Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi ideig lehet eltitkolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lehet eltitkolni egy szeretőt, mire kell figyelni, hogy lehetne a végére járni?

Figyelt kérdés

A férjem egyre gyanúsabb már 2 hónapja... Régen otthon ülős típus volt, nyugodtak voltak a hétvégéink, maximum havi 1x lépett le a haverokkal. Mostanában viszont minden héten van valami programja hétvégén, néha már röhejes indokokkal, de mindenre van magyarázata! Hétköznap is van, hogy 1-1 órával később ér haza. Telefonját sosem hagyja ott előttem, amikor régen simán letette. Furán viselkedik, sokszor csak bambul ki a fejéből, ha rákérdezek mit néz, úgy tér észhez hirtelen.. Szexet se akarja már olyan intenzíven, régen ő volt az aki nyomult, most meg nekem kell ráerőszakolnom magam.

Viszont egyébként úgy viselkedik velem mint rég, ugyanúgy megcsókol, megölel, szervez velem programokat, sőt még a kedvembe is próbál járni, néha meglepődök, hogy mi lett vele.

Nem tudom, hogy csak én vagyok így kiéleződve vagy tényleg lehet valami a háttérben??

Hogy lehetne a végére járni?

Akinek szeretőt tartott a férje és lebukott az hogy bukott le és mennyi idő után?


Annyira fura megérzésem van, de minden kint létét olyan gondosan próbál lefedni...


2014. febr. 23. 19:11
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Nincs mese, követned kell... Ha megteheted, fogadj magánnyomozót, ha nem, kérd meg egy olyan ismerősödet, akit a férjed nem ismer.

Vaaaaagy, kérdezz rá....

Gyanús!

2014. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Most az jutott eszembe, hogy ha elmegy otthonról mondjuk egy haverhoz/anyjához/akárkihez, és felhívnád a férjed, szerintem tuti hogy ki lenne kapcsolva vagy lehalkítva. Ettől függetlenül én felhívnám, aztán ha nem érném el, felhívnám a havert/akárkit (akinek tudod a számát), hogy ha már úgyis ott van az embered nála, mondja már meg neki hogy hazafelé vegyen egy tejfölt. Ha nincs ott az embered, akkor egyértelmű, hogy kamuzott neked.
2014. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
37%
Kérdezz rá egyenesen amikor nem is számít rá, de nem tud kibújni a válasz elől, pl. evés közben hogy " Na ízlik a leves? Tényleg épp kérdezni akartam hogy van szeretőd?" A reakciójából rögtön lejön hogy van-e vagy nincs. Akkor kell ilyen konkrétan rákérdrezni mikor nem is számít rá....próba szerencse, vagy akár követheted is , megkérded hovámegy aztán megjelensz te is ott...:-)
2014. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Elérni mindig eltudom, sőt sokszor még ő keres... De most ha belegondolunk még ez se garancia, ha nőcskével van az tuti tudja hogy házas emberre mászott rá. Hallottam én már olyat, hogy a nőcske mellett ugyanúgy telefonálgatott haza az ember...
2014. febr. 23. 19:52
 15/40 anonim ***** válasza:
Hmm, és ha nem őt hívnád fel, hanem azt, akinél állítólag épp van? Valami ürüggyel, hogy kiderüljön, tényleg ott van e.
2014. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
igen, ez igy van...ugyanugy telefonálgatnak a férfiak és a nök is, ott ül a szeretö a kocsiban, vagy éppen fekszenek az ágyban.. ök meg elcuppognak, nyammognak a telefonban a feleségükkel....férjükkel.
2014. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
76%

Megmondom őszintén akármennyire is aljas és féreg dolog, én is követném.

Első körben leülnék vele beszélgetni. Próbálnék rájönni lehet-e más ésszerű magyarázata ezeknek. Miért jár el mostanában gyakrabban? Miért nem kívánja velem a szexet?

Ha nem érzem magamat közelebb a megoldáshoz, akkor igenis utána mennék.

Egy barátnőm is hasonlóan érzett, mint te, de nem akart semmit csinálni, próbálta vakon elhinni, hogy az ő párja nem olyan. Egyszer a pasas hibázott. A barátnőm talált egy blokkot a zsebében mosásnál "jótállással" együtt, ami egy 20 ezer forintos medálról szólt. Szegénykém naivan hitt abban, hogy ő fogja megkapni a közelgő névnapjára, ezért nem szólt róla egy szót sem, aztán jött a pofára esés, amikor csak egy virággal állított haza a párja. Rögtön az orra alá dugta a blokkot, semmit nem tudott rá mondani a pasas. 3 napig egy lakásban éltek, de elmentek egymás mellett, mire végül összeszedte a bátorságát a párja és elmondta mi a helyzet. 3 éve csalta akkor már. Kívánom, hogy te ne járj így!

Amikor még fiatal voltam és bohém, én is játszottam egy darabig a szerető szerepét egy férfi mellett. Nem volt házas, de 8 éve párkapcsolatban volt. Gond nélkül felhívta mellőlem a párját és ebből én sem csináltam problémát, mivel tudtam róla, szóval szerintem szimplán telefonálgatással nehéz lebukni. Haverokra, barátokra, családtagokra rámászni pedig azzal, hogy rajtuk keresed a férjedet, szintén lehet kicsit sok, ezért választanám én is a követést. Ha nem is te, egy megbízható barát követheti, ha nyilvános helyre mennek, akkor akár "véletlen" össze is futhatnak és ha valami idegen nővel van, megkérheti, hogy mutassa be neki, mégis mit mondd, ki az...

2014. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk ugyanez volt.sok program,hetente kétszer +1óra túlóra,telefonnal aludt...velem ugyanolyan,de kocsiban csak ült szótlanul,ha kettesben mentünk vhová,rosszkedvű volt,barátai falaztak neki.Követni kell,megkérni vkit h kövesse,akit nem ismer.Mivel nálunk otthon minden rendben volt,én nem gyanakodtam,megbíztam benne,7hónapig csalt,nem is bukott volna le ha nem lesz annyira extrarosszkedvű h rá nem kérdezek.Ekkor nyögte ki h szerelmes.És el is hagyta a családját két hét alatt.
2014. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
ismerös férfi is igy hagyta el a családját...4 évig csalta az asszonyt...végül mikor elmondta, hogy szerelmes lett másba és válni akar, hipp-hopp otthagyta a családját (az 5 és 8 éves lányait)...
2014. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%
Úristen. Inkább elégítsétek ki a férjeteket hogy ne menjen máshoz. Támogassátok ha a munkából fáradtan jön haza, és ne csináljatok a nullából problémát. Elüldözitek ti magatok más nőhöz. Fordítsátok házimunkára az időt amit a követéssel vernétek el. Nem utólag kell siránkozni, hanem akkor ne legyetek lusták amikor a férfi mászna. De hát nektek lehet, mert TI fáradtak vagytok... na az ember nem az és él egy nő mellett, akit kis szerencsével heti 2x meg is dughat. Szánalmasak vagytok...
2014. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!