Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te mindenre engedejt kersz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mindenre engedejt kersz a férjedtöl?

Figyelt kérdés

Pl ha szeretmel valamilyen hazialltot.vagy uj ruhat vagy gyogyszert vagy ruhat a gyereknek?mindennel el kell szamolnod? Pl ha kapott mindenku fejenkent X õsszeget hogy költse arra amit szeretme venni ebböl en specurl a en reszembõl vettem gyogyszert s befizettem egy csekket. jogosan mondja a ferjem tegyem

viszza a penzt holott en kaptam s mêg csak nem is magamra költöttem hat hülye lennek vusszatenni 20 ezerröl szol a dolig nem milios nagysagrendrölk


2014. febr. 9. 18:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

dehogyis. külön kasszán vagyunk, mindenki arra költ amire jól esik, és amit a lehetőségei engednek.

egyikünk sem költekezős típus, inkább eltesszük a pénzt későbbre ha hó végén marad a fizuból.


egyedül a háziállat kérdést beszéltük meg, hiszen együtt élünk, neki is el kell viselnie ezt a szőrgombócot már lassan fél éve :)

2014. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Rég nem lenne a férjem ha engedélyt kellene kérnem.

Közös kassza,közös bankszámlánk van,plussz otthon egy "bödön" amiben készpénz van,hogy ne automatából kelljen levenni gyakran.

Számlát,gyógyszert,kaját,egyéb olyat amit úgyis kötelező megvenni,nem beszéljük meg,ezeket én intézem,ő már csak a számlamozgást látja.

Ruhát,egyéb nem kötelezőt is maximum akkor beszéljük meg,ha nagyon nem tudok dönteni,hogy megéri-e. (pl most telefont cseréltem,együtt bogarásztuk át milyen is lenne jó).

De ez visszafele is máködik,bár a férjem hamarabb kéri ki a véleményem,illetve nélkülem ruhát sem vesz,bár nem a pénz miatt :)


Gyógyszert egyébként nem is értem,ha nem engedi megvenni,nem veszed meg?

2014. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Engedélyt nem szoktam kérni, de ha cuccot vagy olyasmit szeretnék venni, ami csak magamnak lesz, megkérdezem, hogy belefér-e a havi költségvetésbe. Most pl. 10-e van, én 11 napja kaptam fizut, az ő fizujával együtt sem lesz elég arra a pénzünk, hogy mindent kifizessünk sajnos, táppénzen volt másfél hetet. Amikor így ki van számolva minden, igen, a legapróbb hülyeséget is megbeszéljük, mert sokszor azon múlhat. De ha nem szoros a költségvetés, akkor nem értem, hogy mi az, hogy tedd vissza!
2014. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mi mindent megbeszélünk, de ez nem egyenlő az engedélykéréssel.


pl mindketten tudjuk, hogy addig nem lehet új háziállatunk, amíg a mostani 2 kutyánk itt van, (eredetileg az én kutyáim)8 évesek, mert nem tűrnek meg se új kutyát, macskát még annyira sem... már hármat kinyírtak....a kazánházban van egy aranyhalunk is:)


A háziállatnak közös döntésnek kell lennie mindenképp.


Ruhát nem veszek orrba szájba feleslegesen. Mióta együtt vagyunk a férjemmel, nem is vettem. Majdnem 4 éve. Ha valami használhatatlan lesz, majd akkor...azt is meg fogjuk beszélni. Mikor a férjem mondta hogy nyárra kellene neki lábbeli mentünk és megvettük, és ennyi.


Gyógyszert megvesszük ha kell. Gyerek nincs, nem is lesz. Ha lenne, megbeszélnénk mit veszünk neki. pl a harmincötödik plüssállat biztos nem kellene....


Van költőpénzünk is. Ebből havi 5000ért könyveket veszek aminek a 95%át a férjem is olvassa, ezért közös. A maradék 5000ből a kedvenc kajánkat vesszük havi 1x. Én 4 doboz kínai kaját, vagy csípős csirkét, ő mekit, vagy b..rger kinget. És ennyi. Másra nem is szoktunk költeni általában, az évfordulóinkat leszámítva. A baráti programok nagy része nem pénzes.


De mindig mindent megbeszélünk. Mi ezt így szeretjük, így szoktuk meg és ennyi:)

2014. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!