Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Voltatok már ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben a házasságotok, kapcsolatotok alatt? Sikerült újra egymásra találni és folytatni a közös életet?

Figyelt kérdés
7 év után a párom úgy döntött szakít velem. Még mai napig nem sikerült megértenem mi is volt az oka, olyan zavaros volt, de az a legjobb az egészben, hogy Ő sem érti magát. Ő azt mondta mostanság monoton volt a kapcsolat és néha úgy érezte szeret, boldog, néha meg úgy, hogy nincs rendjén valami érzelmileg(?). Szakitás után pár nappal felkeresett, bocsánatot kért és közölte, hogy ez hülye elhamarkodott tett volt és sirva mondta, hogy hiányzom. Amikor találkoztunk szine izzott a levegő, Ő megölelt engem, nem úgy viselkedett, mint aki el akar engedni. Azóta sokat beszélgettünk és elmondtam neki, hogy döntse el férfi módjára, hogy mit akar. Azt mondta próbáljuk meg helyrehozni, a társam akar lenni újra. Közöltem vele, hogy rendben, de nekem idő kell a bizalomhoz, ezért tényleg kezdjünk el újra randizni, jól érezni magunkat, beszélgessünk rólunk, aztán ha biztos lesz magában, lehetünk újra egy pár. A tisztánlátás végett: nincs harmadik személy, a szemembe mondta, hogy nincs más és nem is akar mást, nem erről van szó, tudom hogy nem hazudik. Nem is arról, hogy megijedt a komoly kapcsolattól, hisz akkor nem most a 7. évben pánikolt volna be, ezt Ő mondta. Én szeretem Őt, szeretném, ha felpezsdülne az életünk, de látnom és éreznem kell, hogy Ő is ugyanúgy akarja ezt a kapcsolatot. Volt valaki hasonló helyzetben? Sikerült kimászni a mély hummálvölgyből?
2014. febr. 4. 14:03
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igazad van, tudom, hogy nem kellett volna igy stagnálnunk és besavanyodnunk, most már én is látom mi volt rossz, pedig amikor szakitott velem meg voltam győződve arról, hogy minden rendben ment...pedig sok apró hiba egy nagyot is generálhat. Mondjuk azt még mindig nem tudom miért nem szólt, szerintem ő ezt nagyon hirtelen döntötte el, ami hát sosem vezet jóra. Egyébként nagyon hamar jöttünk össze, most én 22 Ő 25. Én mondtam neki, hogy én elengedem Őt, bármennyire is szeretem, ha az kell neki, hogy más csajok szoknyája után szaladgáljon, élje életét, de akkor felejtsük el egymást végleg. Azt mondta ő nem erre vágyik, nem akarja, hogy elengedjem...nyilván megnézi a csajokat ösztönből, de nem erről van szó. Egyébként ő keményen dolgozott évekig hogy vegyen egy új kocsit, ezután akartunk összeköltözni, csak aztán elvesztette a munkáját engem meg elhagyott, szóval itt ért véget a terv :( Mindenképpen lesz néhány komoly beszélgetésünk, hisz enélkül nem fog menni....meg szeretném érteni az érzéseit, a félelmeit és meg kell beszélnünk hogyan tovább....Én lennék a legboldogabb, ha átvészelnénk ezt, úgy érzem le tudnám vele élni az életem, de ehhez az kell, hogy igenis érezzem, hogy társaként szeret és egy irányba nézünk.
2014. febr. 5. 16:51
 22/24 anonim ***** válasza:

Ezt csak az idő dönti majd el, akkor jársz el helyesen, ha nem nézed teljesen rózsaszín szemüvegen keresztül a történteket, sajnos nagyon is előfordulhat, hogy van a háttérben egy 3., de amíg ez nem biztos, addig nem szabad vele ezt a gyanút érzékeltetni.

Mert éppígy lehetséges, hogy magánéleti válságról van szó.


Akárhogy is, nyitott szemmel kell most járnod, meg kell követelni az ŐSZINTE szavakat és magyarázatot (sokszor magának az embernek is segít, ha verbálisan meg kell fogalmaznia, ki kell mondani, mi bántja, mitől fél - az önismeret nagyon hasznos dolog).


Viszont a legfontosabb dolog, hogy ha nincs másik nő és meg tudjátok a helyzetet oldani, én kikötném, hogy össze kell kölözködnünk, mert az ilyen krízisek után muszáj előre lépni (nem toporogni vagy pláne visszafelé menni!), különben nincs értelme a dolognak, melegíteni nem kell a halódó kapcsolatokat!

Ha nem lesz velünk semmi, akkor ideje elengedni a másikat, mert nyilván nem ért egyikünknek vagy másikunknak (vagy egyikünknek sem!) annyit a kapcsolat, hogy magasabb szintre emelkedjünk - akkor minek is az egész?!

2014. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
15 éves korodban jöttél vele össze, szinte gyerekként, sokat változik az ember 7 év alatt, rengeteget, ennek ennyi volt, el kell fogadni és továbblépni, és felnőtt kapcsolatba kezdeni
2014. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hát igen, a bűvös 7. év. Ez mindig nehéz de szerintem ne jöjjetek újra össze. Valamiért csak szakított veled. Ez nem változik meg egyik napról a másikra. Viszont úgy szakítsatok hogy barátok maradjatok. Így könnyebb lesz.
2014. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!