Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lesz, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz, ha a párom nem engedi elvetetni a gyereket? Titkoljam el az abortuszt?

Figyelt kérdés

22 éve vagyunk házasok, három gyerekünk van. Tegnap megtudtam, hogy terhes vagyok, de anyagi okok miatt nem vállalhatom a gyereket. Sajnos meghalt anyukám és a temetésre kölcsön kellett kérjek amit tíz hónap alatt meg kell adnom így nem eshetek ki a munkából.

Párom olyan családból származik ahol elítélik az abortuszt ezért nem menne bele abba, hogy elvetessem a babát.

Ti mit tennétek? Elmondanátok neki?

Én 41 ő 43


2014. febr. 22. 21:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
59%
ha ilyen a családjával együtt nem mondanám el.Akármiért is kerülhetek kórházba,ciszta myoma bár mi női dolog.A korodból és az anyagi helyzetedből kifolyólag pénzbe se kerülne,vagy minimális összegbe.Örökbe se adnám,9hónapig hordja az ember,csak kötödése van hozzá aztán megszüli a kínok kínjával.Utána meg úgy élni vajon mi van vele,hogy néz ki stb.Na az nyomorítaná meg az életed.Nem akarod megtartani hát ne tartsd meg.A te tested,te tudod miért nem akarod.Sosem jönne rá
2014. febr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
53%
akik azzal jönnek, hogy miért nem védekezett: ugye tisztában vagytok azzal, hogy az ilyen idióták, mint a férj és családja az ab mellett a fogamzásgátlást is elutasítják? Sajnálom a kérdezőt, de valahol köszönje magának, ő akart ebbe a családba tartozni.
2014. febr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
35%
kedves 39es én írtam 35ös "abortusz ellenes" választ és képzeld terhes vagyok nem terveztem a párom nem akarja és el is hagyott ha akartan volna futhattam volna az orvoshoz de nem tettem mert joga van élni. Egyedül is végig csinálom mert tudom vállalni a felelősséget, tudtam h ha nem védekezünk rendesen baba lehet belőle. ja és igen valóban 20as éveimben járok de az nem jelenti azt hogy kevesebbet tudok az életről mint barki aki itt véleményt írt. És nem tudom mit várt a kedves kérdező hogy ha feltesz egy kérdést mindenki azt mondja majd neki hogy igaza van és titkolja el az abortuszát a férje elől mert ennyi év házasság után és ennyi idősen(ha már egyesek szerint a kor miatt sokkal okosabb, bölcsebb az ember...) nem meri neki elmondani hogy terhes? Ha igen akkor ne vegye figyelembe az én véleményem
2014. febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
66%
43. Azért mert te mindenáron bevállalsz egy gyermeket ,ne gondold , hogy mindenáron követendő a példád .Én nem tartalak többre azért ,mert miután a párod nem vállalta a gyermeket te akkor is bevállaltad . Én speciel biztos nem akartam volna az egyedülálló anyukák táborát erősíteni . Egyedül menni fog ? Mindent elő fogsz tudni teremteni a gyermekednek mondjuk a szüleid segítsége nélkül is + miután az apja nem vállalta a gyermeket az ő segítsége nélkül ? Vagy a gyerektartásra azért igényt tartasz ? Azért mert nem mindenki gondolkodik úgy ,hogy a gyermeknek ahogy te mondod ,mindenáron joga van élni, ne hidd ,hogy aki a terhesség megszakítása mellett dönt ,az feltétlenül rossz ember . Az ,hogy meghoz egy ilyen döntést nem azt jelenti ,hogy érzéketlen ,hanem hidd el van az a helyzet ,mikor ez a járható út .Egy anyának is van önálló élete ,jövőképe ,tervei ,nem csupán egy gazdatest ,akinek kötelessége kihordani a magzatot ,tőle jobban senki nem tudja mikor akar ,vagy tud gyermeket vállalni .
2014. febr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
24%
Miért? ciki egyedülálló anyának lenni? Én biztos vagyok benne, hogy lesz majd még férfi az életemben. Jelenleg is egyedül oldom meg a pénzügyi dolgaimat szülők es a volt párom nélkül. Nem fogom megölni a saját gyerekem mert az apja egy fasz. nem mondtam h követendő példa vagyok de az abortusz gyilkosság ezt csak az nem fogadja el aki nem tudja hogy mi is az valójában és hogy egy 6hetes magzat mar nem csak egy sejtcsomó, nem beszélve arról hogy a 15.héten(addig lehet el vetetni) mennyire kifejlett emberke is van a hasában még ha pici is és nem érzi a mozgását. Nem vagyok vallásos nem azert gondolom így egyszerűen tisztelem az életet és azt az életet meg mindennél jobban ami belőlem fejlődik ki. Lehet lepontozni leszarom.
2014. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Elmennék és elvetetném. Majd utólag megtudná, amikor már nincs mit tenni. A te tested, a te döntédesd, a te akaratod. Pont.
2014. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
74%

45.

a 12. hétig lehet elvetetni, de ne zavarjon..

2014. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
60%
hagyd, 47-es..úgyis a saját igazát fogja mondani. aztán a nagy élettapasztalatával beáll azok közé akik napjában kéregetnek facebookon, mert nincs 1 kg kenyérre pénzük...
2014. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
20%
:D aki azt hiszi hogy facebookon fogok könyörögni kajáért üzenem h bekaphatod azért mert gyerekem lesz nem leszek csóró ezt kérlek engedd meg nekem hogy jobban tudjam. Igen félre írtam valóban 12hétig lehet elvetetni. De nekem mind1 ha a kérdező megölné a saját gyerekét akkor egészségére. Tudtommal róla szol ez most és nem rólam én csak elmondtam a véleményem ahogy mindenki más is
2014. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
68%
hát hallod, utolsó, jobb lett volna, ha te is inkább bekapod, mert nem tudom, mit fog tőled tanulni a gyerek :(
2014. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!