Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok, nem rossz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, nem rossz hogy mindig ugyanazzal az emberrel vagytok összezárva?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, h ott van a lakás, gyerek, kényelem, meg szeretitek akivel éltek. Meg kikapcsolódásnak ott vannak a barátok, rokonok. De sose vágytok arra h más emberrel kalandra? Hogy más legyen oda értetek? Más öleljen, csókoljon? Nem vágytok arra hogy másnak tetszetek? Vagy a gyereknevelés, meg a vagyonépítés tölti ki a figyelmeteket?
2014. jan. 9. 23:07
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

"Igen, a férfiak lehet, hogy flörtölősebbek"


Hát persze!!

A pasik kizárólag egymással "flörtölgetnek", hiszen a nők azok sohasem csalnák meg a párjukat.


Miért jó álszentként ilyen marhaságokat terjeszteni??

Ha egy pasi félredug, ahhoz kell egy nő is.

Sima matek!!!

2014. jan. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
27%
Ez a kategória mindig is a szánalmas nők klubja volt:)
2014. jan. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

30...


álszentek a nők, persze.


mindenki magából indul ki... gondolom te is.

2014. jan. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nekem a kérdésedben az a szó tűnt a legfurcsábbnak,hogy "összezárva". Tudod,ha szeretsz valakit és azért élsz vele,nem gondolod,hogy össze vagytok zárva.Mert nem kényszerből teszed. Összezárva lehetsz egy számodra unszimpatikus kollégával a munkahelyeden pl. l, de nem a szerelmeddel. Én legalábbis ezt gondolom. És,hogy a többi kérdésedre is válaszoljak: Nem,nem vágyom más férfire,új kalandra. Azért kötöttem ki pont e mellett az ember mellett,mert tudtam hogy mellette nem kell majd más. Ha ezt nem éreztem volna hamar vége ley volna a kapcsolatunknak.
2014. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Szeretem a párom ,ő a mindenem !!!!13 éve vagyunk együtt jóban-rosszban !!! Soha nem vágytam mellette másra ,el sem bírnám viselni ,hogy más férfi hozzám érjen !!!!
2014. jan. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

34: Azért van így a kérdésben, mert nyilván ő egyedül lakik (ahogy én is), és ahhoz képest komfortcsökkenés, ha összeköltözöl. Sokkal kényelmesebb ha 2 lakásunk van kettőnknek, amikben akkor találkozunk és alszunk ott és vendégeskedünk bármeddig, amikor szerelmi együttléteket akarunk, de mindenkinek megvan a saját territóriuma, ahol egyedül lehet akár napokra is.

Tehát 2 lakás 2 embernek sokkal nagyobb szabadság, mint 1 lakás 2 embernek, ahonnan nem tudsz elmenni, és még partnerileg is el vagy köteleződve, nem annyira rugalmasan tudsz új vagy több kapcsolatot alakítani, más emberekkel találkozni, más projektekkel foglalkozni. Egyfajta (több fajta:)) kötöttség ez. Így értette szerintem.

2014. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Azért rossznak nem rossz :)

Viszont el nem hiszem, hogy évtizedekig mindenki lángol a párjáért. Vannak jó és rossz időszakok.

Ha meg nincs kísértés, nincs félrelépés, ugye. Úgy már nehezebb józan fejjel gondolkodni, ha valaki megtetszik a másiknak, otthon meg csak a zűr van. Bármennyire nehéz, azért nem állatok vagyunk, tudni kell uralkodni magunkon, ha rossz, ha nem rossz, ha már a másiknak elköteleztük magunkat.

2014. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

Hát ööö...


Attól mert van férjem, még tetszhetek másnak. Úgy értem szeretek csinosan öltözni, sminkelni, másoknak is tetszeni, aztán bezsebelem a bókokat és kész. Ez tehát megvan.


Azt meg akkor sem kívántam, hogy "mások" ölelgessenek, csókolgassanak mikor egyedül voltam. Ezen a szinten már távolságtartó és válogatós vagyok amúgy is. Meg amúgy senki sem tökéletes, és hiába hinném azt valaki másról, hogy az jobb lenne, vele jobban érezném magam... ez nem igaz, csak illúzió. Aztán kiderül arról is, hogy csámcsog, lusta mosogatni, és széthagyja a zoknijait vagy bármi apróság, amire az ember később harapni fog.


Nem akarok hazudni, néha eszembe jut, milyen lenne mással, szerintem mindenkinek eszébe jut x év után, de fent leírtak egyből beugranak. :-) A férjem hülyeségeit legalább már nem kell kifürkészni. Így sokat nem gondolkozom ezen.


(Meg hát nyilván szeretem, de ez alap, ha már hozzámentem :-) )

2014. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

"Miért jó álszentként ilyen marhaságokat terjeszteni??

Ha egy pasi félredug, ahhoz kell egy nő is.

Sima matek!!!"


A flört nem dugás.

Tapasztalataim szerint a férfiak általában bátrabban flörtölnek, persze kivételek vannak.

Nem kell álszentként tagadni. :)

2014. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

Nézd, én azért választottam azt, akit, mert vele érzem jól magam. Igaz, vannak viták, tegnap is jól összekaptunk, de attól nem vágyok másra. 6 éve élünk együtt, másfél éves házasok vagyunk. Inkább kikapcsolódásra vágyom, de nem más férfi ölelésére.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vágyom rá, hogy más férfinak is tetszek, minden nőnek jól esik, ha tetszik egy férfinak. De az nem egyenlő azzal, hogy mással szeretnék élni.

2014. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!