Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nemtudom hogyan kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogyan kellene reagalnom erre a jelyzetre szerintetek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy a ferjemnek van egy gyereke egy elozo kapcsolatbol az anya nem engedte sokaig hogy lassa a gyereket csak a kisfiu mamaja ugy hogy a lany ne tudja mindegy a lenyeg hogy tegnap talalkozott a ferje a fiaval aki 6 eves es vele volt a mamaja megy a gyerek anyja is es mondtak hogy nyugodtan mehet latogatni a gyereket sot el is hozhatja de mielott a lanynak volt baratja nem engedte meg azt se hogy lassuk a ferjem ugy hozta el a gyereket hogy mielott az anyja hazaer addigra otthon legyen most hogy nincs pasi hirtelen nyugodtan mehet sot el is viheti a gyereket most en ne tudom erre hogyan reagalhatnek sok minden van bennem nekunk van kozos gyerekunk aki 1 eves ti erre hogyan reagalnatok?

#kladyka
2014. jan. 22. 11:36
1 2 3
 1/22 Jégtánc ***** válasza:
100%
Pozitívan reagálj.Apának van végre lehetősége hogy normálisan talalkozzon a fiával.Támogasd.Mi mást kellene reagálni?
2014. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a pasija miatt nem engedte eddig az anyuka, hogy láthassátok. Vannak furcsán gondolkodó, betegesen féltékeny emberek. Lehet, hogy a pasit az zavarta, hogy a láthatáskor a barátnője is találkozik a pároddal, és mi van ha... Az anyuka meg nem akart vitát. Szerintem pusztán ennyi lehet a dologban. De én a helyetekben inkább örülnék. Mindenkinek jobb, ha a helyzet rendeződik, és legálisan tudja látni apuka a gyerekét. Ettől a közös gyereketeknek nem lesz rosszabb a helyzete.
2014. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Na mert a gyerek aztán el sem mondta mi az anyjának ojjé apunál voltam.Most legalább nem kell"bujkálni"szabadon viheti.Vagy most az a bajod esetleg elviszi apuka hozzátok?Az is az ő gyereke
2014. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
en orulok nem errol van szo sokat szenvedett miatta de nem is a kisfiuval van a gondo ha nem az anyjaval mi kulon lakunk a ferjemmel voltak problemaink ezt nem reszletezem es nem igazan tudok benne megbizni szoval nem a fia az ok mi probaljuk kozben helyrehozni a hazassagunkat is ezert nem tudom hogyan is kellene reagalnom
2014. jan. 22. 11:45
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést..most ennek nem örülni kellene? Vagy mi a gondod ezzel, hogy végre többször láthatja a gyerekét? Attól tartasz, hogy most többet lesz az első gyerekével, mint a ti közös gyereketekkel? Nem értem.
2014. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Segítsd a gyerek és az apja kapcsolatát,és szeresd a gyereket, semmi több dolgod nincs.Nem hiszem, hogy a férjedre bárki ácsingózna. főleg úgy hogy nálatok is van kisgyerek. Legalábbis egy normális nő nem teszi.Azért a legtöbb valódi nőnemű lénynél igenis számít akár a saját akár más gyermeke.
2014. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
felreertetek nem a kisfiu a bajom volt mar nalunk nagyon aranyos kisfiu nem a pasi miatt:) a pasi nem mondta soha hogy ne menjen a gyerek anyja alapbol egy harpia sok gondunk volt vele tavaly azt akarta hogy a ferjem mondjon le a fiarol valami penz miatt akarhanyszor kiment folyton vitat provokalt ki uzengetet hogy nem lathatja a gyereket szoval folyton vitat akart a csaj anyja meg apja mar szegyellik magukat miatta ugyhogy ezert dobbentem le mi ez a hirtelen valtozas
2014. jan. 22. 11:51
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs okod féltékenykedni a volt feleségre, valamiért annak vége lett, szóval nem hiszem hogy az járna a párod fejében hogy "átpártol" hozzá.
2014. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha használnál vesszőt és pontot írás közben, egyértelműbb lenne a szöveg.

Ki a lány, akinek volt barátja?

2014. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Hát abból amit írtál én se tudom, mert egyszerűen nem lehet értelmezni.


Nézd meg a klaviatúrádat amin pötyögsz.

Vannak rajta érdekesebbnél érdekesebb kis izék. Úgy hívják őket, hogy írásjelek.


Egy-kettő példa gyanánt: , . -


Ha lenyomod a fölfele nyilat, varázslatos dolog fog történni. A mondat első betűje naggyá változik. /Kizárólag a pont után alkalmazd ezt a megoldást. /


Bocsi! Sose szólok helyesírásért, vagy ha valami nem tetszik, de ez a 6-7 sor kiborított.

2014. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!