Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te mindenre engedejt kersz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mindenre engedejt kersz a férjedtöl?

Figyelt kérdés

Pl ha szeretmel valamilyen hazialltot.vagy uj ruhat vagy gyogyszert vagy ruhat a gyereknek?mindennel el kell szamolnod? Pl ha kapott mindenku fejenkent X õsszeget hogy költse arra amit szeretme venni ebböl en specurl a en reszembõl vettem gyogyszert s befizettem egy csekket. jogosan mondja a ferjem tegyem

viszza a penzt holott en kaptam s mêg csak nem is magamra költöttem hat hülye lennek vusszatenni 20 ezerröl szol a dolig nem milios nagysagrendrölk


2014. febr. 9. 18:45
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Mobilrol irtam elnezest a hibakêrt
2014. febr. 9. 18:47
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nem értem.

Mi az, hogy kapott mindenki x összeget, meg hogy tedd vissza? Kitől? Hová?

2014. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha szorosan be van osztva minden filler, akkor mindenkepp megbeszelnem a kiadasokat, es visszatennem a visszajarot, igen.
2014. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem szoros a költsegvetes s em is magamra költöttem azt a pênzt amit karacsonyra kaptunk
2014. febr. 9. 18:52
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Engedélyt??? Nem a katonaságánál vagyunk, a férjem vagy én pedig nem a parancsnokok vagyunk, hogy engedélyt kelljen bármelyikünknek kérni, ha valamit tenni, ez esetben venni akarunk.:)

Mindkettőknek van saját bevétele, amit egybe szoktunk tenni, megbeszéljük, hogy kinek mire van még szüksége az alap dolgokon kívül vagy ki mit szeretne éppen megvásárolni és ha úgy látjuk, hogy van rá keret, akkor megvesszük magunknak. Ha leülünk, megbeszéljük, hogy mire kell még az adott hónapban vagy időszakban költeni és úgy jön ki, hogy egy extra dolog éppen nem fér bele, akkor nem vesszük meg, hanem elnapoljuk máskorra. De így is van, hogy valamit a másikunk megkíván, vagy megtetszik neki és megvásárolja, ezek kis pénzösszegű dolgok, ami belefér, így ebből sincs gond.

2014. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Szólok neki, hogy veszek a kicsinek ruhákat, vagy eppen magamnak valamit. De volt már úgy hogy csak utólag szóltam, h képzeld vettem egy kabátot, tetszik?! Nem csinált belöle nagy ügyet, pedig közös kassza van és 2szer annyit keres, mint én.

Unokatestvéreméknél van ilyen durva beszámolósdi, ha venni akar a gyereknek egy harisnyát akkor elöre szól, aztán felhívja a férjét az üzletböl, hogy mennyiért van, milyen szinü, megkérdezi, hogy meg-e veheti. Nekem ez nem tetszene, de náluk müködik 10 éve.

2014. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Nagyobb összegeknél,igen megbeszéljük.A kisebb kiadásokra mindenkinek van saját pénze.Általában csak kutyatáp összegén vitázunk össze-,a mi fizetésünkhöz az horribilis összeg,de másik fajtát meg nem bír az eb.
2014. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

1. Ha mobilról írsz, akkor is írhatsz jó helyesírással, értelmes és érthető mondatokat. Nem mentség az igénytelenségre az, hogy "mobilról írtam".


2. Miért általánosítasz?


3. Válaszom: nem. Minden tekintetben felnőtt ember vagyok, magam döntök és magam irányítom az életemet. Soha nem kérek engedélyt senkitől.

2014. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Engedejjjt azt semmire, de engedélyt sem igazán.


Ha háziállatot szeretnék, megbeszélem vele, és közösen döntünk. Fordítva ugyanígy. Mindkettőnkre tartozik.


A ruháim az én dolgaim, megveszem a pénzemből, és kész.


Egy bizonyos szintig a gyereknek egyszerűen megveszem, ha szüksége van rá. Ha nincs szüksége rá, csak szeretne egy huszonhatezredik ezt vagy azt, az más kérdés, akkor ha belefér szintén megvesszük, ha nem, várnia kell. De nem tudom miért kellene hozzá engedély? Ha a férjem ér rá, ő megy el vele, ha én akkor én...


Elszámolni meg aztán pláne nem kell, mindkettőnknek van keresete, nem értem miért rendelkezne ő az én pénzemmel is vagy mindkettőnkével egyszerre? Ez abszurd...

2014. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
En nem kérek semmilyen engedélyt, amit akarok és telik rá megveszem.A férjem ugyis tudja, hogy nem költök hülyeségekre!
2014. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!