Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy vegyem rá a férjemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a férjemet a mosogatásra?

Figyelt kérdés

Minden mást megcsinálok, de mosogatni nagyon nagyon utálok. Megcsinálom, de nagyon nem szívesen. Hogy vegyem rá, hogy néha ő is mosogasson el?

Házimunkából annyit csinál, hogy néha beteszi a mosást és segít teregetni...


2014. jan. 9. 09:39
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

albérletben lakunk, nincs hova bekötni, nem is bombázhatom szét más lakását... pedig, hidd el, az lenne az első, amit megvennék, ha lehetne...


én is szépen meg szoktam kérni, többször is... nem használok semmit feleslegesen, ha főzök pl. spagettit, kiveszem a tésztát, kiöblítem, és abban főzöm a szószt is utána...

2014. jan. 9. 10:09
 12/33 anonim ***** válasza:
11%
Sehogy. Mindegyik pasi undorodik a mosogatásról.Vegyél egy mosogatógépet, ha nő létedre ennyire nem állsz a helyzet magaslatán.
2014. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
7%

nem használok semmit feleslegesen, ha főzök pl. spagettit, kiveszem a tésztát, kiöblítem, és abban főzöm a szószt is utána...



Biztos, hogy nem ennék nálatok kérdező.

2014. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Az én férjem akkor jött rá,hogy be kell segiteni a házimunkába,amikor elutaztam néhány napra.A mosogatást már mondani sem kell neki, mert magától is megcsinálja.Sajnos egy baj van, hogy rosszul mosogat, és utána kell mosnom, igy nem mindig a legjobb.

Adjál neki 2 puszit és dicsérd meg.

2014. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%
Mi ez a hülyeség hogy minden férfi undorodik a mosogatástól? Én pl napi többször is elmosogatok férfi létemre, semmi bajom sincs vele. Pedig másokkal lakok együtt és néha undorító módon hagyják ott az edényeiket (több napos ételmaradékok bepenészedve). A barátnőm ezzel szemben nem szeret mosogatni, csak gumikesztyűvel vállalja be.
2014. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

most a spagettissal mi a bajod?? tiszta vízben megfőzöm a tésztát... csapvízből van a leves is, azt is megeszed, meg a tésztát is megeszed. Kiöblítem (nyilván forró vízzel és át is törlöm a szivaccsal), nem értem, ezen mit problémázol...


azt már írtam, hogy sajnos nem fér be a mosogató, meg nem a mi lakásunk, így nem is tudok semmit csinálni...

2014. jan. 9. 10:24
 17/33 anonim ***** válasza:
77%
Kezdd azzal, hogy amit ő használ, amiből ő eszik, azt mosogassa el.Ez hasznos lehet egy gyerek nevelésénél is, a lényeg, meg kell mutatni hogyan kell elmosni rendesen és elöblíteni, hogy ne maradjon rajta mosogatószer.
2014. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
95%

A páromnak sincs baja a mosogatással, elfogadja, hogy az is egy házimunka, amit el kell végezni. Mondjuk ez nevelés kérdése is, áldom az anyukáját, hogy a fiának nem tanította meg a "női munka" kifejezést.

Szerintem mondd meg a férjednek, hogy mivel nagyon utálsz mosogatni, legyen ez mostantól az ő feladata. Ha már amúgy se csinál semmit a házimunkában.

2014. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ha kap érte valami szexuális szolgáltatást, az célra vezetőbb, mint hadakozni, úgy fog mosogatni, mint egy robot.
2014. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell leszólni a kérdezőt? Agyrém.

Én is utálok mosogatni, egyszerűen hányingerem van tőle. Pedig még mosogatógépünk is van! A vőlegényem mosogat szinte mindig.

2014. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!