Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit bocsájtanátok meg könnyebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit bocsájtanátok meg könnyebben?

Figyelt kérdés
Ha a párotok (férjetek, feleségetek) egy egyéjszakás kalandban megcsalna, vagy ha beleszeretne valakibe, de nem történne semmi köztük?

2014. jan. 15. 12:16
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Számomra ez nehéz kérdés! Talán azt, ha beleszeret valakibe, de nem történik semmi. Azért, mert az érzéseit irányítani nem tudja, de van annyi esze, hogy nem történik semmi, mert tisztel, és talán egy fellángolásért nem borít. De az egyéjszakás az egy tudatos döntés, hogy megaláz, hazudik, semmibe vesz. Nem kizárt, hogy egyszeri alkalmat meg tudnék bocsájtani, de nem nehezebben, mint az előbbi esetet.

Nyilván ez csak abban az esetben igaz, ha azért nem történik semmi, ha a férjem nem akarja, nem azért, mert nincs rá alkalom.

2014. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
40es vagyok. Most olvastam az utolsó előtti kommentedet, hogy próbálja rendbe hozni. Erre mondtam, hogy ez számomra megbocsájtható, mert nem lehet irányítani, de ha megpróbál változtatni, akkor szerintem nem haragudni kell, hanem segíteni, hogy a házasságotok megmeneküljön :) És értékelni, hogy őszinte veled! sok sikert!
2014. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
31%

40-es:


Onkritika van aztan ujra!


Akkor viszont a ferjed nyugodtan belehabarodhat valakibe es szerelemes lehet es viszonyt folytathat, mert te allandoan sirsz. Es a te hibad, hogy allandoan sirsz.


Bar en tudnam ilyen egyszeruen nezni a vilagot!


Semmilyen szinten nem felelos a ferjed a te lepeseidert. A te lepeseidert meglepo modon te vagy felelos. A ferjed maximum magara vallalta, mert veled ellentetben o szereti a parjat.

2014. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
43-as igy kivülrõl mondhatsz,amit a
2014. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Sajnos áment:


Szóval 43-as igy kivülrõl persze neked van igazad, de amikor nem látsz bele másnak a házasságába, nem tudhatod, hogy mi miért történik.

2014. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!