Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki az akivel eggyütt lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az akivel eggyütt lennél az örökkévalóságig? (kicsit hosszú lett, férfiak is válaszolhatnak. )

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki megkérdezi hogy jutott ekkora marhaság az eszembe, hozzá kell tennem 19 éves srác vagyok akivel megnézették a Titanicot.


A kérdés nem nehéz de nem is könnyű

Felvázolom:


Tételezzük fel egy átlag lány/nő vagy. Beleszeretsz egy férfiba, kitudja miért. Eltervezitek a jövőt, 3 gyerek, boldog hosszú élet és ami a legszebb eggyütt öregedtek meg boldogságban. Viszont történis valami ami mindent megváltoztat. Boldogan éltek még nincs meg a gyerek de már próbálkoztok meg minden. Egyszer csak kiderül hogy akibe szerelmes vagy, akivel leakartad élni az életed meghal valamiért, baleset, betegség ami hirtelen jön és el is viszi. :( Sokáig nemtudsz kilépnio ebből folyton emészt a fájdalom, végül kilábalsz belőle, megismersz egy új férfit, (férfiak esetében nőt) akit ugyanúgy szeretni fogsz és szerencsésen boldogan végig élitek eggyütt az életetek lesz sok gyereketek, boldogan halsz meg. Itt jön a nehéz dolog. Tételezzük meg hogy van menyország, odakerülsz, ott van a régi párod akivel elterveztétek a jövőtöket és boldogan élhettetek volna, de nemsikerült és ott van az a srác akivel leélted az életed, akinek gyereket szültél. Ha ott választanod kell kettejük közül, ki lenne az akivel végül együtt lennél az örökkévalóságig?



2014. márc. 19. 21:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kül. meg amelyiknek nagyobb volt a farka.:D
2014. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem kell választani, mert az örökkévalóságban nincs házasság, hanem úgy fogunk élni, mint az angyalok.

Egyébként meg nem biztos, hogy ha az első szerelmemet elveszteném képes lennék másodikra.

2014. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Akivel leéltem az életem.
2014. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a mennyország (nem vagyok hívő amúgy...) így képzeletben egy olyan hely lehet, ahol a lelkünk szereti egymást. Nincs fájdalom, harag, irigység, féltékenység se. Tehát az összes ember aki szerette egymást együtt van az örökkévalóságig :)
2014. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit lehetne bonyolítani a kérdést. Az eleje ugyanaz. Van egy párod, boldog vagy, életed nagy szerelme, tervezitek a jövőt. A párod elutazik valahova repülővel (szakmai út), a repülő lezuhan. A párodat nem találják meg. Sokáig gyászolsz, de pár év után jön valaki, akibe beleszeretsz, házasság, gyerekek, boldog vagy. Egyszer csak megjelenik a volt párod életed nagy szerelme, kiderül, hogy túlélte a katasztrófát, eddig egy lakatlan szigeten volt. Most találták meg és jutott haza. Ebben az esetben, hogy döntesz, mi játszódik le benned? (Egy kicsit hajaz a Tom Hanks féle Számkivetett című filmre). Üdv!
2014. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem tudnék úgy beleszeretni valakibe, hogy az előző szerelmet le nem zárom magamban akár él, akár halott. Tehát olyan nincs, hogy mindkettőt ugyanúgy szeretném.

Így két eset lehetséges: ha az előzőt szerettem szerelemmel és nem tudtam lezárni magamban, akkor az előzővel (bár nem hinném, hogy ha egy szerelmet nem tudok lezárni, lenne következő), ha ha pedig már a másodikat szeretem igazán, akkor vele.

2014. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, többen válaszoltak mint gondoltam, illetve azt hittem mindenki le marház mert ilyenen gondolkozom. Én szerintem ez egy olyan kérdés amire nem lehet válaszolni.
2014. márc. 20. 16:44
 18/21 anonim ***** válasza:

Én úgy képzelem el a dolgot, hogy az első férfi akit leírtál a férjem, és a második az akit a halála után ismerek meg.


Ilyen formán az teljesen biztos hogy a férjem után senkibe nem tudnék beleszeretni, mivel előtte sem tudtam senki másba. Tehát kvázi a második férfi max csak pótlék lehetne hogy ne legyek egyedül...így nem vállalnék vele gyereket, és hozzá sem kötném magam hivatalosan. (Nem mennék hozzá) Természetesen vegyük úgy, hogy ő tud minden érzelmemről, de ennek ellenére velem akar lenni.


A mennyországban pedig azonnal a férjemet választanám akit elvesztettem, mivel ő volt az akit én örök társamul választottam. Csak a halál elragadta tőlem. Ha ez nem történik meg, vele éltem volna le az életemet.:)

2014. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem fura, hogy sokan írjátok, nem tudnátok megszeretni mást. Pedig ez az emberek 99%-ánál nem így működik. Persze nehéz elképzelni, de az emberek gyászolnak, majd továbblépnek. A halál is kicsit olyan, mint egy váratlan szakítás, mikor szerelmesek vagyunk, csak természetesen 10000000x nehezebb feldolgozni, mert hiába hibáztatjuk a sorsot, vagy Istent, vagy ki mit, a gyász hosszabb. De miután lezárjuk, készen állunk mást is szeretni. Ugyanannyira. Vagy jobban. Az emberek többségének nem egy igaz, nagy szerelme van élete során.
2014. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tényleg nem egy igaz szerelme van a legtöbb embernek, de azért a legtöbb ember ha őszinte magával, meg tudja mondani, hogy ha úgy hozná a sors, kit választana azok közül, akik a szerelmei voltak.

Nekem is volt a férjemen kívül egy másik nagy szerelmem is, akivel még akkor is szerettük egymást, mikor külön mentünk, mégis ha most lehetőségem adódna választani, a férjemet választanám.

2014. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!