Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok, nem rossz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, nem rossz hogy mindig ugyanazzal az emberrel vagytok összezárva?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, h ott van a lakás, gyerek, kényelem, meg szeretitek akivel éltek. Meg kikapcsolódásnak ott vannak a barátok, rokonok. De sose vágytok arra h más emberrel kalandra? Hogy más legyen oda értetek? Más öleljen, csókoljon? Nem vágytok arra hogy másnak tetszetek? Vagy a gyereknevelés, meg a vagyonépítés tölti ki a figyelmeteket?
2014. jan. 9. 23:07
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

"És nem feltétlenül a szexre gondolok, hanem a vágyra, az izgalomra, a rajongásra, a tetszésre, érzésre...:)"


Ezek az érzelmek/érzések meg ha szerencsés vagy, egy hosszabb kapcsolatban, több év után is megmaradnak, noha időről-időre küzdeni kell érte, de ez is természetes.

Kezdetben segítenek a hormonok, aztán meg a kreativitás ;)

2014. jan. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

Sok házasnak biztonságot vagy státuszt ad a házasság. Vannak akik évek múlva jönnek rá h kell mellé vmi kaland vagy izgalom, újdonság.


Az a baj h nem hiszek abban h nekem jó az ha minden nap hamburgert eszek.


Lehet egy darabig finom, meg megy de utána megunom, vagy másra leszek éhes.


Biztos embertipus válogatja h kinek milyen életforma a testhezálló.

2014. jan. 10. 01:44
 23/52 anonim ***** válasza:

Furcsa ez a hozzáállás, de tényleg nem vagyunk egyformák (csak fura, hogy bizonyos típusok nem hiszik el a többinek, hogy léteznek :D).

Nekem a párom/társam (nevezzük akárhogy) CSALÁDTAG, méghozzá a legközelebbi családom, a megunás elég érdekes felvetés, mikor alapvetően SZERETETRŐL kellene beszélnünk (ha már a házasságot érintve tetted fel a kérdést, amit ideális esetben komoly hozzáállással illene kezelni). Anyukámat, testvéremet, barátnőmet sem unom meg, akarom lecserélni x időnként, és ha bajok vannak, megoldjuk őket, nem hátat fordítunk egymásnak.

2014. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok jó monogám, mondjuk nem is élek házasságban éppen emiatt.

Egy kapcsolatom sem tartott még tovább 2 évnél.

Sokaknak ez fura, hogy sosem lelem a helyem, de nekem tényleg szokott hiányozni az új izgalom.

Az a várakozás a megismerkedéstől, az érzés, mikor az új kaland telefonhívását várom, a felfedezés, hogy vajon milyen.

Most még jó így, de azért bízok benne, hogy lehiggadok és megtalálom a másik felem, mert idősebb koromra (nem mintha olyan fiatal lennék, vagyis nem tini :D ) mégis csak nyugisabb lenne megállapodni valahol. Valakivel.


Ja és még mielőtt letámadnátok nagyon: nem párhuzamos kapcsolatokat szoktam fenntartani. Amikor érzem, hogy kihűlőben vannak az érzelmek, akkor váltok és utána jöhet az új.


Ettől függetlenül nem gondolom, hogy rossz a házasságban élőknek, ha boldog a házasságuk. Ha viszont nem, és csak érdekből maradnak együtt, az számomra elképzelhetetlen.

2014. jan. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

Én amióta csak a férjemmel összejöttem, eszembe sem jutott más férfi. Nem érdekelnek, nem akarom hogy más hozzámérjen, megcsókoljon, simogasson és semmi ilyet. Egyenesen taszít, még a gondolata is, hogy más pasit csókoljak, vagy lefeküdjek vele...


Ennek nálam talán az az oka (amellett hogy szerelmes vagyok a férjembe), hogy volt már több szexuális tapasztalatom mire megismerkedtünk, lévén 24 éves voltam amikor összejöttünk, de soha senki nem tudott kielégíteni semmilyen módon. Erre csak a férjem volt képes, már a kapcsolatunk legelejétől. Csak vele tudok orgazmushoz jutni, soha senki mással nem volt benne részem.


És a régebbi élményeim a szexxel, többnyire kifejezetten rosszak voltak, vagy olyan semmilyenek....


Nálam ez is közrejátszik abban, hogy nem akarok a férjemen kívül senkit a közelemben, úgy mint férfit.


Volt olyan, hogy másnak tetszettem, és össze akart velem jönni (tudta hogy házas vagyok, és neki is volt barátnője), de számomra csak barátként jöhetett volna szóba. Azt meg ő nem akarta.


Tehát még lehetőségem is lett volna, de nem érdekelt.


Én örülök annak hogy nagy nehezen, de megtaláltam életem párját, a lelki társamat, akibe életemben először szerelmes lettem, és nem kell más.


Mai napig gyorsabban kezd verni a szívem, amikor hallom a kulcsot a zárban, hogy hazaért a férjem:)


Soha nem cserélném el azt ami köztünk van, 1 kalandért. Nem őrültem meg:)


27N

2014. jan. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

Hmmm...nézd mögöttem van jó pár év és jó pár kapcsolat!

Én voltam az, aki fennen hangoztatta, hogy házasság soha és így is éreztem, hiszen pontosan az új dolgokat hajhásztam mindig. 1-2év és nem bírtam magammal, más kellett!

Aztán egy bizonyos mennyiség után rájöttem, hogy minden új is csak ugyanolyan! Tudom hülyén hangzik! :)

Értem ez alatt,hogy kb. jó sok emberrel kell találkoznod, mire rájössz mit is keresel. Aztán vagy megtalálod, vagy nem!

Azóta házas vagyok, és nem vagyok összezárva a férjemmel! Neki is ugyanúgy van saját élete, mint nekem.

Kalandra nem vágyom, nyilván külső megerősítések jól esnek, de a helyén kezelem a bókokat és nem kezdek el többet gondolni mögé, mit amit ténylegesen jelent.

2014. jan. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 Salx Narval ***** válasza:
Kedves kérdező, tételezzünk fel egy a kirívó szélsőségektől mentes családképet. Vannak szülők, testvérek, gyerekek, stb, gondolom sohasem gondoltál még arra, hogy pl de unalmas dolog az, hogy amióta megszülettél ők a szüleid, úgy vélem sohasem vágytál rajtuk kívül más szülőkre.:D Nem hinném, hogy valaki megunná idővel a gyerekét és másikra vágyna helyette, mert nap mint nap vele él.:D Miért lenne ez az érzés más a házastárssal? Ha nincs őszinte szeretet a házastársak között, akkor vágyakozunk más után, vagy az általad említett kalandokra. Sajnos az is igaz, hogy keveseknek adatik meg rátalálni az igazira és ilyenkor az ember bírálóan nézi a másik hibáit, ami idővel teherré válhat, előidézve az általad említett dolgokat. Röviden : ha szeretetben élünk nem vágyunk más társra és szerelmi kalandokra sem, ha nem akkor vágyakozunk másra.
2014. jan. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:

2 Vannak szülők, testvérek, gyerekek, stb, gondolom sohasem gondoltál még arra, hogy pl de unalmas dolog az, hogy amióta megszülettél ők a szüleid, úgy vélem sohasem vágytál rajtuk kívül más szülőkre.:D"


Te nem vágytál???:-o Hogyhogy?....

2014. jan. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
2014. jan. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
0%

Jaj olyan jó olvasni, h így gondolkoznak a nők.

Legalább tudom, h még mindig nem változtak semmit és olyan álszent ........, h csak na:)

2014. jan. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!