Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy vegyem rá a férjemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a férjemet a mosogatásra?

Figyelt kérdés

Minden mást megcsinálok, de mosogatni nagyon nagyon utálok. Megcsinálom, de nagyon nem szívesen. Hogy vegyem rá, hogy néha ő is mosogasson el?

Házimunkából annyit csinál, hogy néha beteszi a mosást és segít teregetni...


2014. jan. 9. 09:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Én most nem dolgzom... Mégis van, hogy a férjem azt mondja a szabadnapján, hogy üljek le, most ő mosogat, mert egész nap meg sem álltam..

Nem várom el, de nagyon jól esik.


Előtte amíg volt munkám meg sem kellett kérnem, gyakran mre hazaértem elmosogatva felmosva, portalanítva is volt.( a munkarendünkből adódóan neki több szabadideje volt)

Nálunk az édesapám is megcsinálja, ha úgy van ideje...


Szerencsére a férjem is ilyen.


Szomorú, hogy nem veszi észre magátől, hogy mosogatni kell, és méginkább, hogy a kérésre sem csinálja meg...:(

2014. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen elmosogatnék a nejem helyett, de nagyon ritkán van nálunk mosatlan, mert őt irritálja, ha van valami a mosogatóban és azonnal elmossa. Nagyon ritkán találok csak valamit, na és ott jövök én, a hős:) Egyébként a mosogatás talán a legkorrektebb házimunka, nem egy megterhelő, meg viszonylag gyorsan le lehet zavarni. Porszívózni például utálok...
2014. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha egyezkedünk esetleg, akkor én is inkább mosogatok...ő alaposabban porszívózik mint én:)

21-es

2014. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy ő is ezt a házimunkát utálja kifejezetten...


19, ki fogsz röhögni, de már azt is próbáltam... :(

2014. jan. 9. 10:56
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem sem mosogatott soha, de duzzogott, ha a kagylóban felgyűlt a mosatlan. Nekem is első dolgom volt egy mosogatógép beszerzése, mert ugyan nincs problémám a mosogatással, de teli hassal, a finom étel mellől felkelni és egyből elmosogatni nem visz rá a lélek. Ha meg hagyom, akkor az nem jó, rászárad és büdösödik. Én albérletbe is vennék, nem kell szétbombázni azért mindent, de ha tényleg nem fér el egy keskenyebb fajta sem, akkor nincs mit tenni. Egy biztos, az én párom nem mosogatna, vagy duzzogna. Viszont legtöbbször ő porszívózik, én ki nem állhatom a búgását.
2014. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

a nagyobb baj, hogy nem lehet bekötni sehova.

Meg valóban pici a konyha, felét elfoglalja a konyhaszekrény, kb. 4 méter hosszú és 2 méter széles, és a konyhabútor ebben a 2 méterben van benne... :(

2014. jan. 9. 11:09
 27/33 anonim ***** válasza:

:):) neekd még nagy a konyhád, az enyém 1,65 nm:)

1 medencés mosogató, 1 rész pult, 1 rész a keskenyített változatú tűzhely..

Hátammögött lehajtható asztal, sarok egy beépített szekrény a "kamra"

Ennyi:)


Úgyhogy tudom milyen...

Ráadásul főzés közben ugye mosogatok, ha nem akkor nem férek el,


Az elmosogatott edények a lehajthatón...elég tetris-esen mozgok főzés közben..

És ha van 3 dolog a pulton már kupi van...az őrületbe kerget.

Gyerekkoromban persze a hatalmas U alakú konyhához szoktam és 17 éves korom óta a szüleimnek van mosogatógépe is :S


Nem ismerem. Aférjedet, hogy hogy lehetne rávenni..mert mibt már írtam nálunk nem így működik..

2014. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hog a mosogatógépe, a mosogatóra kötik rá, tehát ha van mosogatód, akkor be lehet kötni a mosogatógépet is.
2014. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
89%

Miért a hülye mosogatógépen van leragadva mindenki?


Itt az a baj, hogy a férje nem segít neked semmit a házimunkában még kérésre sem. Szerintem ez nagyon gáz.

2014. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
52%

Egy férfi előbb fog kipakolni az udvarra és magasnyomású mosóval leveretni a tányérokat, mint elmosogatni a lakásban.

Tudom, és azért írtam mert láttam már ilyet.

2014. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!