Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nemtudom hogyan kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogyan kellene reagalnom erre a jelyzetre szerintetek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy a ferjemnek van egy gyereke egy elozo kapcsolatbol az anya nem engedte sokaig hogy lassa a gyereket csak a kisfiu mamaja ugy hogy a lany ne tudja mindegy a lenyeg hogy tegnap talalkozott a ferje a fiaval aki 6 eves es vele volt a mamaja megy a gyerek anyja is es mondtak hogy nyugodtan mehet latogatni a gyereket sot el is hozhatja de mielott a lanynak volt baratja nem engedte meg azt se hogy lassuk a ferjem ugy hozta el a gyereket hogy mielott az anyja hazaer addigra otthon legyen most hogy nincs pasi hirtelen nyugodtan mehet sot el is viheti a gyereket most en ne tudom erre hogyan reagalhatnek sok minden van bennem nekunk van kozos gyerekunk aki 1 eves ti erre hogyan reagalnatok?

#kladyka
2014. jan. 22. 11:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

próbállak megfejteni, mert a keresztrejtvény egy üres lap hozzád képest:


tehát azon agyalsz, hogy a volt feleség nem így akarja-e visszaszerezni a férjét tőled ... a férjeddel kellene tisztáznod a felállást, de én nem hiszem, hogy partner lenne ebben ... igaz, azt meg te tudod, hogy milyen jellegű problémátok van egymással amitől nem jól műx a házasságotok

2014. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen hosszú mondatot még életemben nem láttam.
2014. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ne reagálj erre sehogy. Koncentrálj a saját problémátokra, ha meg szeretnétek oldani, akkor a megoldásra.

Ez a ti kapcsolatotokat nem befolyásolhatja.

Ha a férjed a volt feleségével szeretne lenni, akkor a ti problémátokra is megvan a válasz, külön válnak útjaitok.

Adj egy kis időt, hogy kialakuljon a helyzet. Ha a volt feleségben van is ilyen hátsó szándék, az nem azt jelenti, hogy a férjedet is érdekli még ő.

2014. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%

Az írásjeleket ismered?

Érthetőbbé, tagoltabbá teszi az irományod!

Használd!

2014. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
azert nincs se ekezet se pont se vesszo mert telorol irok de akkor leirom megegyszer mi a gond. Nem a ferjem fia a gond, hanem az, hogy nem ertem mivan, eddig nem egedtek ,hogy lathassuk a gyereket es hirtelen mintha , nem tortent volna semmi, el is hozhatjujk. Ennek orulok nincs evvel gond, hiszen en is ezt, akartam , de nekem gyanus ez az egesz , mielott megkerdeznetek, hogy bizom e, a ferjembe a valaszom nem, hogy miert? Mert okot adott ra, es igen miota nincs a csajnak pasija,azota valtozott meg a velemenye es tudjak, hogy mi nem elunk,egyutt es ez a gond nem a gyerek ,felmerult e bennem hogy a ferjem atpartol-e , a volt elettarsahoz? Igen felmerult bennem hiaba o azt mondja nem tenne mert, engem szeret stb, de szerintem ez masba is felmerulne, mi ha megis. Szoval konkretan kiirom nem a kis gyerek az oka.
2014. jan. 22. 12:37
 16/22 A kérdező kommentje:
na latod ez a keresztrelytveny, nem is olyan nehez:) igen pontosan az fordult meg a felyemben, amit leirtal:)
2014. jan. 22. 12:42
 17/22 anonim ***** válasza:
92%

Na ugye,hogy megy az írás kicsit jobban is ha akarod!


A kérdésre a válasz,igen meglehet,hogy ki fognak békülni.

2014. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Telefonon nincsenek írásjelek? :O
2014. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
telefon nem magyarázat, viszont erős kamuszag, a felyemben, relytvény tipikusan eltúlzott, direkt helyesírási hibák.
2014. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Telefonon is vannak írásjelek!!! Lezsibbadtam, mire végigolvastam...nem is értem, miért tettem, így se értek belőle semmit! pffáájj
2014. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!