Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi ideig lehet eltitkolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lehet eltitkolni egy szeretőt, mire kell figyelni, hogy lehetne a végére járni?

Figyelt kérdés

A férjem egyre gyanúsabb már 2 hónapja... Régen otthon ülős típus volt, nyugodtak voltak a hétvégéink, maximum havi 1x lépett le a haverokkal. Mostanában viszont minden héten van valami programja hétvégén, néha már röhejes indokokkal, de mindenre van magyarázata! Hétköznap is van, hogy 1-1 órával később ér haza. Telefonját sosem hagyja ott előttem, amikor régen simán letette. Furán viselkedik, sokszor csak bambul ki a fejéből, ha rákérdezek mit néz, úgy tér észhez hirtelen.. Szexet se akarja már olyan intenzíven, régen ő volt az aki nyomult, most meg nekem kell ráerőszakolnom magam.

Viszont egyébként úgy viselkedik velem mint rég, ugyanúgy megcsókol, megölel, szervez velem programokat, sőt még a kedvembe is próbál járni, néha meglepődök, hogy mi lett vele.

Nem tudom, hogy csak én vagyok így kiéleződve vagy tényleg lehet valami a háttérben??

Hogy lehetne a végére járni?

Akinek szeretőt tartott a férje és lebukott az hogy bukott le és mennyi idő után?


Annyira fura megérzésem van, de minden kint létét olyan gondosan próbál lefedni...


2014. febr. 23. 19:11
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Apám úgy bukott le, hogy a bankszámláról jóval több pénz fogyott, mint ami indokolt lett volna,apám szoliba kezdett járni, új ruhák, eljárkált otthonról,anyám pedig hirtelen rákérdezett egy szombat délelőtt.
2014. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog. Az első válaszom a kérdezőé, hisz ez lenne lényeg :D.

A fura megérzésnek alapja van. Adok neked gyakorlati tanácsot, amit én magam csináltam végig és működött. Ne mutasd, hogy gyanakszol, legyen minden nagyon normális. Miért? Mert ő így sokkal óvatlanabb, hiszen minek óvatoskodjon annyira, ha nálad nincs meg a gyanakvás szikrája. Annál nehezebb az igazságra rájönni, minél inkább látja, hogy valami nem stimmel, mert akkor extra óvatos lesz.

Beszélgess vele, nagyon finoman tereld arra a beszélgetést, hogy merre lesz, vagy mit fog csinálni. A kivel ne érdekeljen, azt meglátod majd magad is :D. Arra vigyázz, hogy ne tűnjön fel neki, hogy ezekre az infókra pályázol kimondottan, mert akkor lebuktál.

Ha megvannak az infók kb 1 hétre előre, akkor kezd el szervezni azt, hogy utána mehess. Ott meglátod, hogy tartja-e a mesélteket vagy kamuzott. Viszont arra vigyázz, hogy ne az első eltérésnél buktasd le, mert 1-2 dolgot ki lehet magyarázni, 10-et nem. Ne haggy neki kiskaput. Ha buktatod a sztorit, akkor tényleg tedd meg.

A telefonról egy-két tipp. A lezárás kódjára nem nehéz rájöni. Én figyeltem azt, mikor oldotta fel, és így simán rájöttem, hogy mi lehet a kód, mert azért aki telefont használ, tudja melyik billentyű hol van, így már a kéz mozdulatából, 3-4 ilyen figyelés után simán megvan a kód.

Másik tipp: merüljön le a telód és sürgősen kelljen telefonálnod. Kérd el gyorsan az övét. Ehhez ki kell nyitnia. Előtte egyeztess valamelyik barátnőddel egy sztorit, amivel felhívhatod tényleg. Aztn mond hogy csak még gyors elküldessz egy sms-t. Ennyi. ez kevés idő, de ha célirányosan nézed a telót, akkor simán találhatsz olyat, ami már kézzel fogható (én találtam).

Szóval a lényeg. Ügyesen, okosan, taktikusan. Listát gyűjts és ne 1-2 dolgon buktass le, mert akkor akár az angolna, kicsúszik a kezedből.

Sok sikert! Ha bármiben segíthetek, csak kérdezz :D, sajna megvan a gyakorlati tapasztalatom.


Másik dolog.

Kicsi drága szent lélek, aki tudod, hogy mi a baj a nőkkel, amiért ilyen helyzetbe kerülnek. Most szólok, hogy a jövőben ne lepődj meg: hibás az elméleted. Honnan tudom?

Mert nagyon sokáig mentem én is a te logikádon. Ha minden megvan, akkor nem lehet gond.

Minden nagyképűség nélkül: jól nézek ki, adok magamra (na nem vagyok Claudia Schiffer, de azért nem rossz :D), az intelligensek táborába sorolom magam, jól főzök (bár unalmasak tartom), szeretem a tisztaságot. Sikeres vagyok a munkámban.

