Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit bocsájtanátok meg könnyebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit bocsájtanátok meg könnyebben?

Figyelt kérdés
Ha a párotok (férjetek, feleségetek) egy egyéjszakás kalandban megcsalna, vagy ha beleszeretne valakibe, de nem történne semmi köztük?

2014. jan. 15. 12:16
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Én vagyok a férfi... Azt tudni kell, hogy amúgy neki mindig inkább fiú/férfi barátai voltak, valahogy jobban ki jön velük (értem is, hogy miért, de ehhez ismerni kellene). És azt mondja, hogy eredetileg nem tetszett neki. Már 2 éve kollégák, és eddig semmi ilyesmi nem volt, nem tetszett neki. Azt mondta, hogy szinte észrevétlenül alakult ki ez az egész kettőjük között. Minidg is sokat beszélgettek, én is ismerek, találkoztunk többször. Szóval azt mondja, nem úgy volt, hogy mindig tetszett neki, de nem kerülte el ennek ellenére. Egymás mellett dolgoznak, sokszor utaztak is együtt (többekkel), és mondta, hogy ilyenkor sokat beszélgettek, és egyszercsak azon kapta magát, hogy máshogy gondol rá, mint eddig.

Megígérte, hogy ahogy lehet, elkerüli, nem beszélgetnek civilben, és a férfi is tiszteletben tartja, és "visszavonul". Mi meg megpróbálunk több időt tölteni együtt, és újra felfedezni egymást.

2014. jan. 15. 16:24
 32/45 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszett neki mindig, akkor a torodest kapta meg ott, amit toled szeretne megkapni. Ezert keri a segitseged!

Ha szereted, akkor rendezzetek es legyetek boldogok!

Ha a buszkesegedet felted, akkor nem kell! Csak magadnak tartozol magyarazattal es a boldogsag elsodleges cel! :)

Sok sikert, hajra!

2014. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Tobb "botlast" viszont nem neznek el!
2014. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem megbocsájtott, mert én is igy jártam.Nagyon szerelmes lettem valakibe, szinte irányithatatlanná váltak az érzelmeim.Semmi sem történt az égvilágon közöttünk,csakis egy ölelés volt.Lelkileg teljesen lebénultam, éjjel-nappal csakis õ járt a fejemben.En is megmondtam a férjemnek, mert azt hittem beleroppanok a lelkiismeretfurdalásba, a titkolózásba stb.Evekre volt szükségem, hogy kimásszak ebbõl a gondolatokból.Pedig nem is találkoztunk.

Utólag rájöttem, hogy ez mind a férjem miatt történt, egyáltalán nem kaptam tõle, azt amire egy nõnek szüksége van.Hiába mondta,hogy szeret, de nem éreztem azt ,hogy ez érzelmekben is megnyilvánulna.

Szóval segits a feleségednek, hogy tultegye magát amiben most van.Azt is tudnod kell, hogy soha ne emlegesd neki, nekem sem emlegeti a férjem, de azt érzem,hogy belül fáj neki.A legnagyobb fájó volt nekem, hogy azt éreztem a férjem tett engem ebbe a helyzetbe, amely valóban belül megtört engem.

2014. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Hat 34-es erdekes amit mondasz. Hogy a ferjed lenne a felelos azert, mert te masba habarodsz bele. Egy csoppet sem vagy kritikus magaddal szemben. Szo mi szo!
2014. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok házasságban megtörténik,csak sokan nem válalják be,hogy elmonják a páruknak.Nekem is ugyan ezt mondták szó szerint:szerelmes lettem,de soha nem csalnám meg a párom amíg nem lépek ki a házasságból.Persze én derítettem ki,hogy egyszer csak megtette!!

Meg tudod bocsájtani mindkettőt,de elfelejteni nem kell.

Én soha nem emlegetem fel a feleségemnek amit tett,rendbe hoztuk a házasságunkat,mindketten tanultunk az esetből.

