Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez milyen házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen házasság? Véleményeket kérnék!

Figyelt kérdés
A férj és a feleség külön szobában alszanak emiatt leritkult a szexuális életük havi kb. 3 alkalomra. Ha hazaérnek külön tevékenységeket folytatnak, a nő a gyerekkel foglalkozik vagy főz, a férj számítógépezik. Alig beszélgetnek. Reggelenként sem szólnak egymáshoz csak amennyit muszáj. De ennek ellenére a férj szerint teljesen jó a házasságuk a nő nagyon boldogtalan, ő nem erre vágyott és régebben nem is ilyen volt a kapcsolat. 3 éve házasok. Van itt még mit megmenteni?
2013. nov. 22. 13:12
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
26: Nekem egyszemélyes az ágyam, egyik szerelmemmel sem aludtam együtt. Az is idő, megszokni, hogy valakivel együtt alszol, és megtanulj úgy aludni, hogy nem vagy egyedül. És van, aki rugdos, van, aki horkol, van, akinél nincs kétszemélyes ágy, van, aki hatodannyit alszik, mint én, és zavar, ha csak ébren fekszik mellettem.
2013. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam a kommenteket, lehet, hogy már írták. Ez nem jó házasság, a férjed nem szeret téged, nem szerelmes már beléd. Ez sajnos így van. Mert ha szeretne, akkor érdekelné, hogy mi van veled, hogy érzed magad. De az, hogy azt csinálsz amit akarsz, akár el is mehetsz, arra mutat, hogy neki mindegy, az is jó, ha elmész. Lehet, hogy a gyerekednek nem akarsz rosszat azzal, hogy a "családból" kirántod, de ha belegondolsz ez így nem család és a gyereked is akkor boldog, ha téged is annak lát. Ha boldogtalannak lát, akkor ő is az. 35 éves vagy, még megtalálhatod a párod, aki megbecsül és szeret. Nekem a volt férjem volt hasonló, mint a tiéd, egyáltalán nem érdekelte, hogy én hogyan érzem magam, ő azt hajtogatta, ez nem működik és váljunk el. Én még küzdöttem egy darabig, de aztán beláttam, hogy ha csak egy ember akarja megmenteni a házasságot, akkor azt nem lehet. A második férjem teljesen más, Ő törődik velem, fontos neki, hogy mit érzek, mi bánt, igyekszik a kedvemben járni. Az igazi szereteten alapuló kapcsolat ilyen, nem az,ami nálatok is van, illetve az előző férjemmel volt.
2013. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Higyjétek el, én annyi energiát belefektettem ebbe a kapcsolatba. Tudom, hogy már nem szerelmes belém, ezt ő maga mondta. Nekem ő olyan félisten volt mindig,tudtam az első perctől, hogy őrá vártam. Nemhiszem, hogy más pasira rá tudnék nézni, ez akkora kudarc lenne, ha elválnánk.
2013. nov. 22. 14:35
 34/46 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is így voltam sokáig, küzdöttem. De egy idő után belátja az ember és csökken is a szeretete, szerelme a másik irányába. Mert az tényleg örök igazság, hogy ha egy kapcsolatot csak az egyik fél akar megmenteni, akkor az nem fog menni, akármennyit küzd is érte.
2013. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Ezt most még nem tudod így érezni, mint ahogy leírtam, mert te még szereted a férjed. Ehhez idő kell, nem tudod gyorsítani.
2013. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

34: Persze, csak ettől még egyáltalán nem csökken az iránta való vágy, szeretet...:) Az tök független attól, hogy mit tesz vagy nem tesz a másik! Sőt, minél inkább mulaszt vagy vét, annál inkább érzed, hogy hú, mennyi dolgunk van együtt, ezt mind mind helyre kell hozni!

:)

2013. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
A pasi biztos csalja. Így persze, hogy jó neki, meg kényelmes is, hisz van, aki főz és mos rá. A nő meg buta, mert miért nem ismerte meg jobban azt az embert, akivel összekötötte az életét? Ebből válás lesz.
2013. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%

37: Azt nem értem, miért feltételezed házastársaknál, hogy a feleség főz és mos a férjre....:-o Én még sose láttam ilyen házasságot!

Nálunk a nagypapa főz például.

2013. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
38 örülj neki. Rosszabb, elmaradottabb körökben így van. Amúgy onnan feltételezem, hogy a kérdező írta, hogy a férfi csak hazajön és gépezik, a nő meg főz és a gyerekekkel van. Ez nem elég?
2013. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
36: hiába gondolod,hogy helyre kéne hozni, ha a másik nem akarja. Ez az igazság... És ezt előbb-utóbb belátja az ember. Feldolgozza.
2013. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!