Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bízni akarok, de már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízni akarok, de már nem tudok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Érdekes kapcsolatunk van, több mint 5 éve vagyunk együtt. Házasok nem vagyunk, de mégis ebbe a kategóriába sorolnám. Van egy 3 éves fiunk, akinek most jön a tesója. A kapcsolat mindent megélt, sok sok megcsalást részéről, részemről megbocsátást. Igen, itt lett elrontva. Tudom. Most is kiderült, hogy a volt szeretőjével telefonál, az elmúlt napokban párszor előfordult, illetve sms-ket is váltottak. A tartalmát nem tudom, de nem is érdekel. Állítása szerint csak beszélgettek, ő megváltozott nem akar semmit stb. Lehet, hogy igaz, de nem hiszem el. Nem tudom elhinni, annyiszor átverte már a fejem. A történethez hozzátartozik, hogy hónapok óta hetelős munkája van, így csak hétvégente van itthon. Elköltözni nem tudok és legyek akármilyen marha is még mindig szeretem. DE nem tudok megbízni benne. Így viszont nincs értelme. Mit csináljak? Jövedelmem, hozzátartozóm nincs, akihez mehetnék.Negatívtól nem leszek előrébb, én rontottam el, nem kellett volna mindent megbocsátani.
2013. dec. 2. 20:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Én ilyenkor csak a gyerekeket sajnálom, van egy társfüggő, önállótlan anyjuk, meg van egy önző, hazug apjuk, fantasztikus mintát látnak és tanulnak el, amit majd valószínű pont így fognak kamatoztatni a saját kapcsolataikban, de hátha túlnőve szüleik értelmi képességein, tanulva azok hibáiból, nem követik el újra őket.
2013. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én a helyedben most hagynám ott a fenébe...
2013. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Megcsalt, megcsaltad, szétmentek, összejöttök.

És te a MÁSODIKAT szülöd neki...

2013. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hol olvastál te olyat, hogy megcsaltam? Én SOHA SENKIT nem csaltam meg, mert nem teszek olyat, ami nekem is rossz.
2013. dec. 3. 12:59
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja te megbocsátasz. Ő megcsal, megcsal, megcsal..és te szülsz neki még egy gyereket! Semmi önérzeted nincsen? Ennyire félsz a magánytól? Miért nem mentél inkább vissza dolgozni?
2013. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem félek a magánytól és társfüggő sem vagyok. Dolgozni csupán azért nem mentem vissza, mert nem volt hova.
2013. dec. 3. 16:27
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem találok munkát, akkor szülök egy gyereket a hűtlen, megbízhatatlan férjemnek.
2013. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!