Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti kézenfogva sétáltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márton Nikolett kérdése:

Ti kézenfogva sétáltok a párotokkal az utcán kettesben? (többi lent)

Figyelt kérdés
4 éve élünk együtt a párommal.Van egy csodálatos kislányunk.Boldogok vagyunk és szeretjük egymást.Az egyik ismerősünk azt mondta, úgy nézünk ki,mint ha csak haverok lennénk,mert nem kézenfogva járunk.Szerintem attól még lehetünk szerelmesek,hogy az úton nem fogjuk egymás kezéz. Mi erről a véleményetek? 33éves vagyok a párom 41 (már ha ez számít egyáltalán)

2014. ápr. 4. 17:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Igen, mi mindig kézenfogva sétálunk, bárhová megyünk. Viszont ez az ismerősöd eléggé felszínes lehet, szerintem nem ez határozza meg, hogy két ember szerelmes e egymásba:)
2014. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi negyvenesek vagyunk, tizensok éve együtt, és még a kanapén ülve, az ágyban fekve is fogjuk egymás kezét. Nálunk épp fordítva van, ezen szoktak mosolyogni a barátaink. Imádjuk egymást, ragaszkodunk, szeretjük a másikat érinteni, amúgy is bújósak vagyunk.

De szerintem semmi köze ennek az igaz szerelemhez, attól még, h ti nem fogjátok egymás kezét, szerethetitek egymást. Az más kérdés, h én el nem tudom ezt képzelni a magam életében.

2014. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
43 éves vagyok, a párom 48, de kézengogva megyünk bárhova, ha TV-t nézünk, akkor is fogjuk egymás kezét, összebújunk. Nekünk alapszükséglet, lételem, hogy érezzük a másikat:)
2014. ápr. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Sajnos már mi sem sétálunk kézen fogva, legfeljebb egymásba karolunk.
2014. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
A kézenfogásról csak annyit, hogy van egy egyetemi tanárom, minden nap együtt jött a feleségével be reggel a munkahelyére, aztán egyszercsak azt hallottam, hogy beadta a válópapírokat, pedig előtte 3 héttel még láttam, hogy kézen fogva jön be a feleségével. Sz**d le, hogy kinek mit jelent a kézen fogva járkálás. :D
2014. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!