Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? A párom képtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A párom képtelen belátni, hogy az anyja csak élősködik rajta.

Figyelt kérdés

Mindig akkor bukkan fel, amikor éppen, teljesen véletlenül pénzre van szüksége. Ha nem adunk, jön a sírás, hogy éhen fog halni, megy a híd alá lakni stb. A párom persze megsajnálja és mindig ad neki. Elegem van abból, hogy nem jutunk egyről a kettőre, mert minden pénzünk, amit az adott hónapban nem élünk föl, átvándorol az anyjához. Már próbáltam a párommal beszélni erről, nem is egyszer, de akkor mindig oda lyukadunk ki, hogy szegény anyukája, milyen magányos az utóbbi 3 évben, mióta meghalt a "férje" (több mint 20 éve elváltak) és a páromnak sincs senki más a családjából akivel tartaná a kapcsolatot.

Néha úgy érzem, hogy így már nincs is jövője a kapcsolatunknak, de az utolsó szalmaszálba is bele fogok kapaszkodni, hogy megmentsem. Azt viszont nem tudom megérteni, hogy egy felnőtt, családos férfi miért nem képes fontossági sorrendet felállítani az életében.


2014. ápr. 8. 22:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ne adjatok a kezébe pénzt. Hozza magával a sárga csekkjeit, és feladjátok, meg mondjuk havonta kétszer bevásároltok neki. Ez szerintem elég segítség, a többit oldja meg magának. A fodrász, kozmetikus szerintem nem létszükséglet, a cigiről meg ideje leszokni, ha nincs rá pénz.
2014. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt hívják érzelmi zsarolásnak.

Meg aztán a párod férfi, akkor valószínűleg tőled nem kap meg valami pluszt, amit az anyjától igen.

2016. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!