Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok, nem rossz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, nem rossz hogy mindig ugyanazzal az emberrel vagytok összezárva?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, h ott van a lakás, gyerek, kényelem, meg szeretitek akivel éltek. Meg kikapcsolódásnak ott vannak a barátok, rokonok. De sose vágytok arra h más emberrel kalandra? Hogy más legyen oda értetek? Más öleljen, csókoljon? Nem vágytok arra hogy másnak tetszetek? Vagy a gyereknevelés, meg a vagyonépítés tölti ki a figyelmeteket?
2014. jan. 9. 23:07
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Sokan vágynak másra is, főleg, ha nem kapják meg a párjuktól amire szükségük van. Aztán vagy félrelépnek, vagy nem. Vannak ám előnyök is, a biztonság, az, hogy van egy társad, aki mindent tud rólad, jobban ismer bárkinél, és mindig számíthatsz rá, ezt nem pótolja egy futó kaland izgalma, legalábbis számomra nem.
2014. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:

Nem hogy nem vágyok én sem kalandra, de ráadásul kiráz a hideg arra a gondolatra, hogy más ölel/csókol, mint a férjem.

A tetszés más kérdés, szeretek adni magamra, de főképp azért, hogy magamnak tetszek, és persze a szerelmemnek. Mások véleménye csak annyiban érdekel, hogy jó érzés nyilván, ha bókokat kap olykor az ember, de egy bók nekem ugyanolyan jól esik egy baráttól, családtagtól, vagy akár egy újdonsült ismerőstől, nem azért "remegek", hogy úristen, mikor dicsér már meg egy másik férfi, kapok én elég pozitív visszajelzést otthon.

Boldogok vagyunk együtt, megkapunk mindent a másiktól, amire vágyunk, miért hiányozna másik ember (párkapcsolati szempontból)?

2014. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös! Én is így látom. De szerintem vannak értékei a házasságnak, családnak. Van eredménye annak h áldozatokat kell hozni. De én se tartom egészségesnek azt h két ember össze van zárva. Mikor idősebbek lesznek, akkor jönnek rá h már a fiatalabb, csinosabb, szebb partnerhez nem jutnak hozzá soha többé, és azt az izgalmat se élhetik át többé, amit egy új ember vagy vonzalom ad nekik. Sok ilyen élmény kimarad az életükből. Nyilván kapnak érte mást. Felépítik az életüket, házat, gyerekbe sok energiát fektetnek! És ez nem kis munka. Mindennek megvan az ára.


De amúgy én is azt látom, h álszent a világ nagyon!!!


Amúgy hol van az a 83% a világon ahol nem monogámia van tradicionálisan elfogadva? Szerintem ez túlzás! Az arabokat ne vegyük ide! Ott a nők monogámoknak kell h legyenek!

2014. jan. 10. 00:01
 14/52 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!


Ha átlagos lenne a szexuális életetek, akkor is így éreznéd, h nem érdekel más?


Nektek a szex az összetartó erő?

2014. jan. 10. 00:08
 15/52 anonim ***** válasza:

Nem mindenki felfedező típus :)


Amúgy ahány ember annyi féle..., ahogy szólt a régi samponreklám.


Ez nem tudatos keresgélés eredménye, nem is lehet az, túl kevés az ember ideje arra, hogy megtalálja számára a tökéletes párt.


Vagy szerencsés lapot húzol az életben vagy nem, ez az élet szerencséjén múlik, ha jó embert "húzol", akkor az egy jó házasság lesz, és boldog leszel, hogy még 40 év múlva is együtt vagytok.

2014. jan. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

Én nem is feltétlenül azt mondom h vágyik e másik emberre, hanem arra az érzésre, amit egy kaland adhat? És nem feltétlenül a szexre gondolok, hanem a vágyra, az izgalomra, a rajongásra, a tetszésre, érzésre...:)


Látom a férjek nagyon hallgatnak...mi lenne ha őket kérdeznénk meg...?!


Lehet megdöbbentő dolgokat mondanának...de azt is el tudom képzelni, h a munka leköti minden gondolatukat.

2014. jan. 10. 00:14
 17/52 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nem, egyáltalán nem a szex az összetartó erő, az sem különösebben nagy probléma, ha esetleg valami miatt nincs egy darabig. A szex egy nagyon jó velejárója egy kapcsolatnak, se régen rossz lenne, ha főleg ezen alapulna. Legalábbis nekem. Aztán ki hogy érzi.
2014. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Mert ha nem jó lapot húzol akkor lehúzhatod a rolót? Ennyit ér az életed h beletörődsz?
2014. jan. 10. 00:26
 19/52 anonim ***** válasza:
Igen, a férfiak lehet, hogy flörtölősebbek, nem tudom. A volt barátomnak pl. kifejezetten igénye volt rá, hogy csodálják, elismerjék a nők és flörtölgetett is finoman. A férjemen viszont nemigen veszem észre. Ha akarna eljárhatna a barátokkal egyedül szórakozni, biztos adódhatna ilyenkor flörtökre is lehetőség valami szórakozóhelyen, de nem járkál el, pedig soha nem tiltottam. A munkahelyén férfiak közt dolgozik, ott nagyon nincs alkalma, amúgy meg mindenhova visz magával. :D Pedig amúgy nem egy papucs típus, inkább akaratos, erős jellem. :) Úgyhogy úgy gondolom, ő sem nagyon flörtölget, nem tudom, több év múlva esetleg változni fog-e, ez még a jövő zenéje. :)
2014. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, gyerek is imádtam lenni, az is izgalmas volt, hogy kihullottak a tejfogaim, imádtam az első miniszoknya/sminkcucc megvásárlását, jó érzés volt látni, hogy megnőtt a mellem, vártam az érettségit, az otthonról elköltözést, az első fizetést stb.

Ezeket sem élhetem át újra, és nem is akarom, bizonyos dolgok attól értékesek, hogy EGYSZER (vagy néhányszor, a témát érintve), a kellő időben megtörténnek velünk.

Ettől van varázsuk.

A karácsonyi menüt sem enném év közben, annak karácsonykor van hangulata. A megismerkedésünk a férjemmel, a randizások, az első ott alvások, az összeköltözés mind-mind csodás élmény marad számomra/számunkra, örök életünkre, időről-időre nosztalgiázunk is. De komolyan remélem, hogy ez egyszeri és megismételhetetlen korszak volt.

Kifejezetten furcsának találom, hogy mások ezt miért nem tudják legalább elképzelni, hogy miért olyan hihetetlen, hogy valaki nem vágyik folyton új partnerekre. Számomra ez a gondolat inkább visszataszító, a nagy számok inkább minőségbeli romlást, felszínességet sugallnak, pont a lényeg veszik el. És ha jó a kapcsolatod a pároddal/házastársaddal/szerelmeddel, akkor úgyis mindig lesz valami, aminek örülhettek, amit várhattok, amit együtt élhettek át, ezekhez képest olyan sekélyes (számomra, nem sértegetni akarok) az a gondolat, hogy "úristen, hát már senki nem akar ágyba vinni/bókolni nekem". Mert amiről te írsz, az ennyit jelent, nem többet, a "nagy kalandok" üres találkozások valójában többnyire, akinek mély, tartalmas kapcsolata van, az ilyesmire nem vágyik.

Most természetesen a jó kapcsolatokról beszélünk, mert ahol súlyos gondok vannak, ott esélyes az elválás/kikacsintgatás, de ott sem az az ok elsősorban szerintem, hogy "jajj, már két hete nem ismertem meg új nőt/férfit".

2014. jan. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!