Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit bocsájtanátok meg könnyebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit bocsájtanátok meg könnyebben?

Figyelt kérdés
Ha a párotok (férjetek, feleségetek) egy egyéjszakás kalandban megcsalna, vagy ha beleszeretne valakibe, de nem történne semmi köztük?

2014. jan. 15. 12:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
52%
már a kérdés feltevése is fura, feltételezi, hogy mindkettőt megbocsátod: egyiket könnyebben, másik nehezebben. hát nem. van egy szint, ami alatt nincs értelme sorrendet állítgatni.
2014. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsátani könnyebben meg tudnám, ha beleszeretne valakibe, mert az érzelmeket azért elég nehéz irányítani, viszont akkor nem hiszem, hogy tudnék vele tovább élni.

A kalandot nehezebb lenne megbocsátanom, mert amíg beleszerethet valaki a másikba az akaratán kívül, de a farkát senki nem kényszeríti bele a másikba. Viszont több évtizedes házasság után, ha már ezer, meg egymillió bajon keresztül is kitartottunk egymás mellett, nem biztos, hogy egyetlen hibáért felrúgnám a kapcsolatot.

2014. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Az első esetben buta, meggondolatlan dolgot művelne, a 2.-ba pedig belegondolva is elárulva, szégyenkezve érzem magam, úgy érezném, hogy túl kevés voltam neki, össze lennék törve.
2014. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

13:


Egyetertek. En a masodikat megeltem. Kb 1 eve volt. Es meg mindig nem vagyok tul rajta. Remelem elso egyejszakas nem volt. Bar mar arra sem vennek merget...


Nem tudom mi kell ahhoz, hogy meg tudjak bocsajtani. Egyszeruen nem megy. Persze nem beszelek rola senkinek. Csak vivodom.


40F

2014. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem. Nekem mindkét eset a házasságom végét jelenti.


Számomra nem folytatódhatna a kapcsolatunk, ha bármelyik is megtörténik, mert mindkettő azt jelenti hogy nem szeretett engem a férjem.


Mivel aki szereti a párját, az nem csalja meg.


És aki szereti a párját (mármint igazi érzései vannak) az nem fog másba beleszeretni.


De ez persze csak az én véleményem.


27/N

2014. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 Arimateia ***** válasza:

Mindent meg lehet magyarázni, mindent meg lehet érteni és mindent meg lehet bocsátani. De a tudattal együtt élni nagyon nehéz, bármelyik esetről legyen is szó.

Szerintem mindkét esetben megbocsátanék, különben nem tudnék tovább lépni, de valószínűleg egyik esetben sem maradnék a kapcsolatban.

2014. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

Mind a kettő előfordult már az életemben (bár még csak 25 vagyok), megcsaltak, vagy éppen beleszerettek másba...

Én megfogadtam, soha többet nem bocsájtok meg ilyesmit. Minek? Azért hogy újra megtegye, vagy megbocsájtok és valami más miatt megy tönkre a kapcsolat...

Megmondtam a férjemnek is hogy egy esélye van, az amiben most vagyunk. Ha megcsal akárhogy, tök mindegy hogy egy éjszakás vagy más... Pakolhat.

2014. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Semmit sem szabad megbocsájtani, mert az a legnagyobb hiba,a másik fél ilyenkor fog lenézni a legjobban.En többször bocsájtottam és iszom is a levét, mert most már nehéz kilépnem fel emelt fejjel!
2014. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Az egyéjszakást talán le tudnám nyelni, ha utána látom rajta az őszinte megbánást, és érzem, hogy mindent belead, hogy helyrejöjjön a kapcsolatunk és helyreálljon a bizalom. Egy kósza numeráért nem szeretnék vasárnapi apukává válni, szóval egy esélyt adnék magunknak.


Ha viszont beleszeretett volna valakibe, az már más tészta. Ott nem az a kérdés, hogy meg tudnám-e bocsátani, hanem, hogy együtt tudnék-e élni egy olyan emberrel, aki mást szeret. Azt hiszem, ehhez nem lenne gyomrom, úgyhogy akkor jó eséllyel szétválnának útjaink.

2014. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
egyiket sem bocsátanám meg
2014. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!