmi hajlandóságot hogy változtasson, akkor halott ügy sajnos.. Vagy marad ez az állapot így évekig, vagy léptek, és külön, de boldogan folytatjátok tovább az életeteket.
2013. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
gyerekkel nem gyerekre. na
2013. nov. 22. 13:21
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Na ha még nyaralni is a gyerekekkel megy a nő akkor ennek a házasságnak semmi értelme.Ez nem házasság!Én se alszok a férjemmel(én sajtkukac vagyok ő meg horkol)de ezen felül mi mindent együtt csinálunk.Férj nélkül nyaralás?Komolyan ezen most kiakadtam.

Kérdező te vagy a nő?

2013. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Igen...
2013. nov. 22. 13:24
 9/46 anonim ***** válasza:
88%

Majdnem a mi házasságunkat írtad le.:)

Annyi különbséggel, hogy mi nem alszunk külön szobában, de nálunk is volt, hogy havi 3 szex volt ennek ellenére.

A férjem nem igazán beszélgetett velem, csak hogy vele mi történt aznap, mi volt a gyerekkel, ennyi. Hazaért, evett, leül(t) gépezni, tv-zni, kicsit foglalkozik a gyerekkel, majd korán elalszik.

És persze a mi kapcsolatunk sem ilyen volt.

Meg hát a régebbiekről pedig olyan vitáink voltak sajnos, hogy majdnem váltunk.

Aztán jött a kommunikáció, hogy nekem ez nem jó, az nem jó, változtassunk, mert ez minden, csak nem házasság. Sokszor én kezdeményeztem, folyton mondtam, hogy mi esne jól, kicsit a kedvére tettem, amitől ő is kedvesebb lett és sokkal jobb a házasságunk, mint előtte volt.

Szóval persze, menthető, de azért mind a két félnek tennie kell, hogy ez rendbe jöjjön. Nem csak az egyiknek! És a másiknak is hajlandóságot kell mutatnia a másik iránt.

2013. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam vele beszélni! Azt mondja, ha nem jó nekem akkor el lehet menni! Csak ez nem olyan egyszerű...
2013. nov. 22. 13:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!