Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem telefonjában találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem telefonjában találtam egy telefonszámot Lara cica névvel. Azt mondta, hogy macskát akart nekem venni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 22:01
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
17%
ezért kell kódolni a telefont és akkor nincs ilyen gond nekem bejött eddig nem találta meg a csajom a cicákat :D
2014. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
19%
Kamu!!!
2014. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim válasza:
49%

+36 70/5830413

Nem ez az a szám ?

2014. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
82%
LOL
2014. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj, állj bosszút velem rajta! Bevállalós fajta vagyok, amúgy meg olyan boldoggá teszlek, amit sosem felejtesz el! Mindig lásd meg mindenben a legtágasabb lehetőségeket!!! Keress bizalommal,csalódni nem fogsz!
2014. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:
40%
elég nagy kamunak hangzik, de mit kell ezen problémázni?! felhívod a számot és megtudod, hogy akarnak-e macskát eladni vagy sem.
2014. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
89%
jó házasság aminek a sorsáról a gyik népe dönthet...
2014. márc. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
88%
Elég nagy hülye a férjed... Annyi esze lehetne, hogy a szeretőjét nem így menti el. Azért majd írd meg, hogyha megcsörgetted, hogy mi volt.
2014. márc. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
91%
Remélem nem komoly a kérdés, vagy ha az akkor remélem nem hiszed el neki. Még ha szerettél volna cicát akkor talán...vagy ha lenne közöd a Lara névhez...de így.. :D te ismered a pasid, hogy ilyen kis érzelgős lenne hogy ennyire kedveskedni akar neked és már a cica nevét is kitalálta...hát... kiírtad a számot? Párod nem kérdezte minek turkáltál a telefonjában? Ezt a fel kell hívni és érdeklődni a cica felől ezt akkor azonnal kellett volna. AZóta simán lezsírozhatta a csajjal ha valaki hívja macskatémával kamuzzon valamit. Viszont így már biztos lesz egy macskád... :D nagy nyomozógép vagyok én is de így utólag már nem tudok tanácsot adni, nem kellett volta párod egyből kérdőre vonni. Utólag max úgy csinálnék mint aki elhiszi a sztorit és elkezdenék érdeklődni a cica felől. Elkezdenék örülni, hogy de aranyos hogy ilyenre gondolt és már olyan kíváncsi vagy a cicára még játékot is vettél neki, megkérdezném hogy hol találta a hirdetést és hogy menjetek el együtt a cicáért. Valahol csak olvasnia kellett a hirdetést újságba vagy neten valamelyik oldalon annak utána lehet nézni. Vag yha azt mondja hogy neten nézte de már levették a hirdetést akkor a gépen az előzményekbe meg lehet nézni hogy nézett-e macskás oldalakat. Újságokat is évekre visszamenőleg meg lehet nézni, hogy volt-e ilyen telefonszámmal hirdetés feladva. Most hirtelen ennyi jutott eszembe ha minden áron ki akarod deríteni..
2014. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
82%
utolsó vagyok, én is kíváncsi vagyok amúgy a sztori végére...:)ha kiderül a hazugság én vennék neki egy Laci nyuszit :D
2014. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!