Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez milyen házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen házasság? Véleményeket kérnék!

Figyelt kérdés
A férj és a feleség külön szobában alszanak emiatt leritkult a szexuális életük havi kb. 3 alkalomra. Ha hazaérnek külön tevékenységeket folytatnak, a nő a gyerekkel foglalkozik vagy főz, a férj számítógépezik. Alig beszélgetnek. Reggelenként sem szólnak egymáshoz csak amennyit muszáj. De ennek ellenére a férj szerint teljesen jó a házasságuk a nő nagyon boldogtalan, ő nem erre vágyott és régebben nem is ilyen volt a kapcsolat. 3 éve házasok. Van itt még mit megmenteni?
2013. nov. 22. 13:12
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Te próbáltál már ezen javítani?Úgy értem kezdeményezted,hogy a közös programokat,beszélgetéseket stb...?
2013. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Neki az a tökéletes feleség, aki csodálatosan tisztán tartja a lakást, foglalkozik a gyerekkel és onnantól maradjon csöndben.
2013. nov. 22. 13:29
 13/46 A kérdező kommentje:
Persze, hogy próbáltam, de ő ezt nyúzásnak érzi. Hagyjam békén és oldjam meg egyedül. Semmiben sem társ. Már ott tartok, hogy levettem a karikagyűrűmet is és nem hordom, nekem ez nem házasság.
2013. nov. 22. 13:30
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmm jó kis pasi mit mondjak.Hát kérdező látszik az elkeseredésed tisztán az írásodból.Ha javasolhatom CSAK a gyerek miatt ne maradj ebben a házasságban.Ha a férjed szerint ez így tökéletes neked pedig ez így nem jó akkor itt lépni kell.
2013. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
Tökéletes. Én is ilyenre vágyok, mellette legyen még 1-2 szerető és nincs hiba:)
2013. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha te úgy érzed mindent megtettél a megmentés érdekében de mégsincs javulás,és úgy gondolod nem egyből adtad fel a harcot akkor nyugodt szívvel léphetsz ki ebből.Gondolom harminc egypár éves lehetsz,nincs késő semmihez és lehetsz másik pasi mellett még boldog annak ellenére,hogy van egy gyereked már.Sok sikert,én kilépnék ebből!
2013. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy nem közös a gyerek. Nekünk nem született. És óriási váltás volt a gyerekemnek, hogy összeházasodtunk a férjemmel, nagyon jól érzi magát, beilleszkedett az iskolába is, barátai is lettek. Most rángassam vissza, hogy anyucinak elege van? Nem tehetem meg vele.
2013. nov. 22. 13:34
 18/46 A kérdező kommentje:
35 éves vagyok, mg szeretnék szülni de a férjem nem is akar már gyereket, eleinte szeretett volna, de már nem. Így kényelmesebb.
2013. nov. 22. 13:36
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a gyerek?
2013. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
10 éves. Már arra gondoltam, hogy a középiskoláig megpróbálom kihúzni, de annyira kivagyok, hogy félek nem fog menni.
2013. nov. 22. 13:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!