Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nalatok is sertodes a vege,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok is sertodes a vege, ha szoltok, hogy a parotok/hazastarsatok is vegye ki a reszet a hazimunkabol?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, de o nagyon faradt es ezert amikor megjon a munkabol, fekszik a gep ele es/vagy netezik a telefonjan. Ha kerem, segitsen valamiben, pofakat vag. Ha probalom megbeszelni, hogy en is dolgozom, en is faradt vagyok, de kell mosni, fozni, takaritani, es ha mast nem, legalabb ne hagyja szanaszet a cuccait, hogy legalabb azt ne kelljen pakolnom utana,es ne epitsen varat szennyes ruhabol, koszos tanyerbol, csokis papirokbol es chipses zacskokbol az agy kore, akkor en vagyok az utolso szemet, mert ba.....om, es en el sem tudom kepzelni, o mennyire faradt. Hetvegen is faradt, mikor itthon van. En ne legyek faradt, nekem egy szabadnapom van hetente. Pedig probalkozom, mint egy gyerekkel, ha megcsinal valamit, megdicserem, ertekelem, de ez sem osztonzi a sajat munkavegzesre. Volt, hogy nem csinaltam semmit, az sem zavarta. Ket hetig birtam a kupit es koszt. Egyebkent o ugy gondolja, rengeteget segit. Vannak feladatai: o mosogat es kiviszi a szemetet. Ebbol kiviszi a szemetet, ha mar 3 zacsi van megtoltve a kukan kivul. A mosogatas szerinte raer hetente egyszer. Amit fozeskor hasznalok, es amit en hasznalok, azt elmosom, az ove ott rohad egy kulon muanyag dobozban. A beszelgetesunk is kimerul abban, hogy en meselem, mi tortent ma, kerdezgetem ot, o nyomkodja a telojat. Csak nalunk megy ez? Mit tehetek meg, hogy lassa, en is faradt vagyok? Egyszer osszeestem a kertben kimerultsegtol (10 napig szabadnap nelkul 12 oraztam, plusz napi 2 ora utazas) es nem tudtam felkelni, o hozott be. Aznap csinalt nekem kajat, aztan elfelejtodott. Mit rontok el? Hogy lehetne osztonozni, hogy ne vegye ba.......snak? Nalatok is van hasonlo helyzet?
2014. jan. 27. 08:30
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Az azért nem úgy van hogy valaki ennyire kifordul magából csak úgy... ezek a dolgok az emberben már eleve benne vannak.
2014. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Pedig van az úgy. Mondjuk nem 20 éves koráról változik valaki 22 éves korára, de 20 és 45 között már nagyon is. Saját magamon és a baráti körömön is látom. Konkrét példákat tudok sorolni. A volt férjemen tudod ki van a legjobban kiakadva? A saját családja, az anyja, apja és a testvérei, és értetlenkednek, hogy mitől lett olyan amilyen. Az apja a váláskor bocsánatot kért tőlem, hogy nem ilyennek nevelte. És ez a saját apja, aki 25+ évig élt vele egy fedél alatt.
2014. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
47%

egyszerű. A saját családja sem ismerte elég jól. De attól még a férjed olyan volt...csak x évig megjátszotta a jófiút, aztán megunta, és kibújt az igazi személyisége. Engem sem ismer az én családom, mert nem bízom bennük annyira, hogy kiadjam magam...meg nem is nagyon érdeklem őket.


Talán a te férjed sem mutatta meg nekik a valódi énjét. De attól még az az én ugyanúgy a része volt mindig is. Nem csak úgy ukk mukk fukk alakult ki...

2014. febr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!