Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10-es skálán számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-es skálán számotokra mennyire fontos ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ismerkedtek egy férfival-nővel, és valamilyen úton módon ki nyomozzátok hogy mennyit keres foglalkozás alapján, vagy mennyire tehetős???


Volt párommal együtt voltunk egy fél évet, majd szakított velem, a vállalkozó édesapja miatt. Aki megtiltotta neki hogy velem foglalkozzon mint később kiderült azért mert azt hitte én a lánya pénzéra hajtok. Ami nem igaz! Gyönyörű lány, kedves okos és értelmes. Nem az érdekelt hogy mennyi van a pénztárcájában, számlájában és egyebek.

El kell mondjam lehet volt mitől félnie, mert a lánya alá tolta a mercédes-t meg szilikon cici születésnapra, szóval bárki gondolhatja hogy ott mennyi pénz van.


Mindegy, amint mondtam számomra a pénz nem volt az elsődlegesek között, én jól élek, boldog vagyok, és ez számít.

Csak gondolkoztam ma mikor meghallottam hogy májusban férjhez megy, miközben csak 1 éve vannak együtt.

Nem tudom hová a sietség??!! Esetleg gyorsan meg akarják fogni maguknak a gazdag fiúcskát?! Vagy fordítva nem tudom.

Az biztos hogy elképesztő mennyire a pénz körül forognak! Hogy lehet boldog úgy valaki hogyha már azt nézi hogy X-nek van pénze ezért átfontolandó a házasság, rossz helyre nem megyek.


2014. márc. 5. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
Soha, egy kapcsolatomnál sem kérdeztem rá mennyit keres a párom. Az anyagi helyzetét sem vizsgáltam.
2014. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Tudod ha az a szilikon cicis lány szeretett volna, akkor apuka szava nem számított volna, és az én mesém is tovább tartott volna.
2014. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
42%

Szerintem nem kellene, hogy a pénz körül forogjanak a dolgok... Főleg nem a párkapcsolatoknak. Régen úgy volt, hogy a tehetős tehetőset vett el, a szegény ember szegény asszonyt. De ma már nem így van, és szerintem nagyon sajnálatos, hogy a szülők választják el a gyerekeiket, mert nekik nem tetszik az anyagi helyzete a lánya/fia kedvesének... Én eddig soha nem néztem, hogy kinek mennyi pénze van, de nem hátrány soha, ha nem kell a pénz miatt mindig aggódni(de nem meghatározó számomra). Mondjuk, jobb egy mercédes-ben sírni, mint a biciklin.

(Így utólag örülj is neki, hogy vége lett.)

2014. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

Nekem csak annyira fontos, hogy el tudja magát tartani a párom, és ne nekem kelljen besegíteni, ugyanis még én sem tartok ott hogy mást tartsak el, még egy vacak lakást sem tudtam venni.

Legjobb az lenne, ha egy hozzám hasonló megtakarításokkal rendelkező párt találnék, mert akkor már ketten közösen meg tudnánk oldani a saját (közös) lakást, és elkezdhetnénk családon gondolkodni...

Viszont ha a másiknak annyira jól megy, hogy mindene megvan, akkor megint egy hülye helyzet számomra. Mert úgy érezném, hogy csak visszatartom, hiszen én magam még igencsak a spórolós életszakaszban vagyok. Szóval nem biztos, hogy társa tudnék lenni egy gazdag férfinak. Ahhoz nagyon sok megértésre lenne szükség az ő részéről...


Az olyan nőket és pasikat sosem értettem, akik csóróként a gazdagokhoz vonzódnak... Más az, ha nem ismervén anyagi helyzetüket egymásba szeretnek, na de amikor valaki direkt erre hajt, az beteg...

2014. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%

Hát mikor a volt párom a 2. randin azzal hozakodott elő, hogy mennyit keres és én mennyit keresek, na akkor tudtam hogy ennek nem lesz jó vége, de adtam egy esélyt a dolognak. Hozzáteszem én vagyok a nő.

Majd ki is derült, hogy az élete a pénz körül forgott. Nem volt megfelelő neki a munkahelyem, azt akarta hagyjam ott. Nem volt megfelelő a végzettségem, azt akarta tanuljak. Persze azt nem nézte, hogy nincs miből, nincs időm. Na amikor már a családomon is elkezdett csámcsogni, akkor húztam le a rolót.

Örülj neki, hogy megszabadultál egy pénzéhes családtól, akiknek az sem volt elég ami van nekik és egy tehetős lovagot kerítettek a lányuknak.

2014. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

Mi már kb 1 éve együtt laktunk, mikor szóba került, hogy ki mennyit keres, mennyi megtakarítása van.

Akkor kb. ugyanannyit kerestünk mindketten. Aztán őt előléptették, ami fizetésemeléssel is járt.

Addig is és azóta is felezünk minden kiadást.

2014. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Mivel még nem tartok a családtervezésnél, ezért nekem utolsó utáni szempont. Ha komolyan gondolnám, és gyermeket is szeretnék, akkor számítana valamit, hiszen egy gyereket nem lehetne a vakvilágba szülni, de még így sem ez lenne az elsődleges számomra.
2014. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%
Az én családom is tehetős, viszont a szülők nagyon konzervatívak vagy nem is tudom. Régen soha nem fogadták el egyik barátomat sem, mindegyikre megvolt a panasz, ők svábok ès csak sváb barátom lehet, meg nincs elég pènze, miből fog eltartani. Az összes kapcsolatomat sikerült tönkretenniük. A barát jelölteket addig piszkálták még fejvesztve menekültek. Most van egy TÖRÖK vállalkozó barátom, az eszem megáll, szinte jobban szeretik, mint engem.
2014. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%
A boldogságot nem lehet pénzen megvenni, legyen meg a lètminimum, csak ennyi a fontos.
2014. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
Hozzám hasonló legyen anyagiakban is,és akkor nem lesz probléma.Ennyire számít.Vagyis nagyonis.
2014. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!