Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi ideig lehet eltitkolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lehet eltitkolni egy szeretőt, mire kell figyelni, hogy lehetne a végére járni?

Figyelt kérdés

A férjem egyre gyanúsabb már 2 hónapja... Régen otthon ülős típus volt, nyugodtak voltak a hétvégéink, maximum havi 1x lépett le a haverokkal. Mostanában viszont minden héten van valami programja hétvégén, néha már röhejes indokokkal, de mindenre van magyarázata! Hétköznap is van, hogy 1-1 órával később ér haza. Telefonját sosem hagyja ott előttem, amikor régen simán letette. Furán viselkedik, sokszor csak bambul ki a fejéből, ha rákérdezek mit néz, úgy tér észhez hirtelen.. Szexet se akarja már olyan intenzíven, régen ő volt az aki nyomult, most meg nekem kell ráerőszakolnom magam.

Viszont egyébként úgy viselkedik velem mint rég, ugyanúgy megcsókol, megölel, szervez velem programokat, sőt még a kedvembe is próbál járni, néha meglepődök, hogy mi lett vele.

Nem tudom, hogy csak én vagyok így kiéleződve vagy tényleg lehet valami a háttérben??

Hogy lehetne a végére járni?

Akinek szeretőt tartott a férje és lebukott az hogy bukott le és mennyi idő után?


Annyira fura megérzésem van, de minden kint létét olyan gondosan próbál lefedni...


2014. febr. 23. 19:11
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom utolsó mekkora gyökér vagy. Remélem senkid nincs.
2014. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a szánalmas, utolsó. Jössz ide nekünk magyarázni a jóadag kisebbségi komplexusoddal.
2014. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
6%
Nem, itt ül a feleségem is mellettem és rajtatok röhög.
2014. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
5%
Ráértek plusszolgatni itt egymás kommentjeit, az enyémet meg leszavazni. Fáj az igazság. Lusták vagytok úgy az ágyban mint a párkapcsolatban is. Sem testileg sem pedig lelkileg nem vagytok képesek kielégíteni a férjeteket, aki persze máshoz fordul mert nincs gusztusa egy szőrös, elhanyagolt igénytelen nőhöz, akivel még beszélgetni sem lehet. Panaszkodjatok csak egymásnak, most is lehetnétek mellette, mint itt írogattok. Már rég orálisan kellene hogy elégítsétek, erre egymást támogatjátok, hogy Dick Tracy's-t játszatok. Sok volt szerintem a Született Feleségek.. Byebye
2014. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaloan nalatok van szakacsno, bejarono, bebiszitter (bar szerintem nincs, es nem is lesz gyereketek.) Vagy nem is dolgozik a nejed, es meg nimfoman is. Egymashoz illetek.....
2014. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
9%

Nincs bejárónő stb. Képzeld el, két gyönyörű és okos gyermekünk van. Igaz sokat dolgozok, de jut idő egymásra, közös filmezésre, programokra vagy egyszerűen a szőnyegen fekve játszani a gyerekekkel. Van mellettük ideje sütni, főzni, tanítani a gyerekeket és még velem is foglalkozik esténként. Biztosan fárasztó, mint ahogyan nekem is de ha nem akarunk olyan helyzetbe kerülni mint ti, akkor el kell fogadnunk hogy mindennek ára van. Sőt, hogy megkontrázzam drágám még szüleim sincsenek akik segítsenek, az ő részéről pedig messze laknak. Tehát ránk marad minden. Viszont azt az időt amit ti követéssel bsztok el, azt mi ugyanígy csak más értelemben. Vagy mit gondoltál? Azt hogy elpohosodsz a férjed mellett és még kefélni sincs kedved, majd vigyorogva tűri? És még hallgassa a féltékenységi jeleneteidet is? Nem is csodálnám, ha lenne neki valakije.


Most is szépen csittbe kellene maradnod, és ha már szereted akkor változtatni a dolgokon, hogy ha mégis van valakije, akkor ne azt válassza hanem hozzád térjen vissza és eszébe se jusson többször félrelépni. Mert akkor ha jó asszony vagy tudja mit veszít. Ezen nem gondolkoztál el?


Nem. Persze hogy nem, mert te vagy a Dáma, a csodaszép nő akit nem lehet megcsalni, mert az megbocsáthatatlan. Ha megbocsáthatatlan akkor egyenesen arányos ez az értékeiddel. Ha pedig így van, miért lépett félre? Hmmm? Na ugye, csak itt lyukadunk ki hogy nem foglalkoztál vele. Pedig kell egy férfival is. Ő is igényli a törődést. Sőt, talán még jobban mint egy nő, mert míg a munkahelyen egyedül/vagy emberekkel van összezárva addig te olyanokkal vagy (Gyermekeid, csak hogy te is megértsd) akiket jobb esetben szeretsz. Tehát megint a férfi van mínuszban. De magyarázhatom én ezt neked. Neked én leszek a lel kisérült, aki ha nem is felhőtlen de boldog párkapcsolatban él, míg te a sértett aki elmegy Serlock Holmes-ast játszani. Sok szerencsét, nagyítót vigyél magaddal...

2014. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

24-es válaszoló, te nagyon könnyen beszélsz, téged már az anyukád is így szoktatott. Remélem, viszonoztad is.

Kérdező, keress egy privát eye-t, nem olyan sok pénz, 1 hét alatt a végére jár, és nincs több kétség.

2014. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
42%

Könnyen beszélek? Apám nem volt, anyám gyerekkoromban meghalt. Nagyszüleim nem voltak. Teljesen könnyű volt.

Imádom ezeket a hozzászólásokat. Most viszont könnyű. Hogy miért? Azért mert céltudatos voltam az életbe, tudtam hogy ha nekem nem volt családom az nem azt jelenti hogy nem is lehet. Nem a könnyebb megoldást kerestem, hogy elvettem akármilyen jöttmentet csak hogy ne legyek egyedül vagy kiszakadjak ebből a közegből. Úgy alakítottam az életem, hogy néztem más problémáit és nem elítéltem őket, hanem megpróbáltam fejben megoldani. Azért hogy én ne kövessem el. És ha kérdeztem, akkor meghallgattam/megfogadtam a tanácsokat. Ha tetszettek ha nem. Láttam házasságokat tönkremenni, mint ahogyan ti is. Viszont én nem voltam lusta tenni érte, hogy ne forduljon velem is elő. Ennyi a titka. Nem magánnyomozó, nem isteni segítség. Csupán arra kell időt szakítani, emire kell. És most még évek után is rajong a feleségem értem, és ez így van jól. Ezzel egyenértékűen, nekem sem jut eszembe megcsalni őt. és pont

2014. febr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

"Szerintem csak kalandja van."

"Probaljatok elmenni egy wellness-re."


;D

2014. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
60%

28-as bár nagyon bölcselkedö válaszokat adsz, de nagyon fiatalnak tünsz.

ugy vettem ki, a gyerekeitek még kisebbek, ha az asszony azokkal van körülvéve és nem a munkatársaival.... ami késik, nem mulik. nálatok is lesznek még problémák, akkor majd meglátjuk mire mész a szuper magabiztoságoddal és ezzel a nagyképü, öntelt hozzáállással.. de még fiatalon lehetsz ilyen kis -bubuka, el van nézve neked.

2014. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!