Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti kézenfogva sétáltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márton Nikolett kérdése:

Ti kézenfogva sétáltok a párotokkal az utcán kettesben? (többi lent)

Figyelt kérdés
4 éve élünk együtt a párommal.Van egy csodálatos kislányunk.Boldogok vagyunk és szeretjük egymást.Az egyik ismerősünk azt mondta, úgy nézünk ki,mint ha csak haverok lennénk,mert nem kézenfogva járunk.Szerintem attól még lehetünk szerelmesek,hogy az úton nem fogjuk egymás kezéz. Mi erről a véleményetek? 33éves vagyok a párom 41 (már ha ez számít egyáltalán)

2014. ápr. 4. 17:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöd hülye..már bocs..


Amúgy kézenfogva járunk..a szüleim is kézenfogva járnak( 50 évesek)

A nagyszüleim nem járnak kézenfogva, karolva sem...( mégsem gondolja senki higy haverok;-))

2014. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Jah mi 6 éve vagyunk együtt...házasok

27 évesek..

2014. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Hangulattól függ. Kézenfogva, karonfogva (néha eszembe jut, hogy lehet, hogy más ilyet nem szokott a mi korunkban vagy ilyesmi, de nem igazán érdekel, nekem sokszor ez jön), külön... Mi szeretjük megfogni egymást, így gyakran szerepel az első 2 verzió. De abban sincs semmi, ha valaki nem ilyen, nem ez számít.
2014. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindig szoktuk, sőt ha én nem adom oda durciból, akkor addig csavarja amíg megszerzi:D Mondjuk mi még eléggé fiatalok vagyunk, meg nem is túl sok ideje együtt (2,5 év) de ilyenkor azért soknak számít.. remélem a jövőben is így marad, de ha ti szeretitek egymást, nem kell fogni, senki se hal bele:D ne hallgassatok másra:)
2014. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökre nem ezen múlik a szeretet.

Én pl. valamiért olyan defektes vagyok, hogy kifejezetten idegesít, hogy "piszkálnak", "fogdosnak". Nem tudok úgy menni, nem szeretem.

És ez nem múlik azon, hogy szeretem-e a másikat, vagy nem. Már akkor elkezdődött, mikor kicsi voltam, és sosem hagytam, hogy megfogják a kezemet a szüleim. :D

28/N

2014. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem kėzenfogva de poėnkodva ha ráėrünk,különben cipelės-rohanás.
2014. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi a férjemmel már az első randink felétől kb:D kézen fogva sétálunk. Akkor megfogta, és onnantól természetes volt. Úgy vonultunk be az esküvőnkön is:)


Ha én nem nyújtom rögtön amint kilépünk az utcára, akkor a férjem szól rám hogy "kezed":D és akkor odaadom:) El se tudnánk képzelni, hogy másképp legyen.

2014. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi 13 éve vagyunk együtt és kézen fogva sétálunk. Ez az elején is így volt. De ha azt látom, egy pár nem kézen fogva megy, nem gondolom, hogy rosszabb vagy jobb a kapcsolata a miénknél. Szokás, mentalitás kérdése. Ha az első időkben így sétáltatok, aztán megszűnt, akkor esetleg lehet ez annak a jele, hogy romlott a kapcsolatotok. De ez sem biztos. Most, hogy gyerek van, lehet, hogy a férjed azt hiszi, már nem illik ez hozzátok, mert szülők lettetek. Szóval egy idegen, főleg ilyen "jelekből" nem tud következtetést levonni a viszonyotokról! Ezt csakis ti ketten tudhatjátok a pároddal.
2014. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy nincs összefüggés a szerelem hiánya és a kézenfogva mászkálás hiánya között. Mi például soha nem fogjuk egymás kezét! Még a kapcsolatunk elején sem..mert egyszerűen zavar minket a szabad mozgásban. Ettől függetlenül, már 10 éve élünk boldog házasságban, szerelmesen!!!
2014. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátomnak egyszerűen annyira forró a keze, hogy nem lehet 2 percnél tovább fogni. Az ismerősöd szerint neki soha nem lesz igazi kapcsolata. :) Ez egyébként marhaság, akikél azon múlik, hogy összebújva alszanak-e, kézenfogva sétálnak-e, stb. az vagy 14, vagy kicsit furcsa a felfogása a szerelemmel kapcsolatban.
2014. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!