Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy közel 50 éves férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy közel 50 éves férfi, aki egyébként nem csajozós, ha váratlanul szerelmes lesz, mit tesz?

Figyelt kérdés
Ha 20 éves házasságba váratlanul toppan be a szerelem, mélyen megérinti,ellen tud, vagy akar-e állni? Van, hogy egy szerelem kedvéért felrúgja eddigi életét? Férfiak, akik voltak ilyen helyzetben, azok véleménye érdekel leginkább, de nők is válaszolhatnak.
2014. jan. 16. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Nő vagyok.Környezetemben tapasztaltak szerint nem.Hamarabb 40 körül "hülyülnek meg a férfiak". 50 körül még nem láttam, hogy lelépett valaki.Gondolom az életkorhoz társul (nem mintha öreg lenne) az elmúlás gondolata, talán már a gyerekek is kirepültek és ajándékként éli meg, viszont nem több mint egy fellángolás.Nyílván sokkal több tényező befolyásolja, de nem, nem gondolom.Nem véletlenül hűséges egy férfi 20 évig, az asszonyát tiszteli és értékeli..Ha lelépne is hiányozna pár hét múlva neki....hisz ennyi idő után már nagyon azonosak a rezgések.
2014. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Ismeretségi körből tudom, hogy van ilyen. Nem kell ellenállni. A szerető feleség értse meg, hogy ebben a korban ismét szerelem az olyan ajándék, amit nem szabad eldobni. Inkább örüljön a feleség, hogy jó a férjének és engedje el (ezt a férj értékelni fogja!!). Ha meg balul sül el a dolog, legfeljebb ismét szeretettel vissza kell fogadni. Mindenkinek csak 1 élete van, nem kell feláldozni a saját boldogságot, legfeljebb törekedni kell arra, hogy másnak ne származzon belőle boldogtalanság. Ez a művészet.
2014. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

Egy közel 50 éves ember nem fogja felrúgni a családját, ha meg gyerek van akkor végképp. Azért a legtöbb pasi, aki észnél van, és van némi sütnivalója az egy nem lép.

Azért a pasiknak is van szemük és látják, hogy hogy jár a haver, aki kiugrik a családból az új nénivel. Senki épeszű ember nem kívánja magának azt az életet, amit azok élnek.

2014. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Épeszű ember, csak szerelmes...nagyon.
2014. jan. 16. 21:44
 5/17 anonim válasza:

Az 50. év már az élet délutánja, jól meg kell gondolni, mivel tölti el. Ekkor már inkább eloldja a kapcsolatokat az ember, és csak a legfontosabbakat tartja meg, azokat, akikkel eddig is megosztotta az éveket. Ha azonban a szerelem olyan erős, hogy mindent visz, akkor vigye, de tényleg vigye, mert gyenge az a szerelem, amelyet nem lehet vállalni.

Tapasztalatom szerint azonban egy másik 50-es "szerelmes" abban a pillanatban jött rá, hogy az eredeti családja a mindene, amikor impotensnek bizonyult nagy szerelmi igyekezetében és ekkor még a szerelmes társát gyanúsította is csábítással.

Kapuzárási pánik.

2014. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

2-es! Mindenkinek csak egy élete van.

Ja!

A nőnek is.

A férfinak a boldogság.

A nőnek az elhagyatottság.


Mondd! Te mit választanál? ,)

2014. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Bocs, lehet félre érthetően írtam, nem 50 éves, hanem 50 körül. Konkrétan 47 éves. Fiatalos, és tényleg váratlan "villámcsapás" érte, az a mindent visz érzés, ami ráadásul viszonzásra is talált.
2014. jan. 16. 22:01
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
2-es válaszoló: te meg minek jöttél le a fáról? Mássz vissza, de gyorsan...
2014. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy egy alapból állandóan nőző férfi jobban eltudja magát határolni a szerelemtől, ha akarja, mint egy olyan férfi,akinek ez most a mindent jelenti. Egy ilyen embert egy szerelem elsodor.
2014. jan. 16. 22:34
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelmes azt teszi, mint egy szerelmes általában. Az eléggé másodlagos, hogy hány évesről van szó: nem egy kalkulálós állapot. De hát ezt mindannyian tudjuk.
2014. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!