Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a férjetek/feleségetek azzal az ötlettel állna elő, hogy egy hosszú hétvégét egyedül szeretne eltölteni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 23:34
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
69%

Uolsó..arról sehol nem volt szó hogy engedélyt kérnek :o

Arról volt szó, hogy mit szólnál..

Szépen is néznenk ki, ha frjemnek ENGEDÉLY kellene kérnie, vagy nekem tőle akarmihez..

Nem egymás szûlei vagyunk

Bocs ezen most fennakadtam..

2014. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az a furcsa, hogy miért nem mered ezt felvetni? Milyen lehet a kapcsolatotok, ha ilyen számodra fontos dolgot félsz megkérdezni? :(

Ezekszerint te magad is azt feltételezed, hogy ki fog akadni és féltékenykedni, esetleg kiabálni, vagy mittom még mit fog csinálni... én meg erre azt mondom, hogy akkor csinálja ezt, én meg venném a kalapom, de nem azért, mert nem mehetek el egy hétvégére, hanem azért, mert olyan emberrel, akinek félek az érzéseimet és a vágyaimat felvetni, nem kívánok együtt élni.

Ő a férjed... a családod, a társad, a támaszod. Ha félsz tőle, akkor megette a fene az egészet!

2014. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:

"Mit szólnátok ahhoz, ha a férjetek/feleségetek azzal az ötlettel állna elő, hogy egy hosszú hétvégét egyedül szeretne eltölteni?"


Tölts egy pálinkát! Ezt át kell gondolnom...

2014. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
aki nem tud a párja nélkül lenni az társfüggő, aki meg túl sokat tud nélküle lenni annak meg nem tudom mi a neve, de szerintem az se normális
2014. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, ha egy ember elvan egyedül?
2014. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
de, normális dolog az egyedüllét hosszabb ideig, hónapokig évekig, csak párkapcsolatban gáz lehet ha a másik félnek ez gondot okoz
2014. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!