Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok, nem rossz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, nem rossz hogy mindig ugyanazzal az emberrel vagytok összezárva?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, h ott van a lakás, gyerek, kényelem, meg szeretitek akivel éltek. Meg kikapcsolódásnak ott vannak a barátok, rokonok. De sose vágytok arra h más emberrel kalandra? Hogy más legyen oda értetek? Más öleljen, csókoljon? Nem vágytok arra hogy másnak tetszetek? Vagy a gyereknevelés, meg a vagyonépítés tölti ki a figyelmeteket?
2014. jan. 9. 23:07
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Nem vagyok k.u.r.v.a, ezért nem.
2014. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

Én elég kalandozós típus voltam mielőtt férjhez mentem, így van ami hiányzik. Nekem a kalandjaimból, kapcsolataimból mindig az eleje volt a legizgalmasabb. Az az érzés, mikor nem tudod, hogy mi fog következni. Hogy tovább léptek-e, hogy úgy nyúl-e hozzád, hogy most lefogtok feküdni stb. stb. Nyilván 6 év után a férjemmel ez teljesen egyértelmű, hogy igen. Semmi sem lep meg. Szokták javasolni a fehérneműt meg ilyeneket. Higgyék el az emberek, az vicc. Nem nevezném unalmasnak a szexuális életünket, de a tényen, hogy ő a férjem, és pontosan tudom, hogy szeret és mennyire tetszem neki és le fog velem feküdni és jó lesz és stb. az se változtat, ha egyiknap Tarzannak öltözik, én meg másnap nővérkének. Teljesen másról van szó.


Ettől függetlenül meg nem csalom, és nem is csalnám, mivel tudom, hogy ő a tökéletes pár számomra, nagyon szeretjük egymást, mesés életünk, házasságunk van, és nem cserélném el egy kis ismeretlen borzongásra. Minek? Nem érné meg.

2014. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
SOHA! 10 éve vagyunk együtt a férjemmel...nekem ő az első férfi az életemben, de eszembe sem jut másra vágyni..............isten őrizz, hogy rajta kívül más csókoljon és hasonlók....... 29/nő
2014. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

Kedves 27!


Nem hinném h a pasidat a családtagokhoz kéne hasonlítgatni, mikor azt írod h őket se cserélnéd le. A pasidhoz vonzódsz, a családtagokhoz meg nem érzel olyan vonzalmat. Igaziban nem hiszek. Egy emberhez sok passzolhat.

2014. jan. 11. 00:08
 45/52 A kérdező kommentje:

28-nak!


Család neked túl zárt rendszer! Névnapi összejövetelekkor is uncsi, mert mindig ugyanazok vannak, beszédtéma, nyavajgás...kiszámítható. Jobban szeretem a baráti társaságot, az változatos. Persze szeretem a rokonaimat, csak nekem nagyon zárt a rendszer és személyiség épülése újulása szempontjából nem hiszem h jó, mert egy idő után nem tudnak egymásnak új dolgot tanítani. Meg a korkülönbségből adódó ellentétek is örökzöld meg nem értést, el nem fogadást adnak.

2014. jan. 11. 00:12
 46/52 A kérdező kommentje:

36-os nagyon jól megfogalmazta!


Meg figyeljetek már! Ha vkivel feszt együtt vagytok, akkor meghal a vágy! Az meg borzalmas! Ha mindig ott van kézközelben, akkor megszokod és már nem érzel olyan erős vágyat iránta. Minek elrontani a kapcsolatot az állandó jelenléttel?

2014. jan. 11. 00:19
 47/52 A kérdező kommentje:
Látom h itt főleg tradicionális beállítottságú emberek írnak. A szerelem szex kategóriában 90% ban ellenkezője lenne a válaszok, de oda meg nem írok , mert sok a zöldfülű tinédzser.
2014. jan. 11. 00:26
 48/52 anonim ***** válasza:
Ez van. Nem vagyunk egyformák, így szép a világ. :) Mindenki válassza a neki megfelelő párkapcsolati formát és partnert. Ennyi.
2014. jan. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Eleve a család egy régi, "tradícionális" találmány, tehát aki avval foglalkozik, az régies világnézetű, családi keretekben tudja elképzelni magát.
2014. jan. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:

Az a baj, kedves kérdező, hogy te csak egyetlen válaszra vársz. Azoktól kellene kérdezősködnöd, akik éppen válnak, ők biztosan megerősítenének abban, hogy mennyire szar a házasság. De azért én is írhatok neked cifrát. Én pl. nagyon szeretem a férjemet és mivel elvileg minden teljesen jó volt évekig, gondolhatom azt, hogy később, talán még most is jól meglehetnénk, csak egy idő után a férjem el kezdte azt gondolni, hogy én most már úgyis az övé vagyok, minek velem foglalkozni, ennek az lett a következménye, értsd úgy, hogy kb. félévente fekszik le velem, hogy lett egy szeretőm, majd szakítottam vele, azt hittem, hogy nem is lesz több, mert igazából nekem a férjem minden vágyam, de mivel továbbra sem nyúlt hozzám, néhány hónap múlva megint egymásnak estünk egy ismerősömmel, sokáig türtőztettem magam, de aztán volt egy pont, hogy már nagyon akartam érezni valakinek a közelségét. Azt hiszem, hogy alapból nem vágynék kalandra. Persze ezek izgalmasak voltak, de nekem jobb lett volna ha a férjem régi hozzáállása maradt volna meg, mondjuk ez nálunk úgy nézett ki, hogy évekig együtt voltunk, minden jó volt, sok évig és utána ahogy összeházasodtunk elkezdett szarni a fejemre.

Na most kaptál egy kicsit a szennyesből is, igen, nem minden szép és jó a házasságban. Szerintem csak akkor működik, ha mindkét fél tesz a kapcsolatért. lehet, hogy egyszer majd találsz valakit, akinél érezni fogod, hogy kell neked és nem akarod őt elveszteni egy félrekúrás miatt. Lehet majd ha idősebb leszel. Vagy csak olyan típus vagy akinek nem való a tartós kapcsolat, nem kötelező se házasodni, se együtt élni valakivel.

2014. jan. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!