Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek rendjén van ez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendjén van ez így?

Figyelt kérdés

Férjemnek volt egy vitája az apámmal,amit telefonon bonyolítottak,nem itthon történt,de állítólag úgy összevesztek,hogy azt mondta nekem a férjem,soha többet nem teheti be a lábát hozzánk.

Van egy 2 éves kisfiúnk,s mikor utoljára jött apukám hozzánk pont beteg voltam és csak gyümölcsöt szeretett volna hozni nekem.

Most is hívott apu,hogy milyen az én férjem,hisz nem jár hozzánk senki és mi sem járunk át senkihez sem.

Antiszociális életet élünk már régóta.Treccs parti barátaink nincsenek,a gondom viszont még az,hogyha én megyek át a szüleimhez ünnepekkor,akkor is egyedül megyek,mint valami egyedül élő nő.

Ismerve a férjemet elég uralkodó típus,és féltékenységet érzek az irányomban,hisz az én apukám még él,az övé viszont már lassan 20 éve nem sajnos.

Mit tehetnék?Már nem szívesen megyek át én sem senkihez,mert olyan kínos ez így,hogy mindig egyedül megyek mindenhová,pedig házas emberek vagyunk.

Nem lehet valaki ennyire haragtartó és tiszteletlen az idősebb apámmal szemben...

Mi lehet a megoldás?


2014. jan. 21. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyerekes egy férjed lehet, ha azért féltékeny rád, mert él az apád.

Az pedig számomra elképzelhetetlen, hogy bármelyikünk szüleit is kitiltsa a másik a házból.

2014. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos, hogy min vesztek össze így?

De összességében nem kell, hogy jóba legyenek egymással, de ne formáljon már jogot magának arra, hogy az édesapád kitiltsa a közös házatokból.

2014. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor is ilyen volt a férjed amikor hozzámentél.Ha akkor nem okozott ez problémát mert hozzámentél és szültél neki gyereket akkor most se legyen.Úgyhogy igen,rendjén van ez így.(sajnos)

És mivel ki is emeled,hogy ismered a férjed nem jogos most a felháborodásod.Előbb kellett volna gondolkodni!

2014. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj, de semmi sajnálatot nem érzek. Ha te képes voltál ilyen emberrel összekötni az életedet, akkor ne panaszkodj, viseld el, amit választottál.
2014. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elég magának való férjed van. Én össze sem jöttem volna ilyen pasival.
2014. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem haragszom,de a megoldásra volnék kíváncsi,ami nyilván létezik!
2014. jan. 21. 15:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem érzek sajnálatot irántad. Az lett volna a megoldás, hogy időben tisztázzátok a határokat, vagy ha ez nem sikerül, akkor nem mész hozzá egy ilyen emberhez és kész.

Nem muszáj jóban lennie az apáddal, de ne érezzen jogot ahhoz, hogy megmondja mikor mehet át hozzád. Nem mellesleg szerintem eszméletlenül gáz, hogy egy pár vagytok, mégsem létezik a számotokra olyan, hogy családi ebéd, vagy baráti összejövetel, mint közös program. A gyereknek mit fogtok mondani, apa miért marad otthon, amikor te hazamész vele a szüleidhez ebédre??

2014. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Megoldást vársz valamire, amit sajnos te hagytál így alakulni, de mégsem válaszolsz a kérdésemre, hogy min vesztek össze????
2014. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azon állítólag,hogy az apám a férjemet hibáztatja,amiért az előző kapcsolata(ahol gyerek is van)tönkre ment.

És most engem félt az apám...

2014. jan. 21. 15:24
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Igen, nagyon is fontos hogy min vesztek össze. Mert ha olyan dolgon, én se akarnám látni a másikat.

A férjed ilyen magának való. Valószínű ilyen is volt, ilyen is marad. Nem értem miért akarnád ráeröltetni a társaságosdit. Ha neked van kedved, menj barátokhoz egyedül. Miért, mi kínos van abban hogy egyedül mész? Én például azt nem bírom ha a másik mindenhova velem akar jönni vagy engem akar mindenhova magával cipelni.

Gond abból lenne ha neked meg akarná tiltani hogy találkozz apáddal vagy barátokkal. De ezt egyelőre nem hallottam.

2014. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!