Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nalatok is sertodes a vege,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok is sertodes a vege, ha szoltok, hogy a parotok/hazastarsatok is vegye ki a reszet a hazimunkabol?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, de o nagyon faradt es ezert amikor megjon a munkabol, fekszik a gep ele es/vagy netezik a telefonjan. Ha kerem, segitsen valamiben, pofakat vag. Ha probalom megbeszelni, hogy en is dolgozom, en is faradt vagyok, de kell mosni, fozni, takaritani, es ha mast nem, legalabb ne hagyja szanaszet a cuccait, hogy legalabb azt ne kelljen pakolnom utana,es ne epitsen varat szennyes ruhabol, koszos tanyerbol, csokis papirokbol es chipses zacskokbol az agy kore, akkor en vagyok az utolso szemet, mert ba.....om, es en el sem tudom kepzelni, o mennyire faradt. Hetvegen is faradt, mikor itthon van. En ne legyek faradt, nekem egy szabadnapom van hetente. Pedig probalkozom, mint egy gyerekkel, ha megcsinal valamit, megdicserem, ertekelem, de ez sem osztonzi a sajat munkavegzesre. Volt, hogy nem csinaltam semmit, az sem zavarta. Ket hetig birtam a kupit es koszt. Egyebkent o ugy gondolja, rengeteget segit. Vannak feladatai: o mosogat es kiviszi a szemetet. Ebbol kiviszi a szemetet, ha mar 3 zacsi van megtoltve a kukan kivul. A mosogatas szerinte raer hetente egyszer. Amit fozeskor hasznalok, es amit en hasznalok, azt elmosom, az ove ott rohad egy kulon muanyag dobozban. A beszelgetesunk is kimerul abban, hogy en meselem, mi tortent ma, kerdezgetem ot, o nyomkodja a telojat. Csak nalunk megy ez? Mit tehetek meg, hogy lassa, en is faradt vagyok? Egyszer osszeestem a kertben kimerultsegtol (10 napig szabadnap nelkul 12 oraztam, plusz napi 2 ora utazas) es nem tudtam felkelni, o hozott be. Aznap csinalt nekem kajat, aztan elfelejtodott. Mit rontok el? Hogy lehetne osztonozni, hogy ne vegye ba.......snak? Nalatok is van hasonlo helyzet?
2014. jan. 27. 08:30
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
15%

#29


Mert a te véleményedet talán idézni szokták az MTA üllésein?

Nagyképű tahó? Nocsak kibeszél :P

2014. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
14 es vagyok jól sejtem a férfiak pontoztak le hmm
2014. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Mi van kedves kérdező, csak nem te vagy a volt férjem új nője? :-DDDDD



Viccen kívül egy jó tanács: ne szülj neki gyereket, mert ezen felül még az ő ellátása, szórakoztatása és a nevelése is a te nyakadba zúdul. Az én volt férjem először nem ilyen volt, mert nem is vállaltam volna gyereket vele, csak útközben kényelmesedett el és kattant rá a gépre. Hosszabb távon ezt nem lehet bírni. Megbeszélni nem lehetett vele, mert ha jó napja volt, akkor ne cs.sztessem, legyen már egy nap, amikor semmit nem kell csinálna, ha rossz napja volt, akkor meg azért. Néha egyetértett, hogy tényleg sokat dolgozom, akkor azt tanácsolta, hogy ne aggódjak, ráérek másnap elmosogatni.

Addig nem esett le neki a tantusz, amíg nem került az ajtó túloldalára és nem cseréltem le a zárat. Utána már mondogatta, hogy mennyire igazam volt, de már elkésett.

2014. jan. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
56%
Minek házasodnak olyan emberek, akik nem ismerik egymást eléggé? Nem értem.
2014. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
86%

34: Az nem úgy van, hogy a kapcsolat elején közli a férfi, hogy drágám, én letojom a gyereket meg téged is, csak a gép előtt fogok rohadni.

Az idők folyamán változik az ember és más élethelyzetbe kerül, amit nem egyformán reagálnak le.

Én pl. huszonévesen nem tudtam főzni, rendesen takarítani, vasalni. Tipikusan az a nő voltam, akinek jobb ha nem csinálsz gyereket, mert se türelme hozzájuk és pirítóson neveli fel őket a vasalatlan ruhakupac tetején. Takarításmániás biomami nem lettem, de megtanultam főzni, a lakás is egész rendben van és a gyerekekhez is van türelmem.

