Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi ideig lehet eltitkolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lehet eltitkolni egy szeretőt, mire kell figyelni, hogy lehetne a végére járni?

Figyelt kérdés

A férjem egyre gyanúsabb már 2 hónapja... Régen otthon ülős típus volt, nyugodtak voltak a hétvégéink, maximum havi 1x lépett le a haverokkal. Mostanában viszont minden héten van valami programja hétvégén, néha már röhejes indokokkal, de mindenre van magyarázata! Hétköznap is van, hogy 1-1 órával később ér haza. Telefonját sosem hagyja ott előttem, amikor régen simán letette. Furán viselkedik, sokszor csak bambul ki a fejéből, ha rákérdezek mit néz, úgy tér észhez hirtelen.. Szexet se akarja már olyan intenzíven, régen ő volt az aki nyomult, most meg nekem kell ráerőszakolnom magam.

Viszont egyébként úgy viselkedik velem mint rég, ugyanúgy megcsókol, megölel, szervez velem programokat, sőt még a kedvembe is próbál járni, néha meglepődök, hogy mi lett vele.

Nem tudom, hogy csak én vagyok így kiéleződve vagy tényleg lehet valami a háttérben??

Hogy lehetne a végére járni?

Akinek szeretőt tartott a férje és lebukott az hogy bukott le és mennyi idő után?


Annyira fura megérzésem van, de minden kint létét olyan gondosan próbál lefedni...


2014. febr. 23. 19:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
28%
Hívd fel 1-1x amikor odavan, kérdezd meg hogy van a Józsi bá vagy akit épp a látogatás céljául jelölt meg vagy hasonlók. Amikor alszik, csak nincs nála a telefonja, osonj ki vele 10 percre a wcre, aztán nézd meg.
2014. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
De le is van kódolva a telefon, igaz az már azóta, hogy új telefont vett...
2014. febr. 23. 19:17
 3/40 anonim ***** válasza:
75%
Bármeddig lehet titkolni, illetve inkább úgy mondom, hogy bármeddig fennmaradhat az új kapcsolat, mert hiába derül ki, hiába bukik le az, aki megcsalja a párját, az esetek nagy részében minden marad ugyanúgy, ahogy volt.
2014. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
49%
En inkább követnèm ha lenne lehetőségem rá. Ha most elkezded felhivogatni , még óvatosabb lesz.a telon a kártyazárat meg max ha kiveszed a sim kártyát és berakod a tiedbe akkor esetleg ott találsz valami használhatót ( tel szám vagy mentett sms) persze csak ha tudod a kódját .
2014. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
81%
Tuti gyanakodnék a helyebe. az hogy nem hagyja előtted a telefont, hülye indokokkal marad ki, nem kívánja ugy a szexet.. mind árulkodó jel. az hogy ölel csókol stb lehet hogy ezzel meg a saját lelki ismeretét nyugtatja. nem mondom hogy így de lehetséges
2014. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
81%
Hűűű ... sajnos nagyon gyanús szerintem is ez a szitu . Nem is tudom mit tennék ,vagy hogyan tenném .. Mit szólna ,hogy jeleznéd felé,hogy neked is kijár a kikapcsolódás ,szeretnél vele menni.Na nem napokkal korábban ,hanem mikor bejelenti ,hogy programja van aznap stb .. Szóval rávágnád,hogy úgy szeretnél vele menni ,belefásultál te is a hétköznapokba ,.. vajon mit tenne ,lerázna ,hogy maradj otthon ? o.O Melóhelyére pedig spontán elé mehetnél mikor végez ,azon ürüggyel ,hogy meg akartad lepni ,meginvitálni üljetek be kávézóba stb .. Én ilyesmiket tennék ..
2014. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
49%
6os vagyok helyedbe akart lenni nem helyébe
2014. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
75%

3-as először tanuld meg helyesen leírni...


Nekem ismerősöm bukott le, meglátták a városban az új asszonnyal. Előtte volt h egész nap nem vette fel a telefont, mikor otthon volt azt mondta,hogy a haverjánál volt, és le volt némítva..

2014. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
7-es, 2-3 hete volt, hogy én is mindenáron elakadtam vele menni, de ő kivolt akadva, hogy az úgy nem olyan, ha én is ott vagyok, ők iszogatni akarnak meg dumálgatni... Szóval nagyon szájba rágósan, mint egy h-lye gyereknek kiadta, hogy én maradjak csak otthon, majd velem is elmegy ide-oda, ha mehetnékem van... Szóval ez se járható út...
2014. febr. 23. 19:38
 10/40 anonim ***** válasza:
55%
Szia. Szerintem is nagyon gyanús, a helyedben én is gyanakodnék. Szerintem tegyél úgy mintha abszolút nem gyanakodnál, és minden rendben lenne. Mutasd ki, hogy mennyire értékeled, hogy a kedvedben próbál járni amikor olyanja van. DE kövesd le. Ne vonj be senkit, se legjobb barátnö egyebek, mert úgy sztem nagyobb a lebukás veszélye. Viszont kövesd le. Vess be mindent, ha kell öltözz be, vegyél parókát, akármi. Ès buktasd le!!!!
2014. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!