Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig lehet vajon ez bírni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet vajon ez bírni? Nagyon magányos vagyok.

Figyelt kérdés

Férjem hétfőtől szombatig dolgozik, mivel ma ünnep van, ezért vasárnap megy dolgozni, ma pedig elment segíteni a munkatársának.

Annyira magányos vagyok, hogy életkedvem sincs, semmihez semmi kedvem, még enni sem eszek. Semmi intimitás nincs a kapcsolatunkban, élünk egymás mellett mint lakótársak és alig találkozunk. Szórakozni évek óta nem voltunk. Mára terveztünk volna kirándulást, azt mondta csak 1 órára megy el, ennek már 3 órája.

Nem tudom mit tegyek. Meddig fogjuk így bírni?


2014. márc. 15. 10:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
13%
"Nem tudom mit tegyek." - menj el futni, az rendbeteszi a társfüggőségedet. gyönyörű az idő.
2014. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%

"Elárulod minek mentem volna? Szó se volt róla, jöttek érte kocsival és elment. Hogy menjek egy olyan helyre, ahová nem hívnak, ahol nem ismerek senkit és valószínűleg csak útban lettem volna. Párom is ezt mondta volna: "Dolgozni megyek, nem bulizni." Volt már rá példa, hogy kértem vigyen magával. Ez volt rá a válasz. De te biztosan jobban tudod."


Aha, tehát egyszer azt mondta, hogy dolgozni megy és nem bulizni, az azt jelenti, hogy mindig ezt fogja mondani :)

Miért ne mehetnél el a férjeddel? Egyébként az enyém elvisz magával bárhova, ha kérem. De meg tudom érteni, hogy a te férjed inkább egyedül megy, mint egy savanyú banyával kelljen még a munkájában is együtt lennie....

2014. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
89%
Írjátok már le mitől társfüggőség az, ha valaki egy, vagy fél napot aktívan együtt akar tölteni egy héten azzal, akivel együtt él?
2014. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%
Nem akar veled együtt lenni a pasi egyszerüen, csak nincs bátorsága szakítani.
2014. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%

Én nem értem azokat az embereket, akik itt a kérdezőt hibáztatják. Egy héten 7-ből 6 napot mással tölt a férje, nehogy már a kérdező legyen társfüggő, hogy legalább a hetediket együtt akarja vele tölteni.


Kérdező, beszéltél már erről a férjeddel? Mondtad már neki, hogy neked ez így nem felel meg? Mit reagált rá, ha igen? Ha nem, miért nem? Régebben is ilyen volt?

2014. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

"mivel ma ünnep van, ezért vasárnap megy dolgozni"


na ez nálam innen nem stimmel.


az ünnepnap jár, azt ledolgozni nem kell!

Ha ledolgoztatják, az törvénytelen.


Miért nem mentél vele?

2014. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Áruljátok már el, mi a fenének menjen el a férjével dolgozni?? Hogy zavarja benne és lassabban készüljön el, vagy hogy idegenekkel társalogjon, amihez semmi kedve?
2014. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%
Ennek a 74%-os kötekedőnek, pont annyi agysejtje van, ahány százalékpontja.
2014. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Te dolgozol, Kérdező?
2014. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Teljesen irreleváns, hogy dolgozik-e, vagy sem. Heti egy napot (sem) töltenek együtt. ez a lényeg
2014. márc. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!