Minden nap gondoskodtam a páromról, midig érezte, hogy ő a férfi, minden lelki gondjára találtam megoldást, rengeteget beszélgettünk, mindenféle programokat szerveztünk, neveltem a gyerekét (kamasz), aki rajongott értem. A szexuális életünk nem volt soha unalmas, sőt :D, ha tudnád milyen szituációkba mentünk bele, miket tettünk meg :D.

Mégis így jártam :(. Miért? Ő sem tudja megmagyarázni, csak azt tudja, hogy minden annyira jó volt, mint soha életében előtte, legalábbis saját elmondása szerint.

Szóval, ha minden szép és jó, folyamatosan a többre, jobbra törekszetek, akkor is beüt a krach. Miért? Nem tudom. Ha tudnám, akkor azt is megmondhatnám hol hibás az elméleted, amit én is a sajátomnak vallottam. Eddig.

2014. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű kimondani, de tényleg bizonyosságot kell szerezned valahogy ahhoz hogy tudd mi is a helyzet valójában.

Amúgy szerintem a legtöbb ember így vagy úgy lebuktatja saját magát. Én azt mondom légy résen és figyelj, de amíg nem 100%, hogy félrejár, ne támadd le, mert a bizalom nagyon törékeny dolog. Lehet nincs semmi a háttérben és csak összevesznétek, a tüske meg megmarad....

2014. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

A feleség gyanakszik, hogy csalja a férje. Egy nap, amikor haza telefonál egy idegen női hang veszi fel.

- Halló, ki beszél?

- A takarítónő vagyok.

- Nincs is takarítónőnk.

- A háziúr ma vett fel.

- Értem, én a felesége vagyok. Ott van a férjem?

- Fent van a hálóban egy nővel. Azt hittem az a neje.

- Na ide figyeljen: akar keresni 50.000 dollárt?

- Mit kell tennem?

- Menjen be a nagyszobába, húzza ki a fiókból a berettámat és loccsantsa ki a férjem agyvelejét.

A takarítónő leteszi a telefonkagylót az asztalkára, előveszi a fiókból a fegyvert. A nő hallja a lépteit a telefonba, ahogyan felmegy a lépcsőn. Két dörrenés. A takarítónő visszajön és felveszi a kagylót.

- Mit tegyek a holttestekkel?

- Dobja őket a medencébe és takarja le a vászonnal.

- De itt nincs is medence a házban.

Néma csend.

- Ez a 832-23-55?

2014. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Ha maga nem is buktatja le magát,ott van arra a türelmetlen szerető,vagy ha van ,annak a párja.Nekem ő "súgott"...:(


Nehéz leleplezni,ha pl. más városba jár dolgozni,mint pl. az én férjem.Pláne,ha 24 órás szolgálatba,amibe beleesik ugye az éjszaka is.

Na én nem vettem észre semmit, reggel ugyanúgy hazajött, fürdött, lefeküdt...stb.Pedig a szeretője bent volt nála az őrbódéban éjszakánként,mint utóbb kiderült.Ugyanis abban a másik városban lakott,és éjjelente ment le hozzá,ha elaludtak a kis gyerekei:(


nem volt semmi feltűnő,nem hívogatta,stb...Ki tudja ,meddig tartott volna, ha nem "értesítenek"....:(


Szóval, a férfiak ügyesek is tudnak ám lenni...:(

2014. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
30%

-Egy ügyes férfi olyan szeretőt tart aki tud a családi állapotáról.

-Két Sim kártyája van, amit a feleség tud és amit a szerető. (a biztonság kedvéért cserélgeti, mikor kivel van és még a telefont sem kell rejteni)

-Természetes módon belehazudik a felesége és szeretője szemébe, hogy szereti.

-Gondoskodik mindkettőről fizikálisan és mentálisan is.

Nincs az a nő aki rájöjjön.

Én így teszek.

2014. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
48%
Tennék* elírtam
2014. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Látom még büszke is vagy rá, hogy így teszel, gratulálok...

Így is le lehet bukni, pl. SMS üzeneteket a mostani telefonok a memóriába mentik, telefonszámokat se a korlátozott kapacitású SIM kártyán tárolják...


Sajnos én olyan helyzetben vagyok hogy ezért nem akarnak velem összejönni, mert ilyen patkány viselkedés miatt (amit a férfiak nagy része tesz) a hölgy elkönyvelte magának, hogy valószínűleg minden férfi ilyen, vadász ösztön, meg a farka után megy, stb...


Bocsánat az off-ért. A kérdésre válaszolva: remélem hogy nem sokáig titkolható.

2014. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Utolsó, úgy látom neked is vannak szövegértelmezési gondjaid.

Egyébként meg ha szerencsétlen és tapasztalatlan vagy a nők terén, akkor változtass magadon, ne egy külsős (jelen esetben a megcsalt nők exeit) hibáztasd. Ezt a legkönnyebb.

2014. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
szia. kiderítettél valamit a férjeddel kapcsolatban?
2014. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!