Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem telefonjában találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem telefonjában találtam egy telefonszámot Lara cica névvel. Azt mondta, hogy macskát akart nekem venni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 22:01
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
18%
ha kutakodsz,gyanakszol..ha gyanakszol arra csak van okod!! Én nem turkálnék,de ha az orrom alá dugná sem gyanyakodnék.. Az én esetemben cica lenne..
2014. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
63%

8-as

Ja persze és már rögtön el is nevezte a leendő cicát larának :D

2014. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
87%

A szám alapján tudakozóban, vagy valahol nincs semmi?

Ha igazat mond, pl. az Apródon cicahirdetés?

2014. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
91%
A magyarázat gyenge, de csak nem olyan hülye a férjed, hogy CICA névvel írja be a szeretőjét? Vagy mégis..?
2014. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
79%
esetleg nem chat-el a férjed? mi a férjemmel ott ismerkedtünk meg, és elég sok ismerősünk barátunk van onnét, akiket a chat-es nevükön írtunk be a telefonjainkba :) bár ha emiatt Lara cica, akkor is titokban csinálja... de még nem válaszoltál hogy akartál-e egyáltalán macskát? és nekem is hihetetlen hogy egy pasi ennyire hülye legyen hogy a szeretőjét így írja be a telefonjába :D (vagy kamu a kérdés)
2014. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Ja, itt az összes kérdés kamu általában :)


Nem akartam cicát, a tudakozóban nem találtam semmit! Lehet, hogy holnap megcsörgetem és veszek magamnak egy cicát!

2014. márc. 7. 22:29
 17/47 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy egyszerű, felhívjátok. Nagyon nagy ész kell hozzá.
2014. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
21%
mekkora kamu :D
2014. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
89%
Mert ha nem kutakodik a telefonjában akkor nincs ott ez a szám vagy mi? Nem szép dolog kutakodni, de csalni a másikat szép?
2014. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
87%
Elsőre azt mondom igaz vagy gyökér hülye férjed, hogy a Laurát nem Laciként menti el.
2014. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!