Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » ELmondjam a férjemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELmondjam a férjemnek?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő: fèrjem 3 honapja külföldön van. Munka miatt..mindig aztmondja 2 hèt múlva jön. Elèg necces helyzetbe van a munka miatt..tudom hogyha tudna jönne..nem vonom kètsègbe a szavàt..DE! Mindeközben Èn 26 èves felnött nő vagyok..szüksègem van a férjemre. Hiányzik nagyon hogy itt legyen velünk(2 éves kicsink van). Falat kaparom már annyira vágyok egy jó szeretkezèsre.. Ma vittem ki a szemetet és lealltam dumálni a nem mellesleg nagyon jókèpű szomszèddal..érdekes eddig az sem tűnt fel hogy jókèpű..de ez a 3 hónap szexmentesség ilyen. Na mindegy. Règebben is beszèlgettünk kutyafuttaban most meg leragadtam egy óran at hülyèskedni. A végère tűnt fel hogy a hülyèskedès közben ő àtváltott csajozó üzemmódba. Amikor feltünt rövidrezàrtam és eljátszottam hogy rohannom kell..nyujtotta a kezèt mondom biztos kezet akar fogni..de ehelyett megfogta két kézzel és kezet csókolt nekem..az egész annyira gagyi filmbe illő jelenet volt hogy ha vki ezt meséli kiröhögöm..most meg ugy érzem hogy legszívesebben átmennék és leszaggatnàm a ruháit...(persze nem fogom megtenni) már a gondolattól is büntudatom van. Szerintetek elmondjam a férjemnek mit váltott ki belőlem ez a férfi vagy ne idegesitsem..mert ugy sem fog semmi..azért ugy gondolom ellen tudok állni az állatias ösztönöknek és hű feleség maradok..
2013. nov. 23. 19:48
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
97%
Én csak azt nem értem, miért a szomszéddal kell évődni, meg a falat kaparni, mikor ott a kis kezed, amivel ki tudnád elégíteni magad? Én is voltam szingli, és bizony megesett, hogy napi kétszer csináltam mert a "falat kapartam" volna. De gerinctelen semmiképp se legyél, jó? Ennyi éppen elég volt, még sok is. Ezzel ne idegeld a párod, és te is felejtsd el.
2013. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
95%
De a kezed járjon és ne a billentyűzeten hanem máshol, megnyugszol tőle és kész is. Nem értem 26 éves létedre elfelejtetted, régebben mit csináltál a tusolóba vagy amíg anyuék nem voltak otthon? Most nincs a férjed, megelégszel a kezeddel vagy irány a szex shop. Még mindig jobb, mintha a szomszédhoz mennél (a férjed szemszögéből és nyilván a tiédből is).
2013. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
42%
Tetszik, hogy hűséges akarsz maradni, nem sok nő bírná ki! A férjednek nem kell tudnia erről, Nem kell a plusz stressz:)
2013. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos, az igazság az , h ha valaki kiéhezett a szexre, az meglatszik a viselkedésén, ahogy rólad is lerihat, kedves kerdezö.

Látszik az éhes tekintet, ahogy keresi az ember a megerösitést, azt sugározza magából az ember. Ezt láthatja rajtad a szomszédfiú, es szerintem , de lehet csak szerintem, ez ciki.

Mikor igy kiiródik az emberre, h küzd a vágyaival.

Én mindent megtettem, amikor hasonló helyzetben voltam , h ez ne látszódjon, mert úgy éreztem, nem tartozik senkire.

De lehet én vagyok túl büszke.

2013. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
73%
Most miért kell támadni a kérdezőt? Semmit nem tett!! Az egy dolog, hogy vágyik a szexre és a szomszédjára, DE! uralkodik magán és nem teszi meg, mert szereti a férjét. Akkor meg? Amúgy meg, a szex nem csak a férfiak élvezete, hanem a nőké is és semmi nagy nincs abban, ha valaki ilyen, mert nem csinálta három hónapja. Kedves kérdező! :) bírd ki ameddig a férjed haza nem jön, hidd el sokkal de sokkal jobb lesz utána, amikor megjön és akkor adhattok az ágynak keményen :) !
2013. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
95%
Tudni kell kezelni a helyzeteket, es csak az tudja ezt tenni , aki eléggé érett
2013. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
55%
Miért kéne elmondani?ha elmondod neked vége.Amúgy meg nincs rajta km óra:)))
2013. nov. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, módosítsunk 1 hónapra :)
2013. nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
65%
3 hónap az semmi. Ha igazán szeretnéd a férjed, eszedbe sem jutna ilyen gondolat, hogy átmenj a szomszédhoz szexért. Szerinted a férjednél a tárgyalásokon nincsenek bomba titkárnők vagy szép munkatársak, ahol megfordulnak? Dehogynem. Gondolom neki eszébe sem jutna félrekefélni és álmában sem hinné, hogy ennyi idő után már a szomszéd farkára vágysz. Ha megteszed(márpedig meg fogod tenni)tönkreteszel mindent, utólag meg már hiába fogsz sírni. Tényleg ennyire elállatiasodott a világ? Ha épp nincs otthon a hivatalos pár, akkor jöhet bárki? Hol van a hűség, tisztelet szerelem? Mi számotokra a házasság fogalma? Ennél sokkal de sokkal több kéne legyen.
2013. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
78%
Ja igen és még valami. Ha lefekszel a szomszéddal ő fog a legutolsó rib.ancnak gondolni, akinél elég hogy a férj távol van. Az nem számít milyen véleménnyel lenne rólad?
2013. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!