Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van-e értelme két embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme két embernek örökre hűséget fogadnia?

Figyelt kérdés
Ez a dolog elég sok fiatalt foglalkoztat most. Sajnos egyre több család bomlik szét a hűtlenség miatt. Egy házasságba beleférnek félrelépések?
2014. jan. 10. 00:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
Kedves utolsó, mindössze a kérdező 3. hozzászólására reagáltam. Biológiát tanulok, valóban a DNS-ből meglepő dolgokat lehet kimutatni :)
2014. jan. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Persze hogy van értelme, ha úgy is gondolják, és ismerik saját magukat annyira, hogy tudják, alkalmasak e ennek betartására.


Igen is vannak olyanok akik életük végéig hűségesek egymáshoz, és nem azért, mert annak anyagi vonzata van, vagy félnek kilépni a posvány kapcsolatból. Hanem azért mert szeretik egymást.


És ezt a döntést nem holmi fellángolós rózsaszín felhős idegrohamukban hozták meg, hanem úgy, hogy valódi szerelemmel szerették, szeretik egymást.


Mert én egyébként is úgy vagyok vele, hogy az igazi szerelem sosem múlik el. Csak az ami fellángolás volt.


Nyilván ehhez a hozzánk legmegfelelőbb társat kell megtalálni, ami piszok nehéz, de nem lehetetlen.:)


27N

2014. jan. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Megfelelő tudatszinten levő embereknél lehetségesnek tartom, és igen, van értelme. Ehhez nagyfokú intimitásra és az ösztönök megfelelő kezelésére van szükség. Aki az embert az állatok közé sorolja, az még nincs ezen a szinten.
2014. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem ideje lenne belátni, hogy az számít kivételesnek ha a házasság után hűséges maradnak egymáshoz."


Ezt te írtad kérdező. Ezek szerintem az nem baj, ha a házasság előtt hűtlenek egymáshoz? Mert akkor mindenki induljon azonnal az anyakönyvvezetőhöz, és már 30 nap után jöhet az örök hűség.

nem a házasságkötés dönti el, hogy valaki hűtlen lesz-e a párjához, hanem a kapcsolat minősége, az pedig független a házasságtól.

2014. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Én csak így tudom elképzelni az életemet, sehogy másképp. Már nem vagyok tini, de sose voltam az a flörtölgetős típus, sose faltam a másik nemet, sőt, kifejezetten nem szerettem soha a társaságukban lenni, mert amikor megjelentek, véget ért minden értelmes beszélgetés és egyből az udvarlás, meg az önfitogtatás került középpontba. Ez meg engem nem érdekelt se tinikoromban, sem most. Azt hittem, hogy valami baj van velem, de nem, csak ilyen vagyok és kész. Sose értettem pl azokat a lányokat, akik minden egyes pasitól elolvadnak, akik szembe jönnek velük az utcán, mert mindegyik olyan egyforma...világ életemben csak két pasi tetszett. Az egyik egy sztár, a másik meg az exem, de már tőle is undorodok, mivel megismertem a belsőjét sajnos. Úgyhogy én kifejezetten örülni fogok neki, amikor megtalálom az igazit, meg amikor az oltár előtt állok és végre lezárhatom ezt az egész hülye "vadászatot", mert tele van a világ idiótákkal, folyamatosan a szeméttel futok össze, akik még egy nyamvadt kettyintésre sem alkalmasak, még dupla zacskóssal sem (azért dupla zacskós, mert ha az egyik fél zacskója leesik a fejéről, akkor még mindig ott az enyém és nem látom a fejét). Tudom, hogy a többség nem hűséges, de le vannak sz@rva, az ő bajuk, nem az enyém.
2014. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Ez kissé filozófiai kérdés úgy látom.
2014. jan. 10. 12:53
 17/18 anonim ***** válasza:
éppen ezért az ilyeneket kémiaig kasztràltatnàm, vonatkozik ez a khmmm.... hàzassàgogkba belebarmolo "emberkékre" is.
2014. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hogy az állatok nem élnek örök hűségben?!

Sorolom:

Fehérfejű rétisas

Vadgerle

Préri pocok

Termesz

Albatrosz

Farkas

Francia császárhal

Hollókeselyű

Hattyú

Gibbon......

2014. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!