36F

2014. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

34-es, azért a férjed sem lehetett túl boldog melletted azokban az években, amíg dúlt a szerelem a másik versenyzővel. Nem beszélve arról, hogy olyan nincs, hogy egy kapcsolat megromlásáért kizárólag csak az egyik fél felel.

A férjed fájdalma amúgy megérintett valamennyire vagy úgy voltál/úgy vagy vele, hogy megérdemelte, hisz úgyis "minden az ő hibája"? :/

2014. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokmindenben én tehetek sajnos arról, hogy itt tartunk. Amikor terhes lett, és utána is, hogy megszületett a fiúnk, kicsit bepánikoltam. Sokszor hagytam egyedül, sokat jártam ki otthonról, és bár próbáltam sokat besegíteni a gyerek körül, inkább a saját életemre koncentráltam, és kereste, a "fiatalságom". Sokáig nem vettem észre, hogy ő mindeközben mit élt át. Nagyon sokáig. 25 évesen szült, és nem vettem észre, hogy otthon sír egyedül szombat este, mert én bulizni járok hetente 2-3x, neki meg nem lett más az életében, csak a gyerek, és még engem is kicsit elveszített. Ebben az időszakban nagyon eltávolodtunk egymástól is, és sajnos későn vettem észre, hogy baj van, pedig mondta is, de én csak szajkóztam, hogy nekem erre szükségem van most. Ebből a gödörből még mindig nem sikerült kimásznunk, és bár most már jobban odafigyelek erre (2 éves a gyerek), a bizalom hiánya és a távolság megmaradt. Ezen kell most dolgoznunk. Mert valószínűleg ezzel a férfival most kicsit újraélte az, milyen, amikor nem anya, nem feleség, hanem nő, és úgy figyelnek oda rá, ahogyan régen
2014. jan. 15. 18:25
 39/45 anonim ***** válasza:

kérdező, te heti 2-3x eljárkáltál bulizni kicsi gyerek mellől, amíg a feleséged a négy fal közé "kényszerült"? Atya ég :( Ne haragudj, de nagyon meg tudom érteni a feleségedet, amiért nyitott lett egy másik férfi kedvességére, figyelmére.

Tudtátok akkor, hogy mivel jár egy gyerek? Mekkora lemondásról, főleg az első években? Fel voltatok erre készülve? Biztos, hogy egyformán akartátok? Ne nekem/nekünk válaszol ezekre a kérdésekre, de azért gondolkozzatok el rajta mind a ketten a feleségeddel és beszéljetek róla.

Statisztikák vannak arról, hogy egy házasság leggyakrabban a baba érkezése után válik gyengévé, holott ekkor lenne igazán szükség arra, hogy a két fél támasza legyen egymásnak egy teljesen új helyzetben, amikor már egy kiszolgáltatott életről is gondoskodni kell napi 24 órában és legfőképpen az anyákra hárul a feladat nagy része. Biztos vagyok benne, hogy nagyon jól esett volna a feleségednek, ha akkor a heti 2-3x alkalomban, amikor te szabadidőt engedélyeztél magadnak, azt vele töltötted volna. Vagy azt mondtad volna, hogy drágám, átveszem egy kicsit a gyereket, pihenj egyet vagy menj el sétálni stb.

Mindenesetre sok sikert, hogy rendbe tudjátok tenni a kapcsolatotokat. Azt hiszem, kemény menetekre számíthattok, akkor már ekkora a "távolság" köztetek.

2014. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Kérdezõ legalább te bevallod, hogy hibáztál.


En amit tettem, igen minden a férjem miatt történt.Csak õ soha nem ismerné be.Amennyit sirtam mellette, azt nem lehet elmondani.Sajnálom is,hogy egyáltalán lelkiismeretfurdalásom volt.Nagyon jól tudja, hogy én ilyet nem tennék, ha nem õ miatta történt volna,azért bocsájtott meg ugy ahogyan.

34-es voltam.

2014. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!