Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden férfi imádja extrahango...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi imádja extrahangosan hallgatni a tv-t? Csak nekem vált hobbimmá, hogy mindig a hangerő csökkentésén dolgozzam?

Figyelt kérdés

Mindkét fél hozzászólásait várom! :)

25/N


2014. jan. 25. 20:33
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Az én férjecském is hangoson szereti hallgatni.múltkor néz egy müsort bumm berobban egy reklàm(nem tom nàlatok h van de felén irtora felhangosodik a tv mikor reklãm szól )na akkor szoktam tépni a hajam!és szépen megkérem h most mâr ved màr le a hang eröt!
2014. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az egyfolytában beszélő barátnőmet nem tudom lehalkítani,

ezért kénytelen vagyok a tv-t felhangosítani!!

:)

2014. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Jelen!


23 évesek vagyunk, párom imádja üvöltetni a filmeket :) mindig én halkítok, és akkor kijelenti, hogy úgy nem fogja hallani, aztán csodák csodájára így is tökéletesen hallja :D


Illetve ha én nézek valamit és beül mellém nézni, első szava "kakaót", ami nála nem a tejalapú kakaós ital lenne, hanem hogy adjak kakaót a hangnak :) De én így szeretem.

2014. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nálunk apunál is, és az öcsémnél is tutul a TV.:D
2014. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
2-eske vagyok, miért lettem lepontozva? Azért, mert szegény pasim nem hall? Köszi!
2014. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%

Bevallom, hogy nem szeretem, ha valaki lehalkítja a tv-t...

...ugyanis rögtön felébredek a nagy csöndre!

:)

2014. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ferjem regen Nemetorszagban elt. Egyszer nezett egy akcio filmet azthiszem B. Lee meg Chuck Norris gyilkolaszott.. csengettek. Kinyitja az ajtot..6 rendor allt raszegzett fegyverrel es kerestek az aldozatot mert a szomszedok loveseket hallottak..mondta a ferjem hogy az aldozat halott! Falhoz loktek a ferjem..kezek a tarkon stb..hogy-hogynem sikerult elmondania a ferjemnek vegul hogy az aldozat halott de csak tv-zett..nem gyilkolt..mondtak neki hogy legkozelebb elviszik a tv-jét!:)

Eszembe jutott ez a sztori a kerdesrol:)

amugy mar nem nezi hangosan mert a gyermekunk a legkisebb zajra felebred szuletesetol.. igy van egy fulhallgatoja ha epp gyilkolaszos akcio filmet akar nezni felrakja..

2014. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
hahaha én összeszartam volna magam.
2014. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk rám jellemző, mert egy kis kori beavatkozás miatt nagyon rosszul hallok a jobb fülemre :/ Egyébként ő normál hangerőn hallgatná.
2014. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
nálunk nincs TV, nincs probléma. ha a párom hangosabban nézne valami filmet, vagy lövöldözőset játszana, akkor felteszi a fejhallhatót és egy mukkot nem hallok belőle :)
2014. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!