Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig lehet vajon ez bírni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet vajon ez bírni? Nagyon magányos vagyok.

Figyelt kérdés

Férjem hétfőtől szombatig dolgozik, mivel ma ünnep van, ezért vasárnap megy dolgozni, ma pedig elment segíteni a munkatársának.

Annyira magányos vagyok, hogy életkedvem sincs, semmihez semmi kedvem, még enni sem eszek. Semmi intimitás nincs a kapcsolatunkban, élünk egymás mellett mint lakótársak és alig találkozunk. Szórakozni évek óta nem voltunk. Mára terveztünk volna kirándulást, azt mondta csak 1 órára megy el, ennek már 3 órája.

Nem tudom mit tegyek. Meddig fogjuk így bírni?


2014. márc. 15. 10:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igen, ebben igazad van, de ha még ennek tetejében nem dolgozik a kérdező, akkor a lelkiállapota valszeg sokkal rosszabb, és az estéknek, a kevés együtt töltött időnek sem tud örülni, akkor meg érthető akár az is, h a férje "menekül".
2014. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki leszedálja magát egy közepesen értelmetlen meló során, napi 8 órán át, attól nem boldogabb lesz (legfeljebb jót tesz az önbecsülésének), hanem irtó fáradt és ereje sem lesz azon filozofálni, miért nem törődik vele a férje.

Ráadásul dolgozni sok féleképpen lehet. Ahogy a kérdező írta, a távolságokból arra következtetek, hogy nagyon vidéken élnek. Márpedig tavasszal egy kis keretek közt gazdálkodó földeken is pont annyi munka, amit pl. egy irodista el sem tud képzelni.

2014. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!