Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez milyen házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen házasság? Véleményeket kérnék!

Figyelt kérdés
A férj és a feleség külön szobában alszanak emiatt leritkult a szexuális életük havi kb. 3 alkalomra. Ha hazaérnek külön tevékenységeket folytatnak, a nő a gyerekkel foglalkozik vagy főz, a férj számítógépezik. Alig beszélgetnek. Reggelenként sem szólnak egymáshoz csak amennyit muszáj. De ennek ellenére a férj szerint teljesen jó a házasságuk a nő nagyon boldogtalan, ő nem erre vágyott és régebben nem is ilyen volt a kapcsolat. 3 éve házasok. Van itt még mit megmenteni?
2013. nov. 22. 13:12
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje vagytok együtt?A gyerek mennyi idős kora óta ismeri?Régen is így áll a te gyerekedhez vagy nemrégiben változott meg?
2013. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Ráadásul mindenkinek csak rosszakat mond rólam! Hogy ez miért jó neki?
2013. nov. 22. 13:38
 23/46 A kérdező kommentje:
6 évesen ismerte meg. Eleinte nem volt ilyen, de gondolom az a mézesmadzag időszak lehetett.
2013. nov. 22. 13:40
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok, az a válaszoló, akinek majdnem ugyanilyen házassága van. Viszont ami merőben más az enyémtől az 2 dolog. Az egyik, amit utána írtál le, hogy a férjed nem is hajlandó változni, a férjednek egyértelműen jó ez az állapot, sajnos nem kellesz neki!

A másik, amit szintén utána írtál le, hogy egy 10 éves gyerekről van szó! A mi fiúnk 3 éves! Egy 3 éves gyereknek még nagyon nagy érvágás, ha szétmennek a szülők, ha új környezetbe kerül, hisz eleve most kezdte az ovit, már az is egy nagy változás volt, hogy már nem volt ott mindig anya, hanem több órát anya nélkül tölt. De ezt egy 10 éves gyerek sokkal jobban megérti és átvészeli.

Én sokat tűrtem azért, hogy a fiamat, ha nem muszáj, inkább én szenvedjek alapon 3 évesen ne kelljen kiszakítanom ebből a környezetből és nekiálltam helyrehozni a házasságunkat. De ennek volt foganatja. Nálatok meg nincs!

Szóval végeredményben ilyen helyzetben a te helyedbe elválnék! Sokkal jobb lesz neked is és a gyerekednek is! Mit fog látni az a 10 éves gyerek szerinted, ha maradsz? Egy boldogtalan anyát! És hidd el, hogy inkább látna titeket külön, mint boldogtalanul!

Ezt meg saját magamból tudom, akinek a szülei házassága menthetetlen volt egy alkoholista miatt és akinek a szülei csak a gyerekük, azaz miattam maradtak együtt! De foganatja ott sem volt a dolgoknak.

Nálunk van. De ha nem lenne és egyszer odakerülnék egy ilyen helyzetben és már 10 éves gyerekem lenne, egyértelműen válnék!

2013. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy elválunk. Már mondtam neki.
2013. nov. 22. 13:49
 26/46 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem alapból nem normális, ha a férj nem alszik együtt a feleségével. :)
2013. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van mit menteni, kommunikálni kellene talán egymással. Rengeteget javulna a dolog. Kérdés, hogy akarják e menteni... Mert ha a férj csak a gép előtt ül...lehet nincs is szüksége erre az egészre.
2013. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Szerintem sem. Amikor ezt megpendítettem neki, látszott hogy megijedt, hogy visszamegyek....ahh. Tökjól elvan a tabletjével.
2013. nov. 22. 14:00
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

26-os

Én se alszok a férjemmel mert sajtkukac vagyok ő meg horkol de ettől még nem rossz a házasságom.

2013. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 35 éves korom után tudtam meghatározni a párkapcsolati igényemet másokhoz képest, mert addig nem voltam elég tájékozott abban, milyen különféle elképzelések és vágyak vannak más embereknél, amit párkapcsolatban szeretnének megvalósítani. szóval ezt a dolgot megtanulni idő és energiabefektetés. Egy fiatal pár bizonyára elmulasztotta egyeztetni azt, mit szeretnének megélni a párkapcsolatban, házasságban, mert automatikusan feltételezték, hogy mindenki ugyanarra vágyik házasság címszó alatt. És még mindig ebben a hitben vannak, és úgy ítélik a másik viselkedéséből, hogy ő már nem akarja a házasságot. Hát pedig szerintem mindkettő pont azt csinálja, ami szerinte az ideális házasság tartalma. Csak a másik féllel elégedetlen a feleség. Tessék újradefiniálni a dolgokat!

Addig nem lehet semmit nyilatkozni a helyzetről, amíg nem jutnak el a felek idáig.

2013. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!