Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit reagálnátok erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigg kérdése:

Ti mit reagálnátok erre? Elhinnétek?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy mit tennétek, ha a házastársatok letagadná egy ellenkező neműnek, hogy házas, sőt, még barátnője/barátja sincs. Valamint egy kamu sztorit is kerítene mellé. Indokolva ezt azzal, hogy igazából nem is kedveli az illetőt (akivel a beszélgetés folyt), és nem akarja, hogy bármit tudjon a magánéletéről.

Ti elhinnétek?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. márc. 6. 17:31
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Ú, nagyon sajnálom! :(

A te eseted durvább is, mint az enyém. Tényleg pocsék érzés tud lenni :/

2014. márc. 7. 00:11
 22/27 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy pasim aki letagadta a barátnöjét. Mert tudta, hogy akkor úgysem állnék szóba vele. Persze hamarosan kiderült, hogy nem szingli mégsem. Szerintem nagy bunkóság ilyet csinálni.
2014. márc. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

11- vagyok..

Amúgy pasi nekem is tagadta már le barátnőjét (igaz nem feleségét)

Sőt mint kiderült barátom is tagadott engem már le, erről csak utóbb értesültem, amikor lebukott hogy tulajdonképpen mar én vagyoka. 3. Fél a kapcsolatban ( az új barátnő azt hitte velem csalja meg...aztán bukott a dolog, hogy én előbb voltam mint ő...igaz csak pár hónapos kapcsolat volt..de akkoris megviselt...)


Sajnos a mese, az tényleg csak mese, menti a menthetőt..

Ha nem, akkor igazán idióta a férjed..már ne haragudj, hogy ilyet írok...de ha nincs sara akkor vicces,mhogy ilyet tesz, ha pedig van sara honnan gondolja,mhogy ezt benyeli az ember?

2014. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kérdező! Én nem állítom, hogy emiatt csal a férjed, de azt azért hozzáfűzném, hogy az, hogy sokat vagytok együtt, ne hidd, hogy kizáró ok.

Aki akarja, te is tudod, hogy úgyis megoldja, még ebben az esetben is.

2014. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hazudik jobbra is meg balra is!
2014. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

szerintem van egy kamu csaj akiről tudsz, és vannak azok akikkel tényleg megcsal


naívnak tünsz nagyon, simát át tud vágni téged, még egy nem túl leleményes csaló is


szerintem

2014. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

"Ha nem, akkor igazán idióta a férjed..már ne haragudj, hogy ilyet írok...de ha nincs sara akkor vicces,mhogy ilyet tesz, ha pedig van sara honnan gondolja,mhogy ezt benyeli az ember?"


:D na igen. és nem haragszom, nekem is megfordult már a fejemben ez a kifejezés..


amúgy lehet tényleg naivnak tűnök, de azt, hogy nem csal meg, vagy nem csalna meg, azt tudom. ezek szerint csak tényleg hülye, vagy fene tudja.


köszönöm mindenki válaszát! :)

2014. márc. 7. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!