Ehhez képest a volt férjem meg elkényelmesedett. Rájött, hogy úgyis megcsinálom amit otthagy, mert a gyerekek miatt nem fogom a tányért a kajamaradékkal az asztalon hagyni rohadni. Ő annak idején tök jó fej volt a gyerekekkel...aha, ha fél órácskát kell nekik jópofizni, most is az. Az apasághoz ehhez több kell. Ő nem nőtt fel ehhez a szerephez.

2014. jan. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Én sem azt mondtam hogy a pasi bejelenti hogy lusta dög lesz:) Hanem arra hogy meg kell ismerni eléggé, ki kell ismerni a másikat a házasság előtt, és akkor ez nem lesz.


Én pl tudtam hogy a férjem kicsit trehány:) és nem is szándékosan az...azért ilyen mert az anyja mindent megcsinált helyette, jó hogy a seggét nem nyalta ki. De én megmondtam a férjemnek hogy nálam ez nem lesz. Ha őszintén el akar venni, boldogan hozzámegyek, és boldogan főzök is neki mert szeretek főzni, de nekem nem csinál plusz munkát hogy még utána is kell pakolnom. Magyarul nem akadályozza az én munkámat, ami rám hárul a háztartásban. Rászoktattam hogy bizonyos dolgokat neki kell megcsinálni a saját feladatait leszámítva. pl nem hagyja a koszos tányért a szobában, hanem kiviszi a mosogatóba, nem hagyja szét a szennyesét a házban mert nem fogom kimosni, hanem beteszi a szennyesbe. Nem hagyja a szennyesében a zsepit mert mosásnál mindent összefog...és hasonlók.


Ő ezt elfogadta, és szépen megcsinálja ezeket, meg még a saját részét a házimunkából.


Tudta hogy nem házicselédet szerzett be magának.

2014. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

"Hanem arra hogy meg kell ismerni eléggé, ki kell ismerni a másikat a házasság előtt, és akkor ez nem lesz."


És mégis hogyan? Egy házasság évekig tart, a szegénységből lehet jómódba vagy fordítva kerülni, ezek a változások mindenkiből mást hoznak ki. A gyermekvállalás meg akkora változás, hogy arra nem lehet felkészülni. nem tudod, hogy egy korábban laza, csinos nőből a kialvatlanság és az időhiány milyen hisztérikát hoz elő és erre a férfi hogy reagál. Vagy fordítva... egy munkanélküliség, egészségügyi probléma, családi gond mind hatalmas változás.

2014. jan. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
47%

Volt családi gond, és volt munkanélküliség is már a házasságunkban (sajnos nincs már olyan hogy biztos munkahely), de nem befolyásolta a kapcsolatunkat, mert nem hagytuk.


Ettől még egyikünk se váltott személyiséget, és nem lettünk lusta disznók, foglalkoztunk egymással és a környezetünkkel is.


Gyerek téma nem érint. De szerintem ahol igazán szeretik egymást, ott egy gyerek áldás, és nem a veszekedés forrása.

2014. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
47%

pl a gyerek dolog. nekünk ugyan nem lesz, ennek megvan az oka. De ha lenne mi lennénk a legboldogabbak. És ha valamiben nem értenénk egyet: pl nevelés: akkor megbeszéljük.


Hidd el, én is voltam mocskosul fáradt, amikor tanultam és dolgoztam egyszerre, és a férjem is volt fáradt, de egymásra mindig van időnk, mert akarjuk hogy legyen időnk, és nem kifogásokat gyártunk.

2014. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Ez nem kifogásgyártás, ez tény, hogy a legtöbb ember folyamatosan változik az élete folyamán ahogy mindenféle hatás éri. Van aki szinte alig, van aki meg szinte kifordul önmagából. Ismerősi körben is van mindenféle, még a k..rvázós-csajozós-fetrengős részegre piálós srácból is lett egy egész normális családapa 10 évvel később. De egy rendes anyuka kisiskolás gyerek, hűségben eltöltött házasság és 35 év átlagos élet után már a sokadik pasit szedi fel a társkeresőn, nemrég kattant rá.
2014. jan. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!